Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż tapicerki tylnej klapy


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak zdemontowac tapicerke tylnej klapy... potrzebuje dostac sie do srodka bo nie kreci mi sie spryskiwacz. prosze o szybka pomoc[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:20_________________________________________________odkręciłem 4 śrubki puściły 4 zatrzaski i cały czas coś jeszcze trzyma ... bardzo bym prosił o jakieś zdjęcia jak to zdemontować ...proszę o szybką pomoc!!

Wydaje mi się że coś trzyma w tych miejscach:

pOQYr.jpg

jak widać na zdjęciach po lewej stronie 1 zatrzask już nie trzyma drugiego w ogóle nie mam.. po prawej stronie też wydaje się że 2 zatrzaski już nie trzymają a jednak coś trzyma... jeszcze widze 2 zatrzaski na środku ale one też już nie trzymają

hfPIS.jpg

hfZHr.jpg

na ilu zatrzaskach trzyma się ta tapicerka???

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:47_________________________________________________widzę że chyba nikt mi nie pomoże...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wyjsc bez problemu teraz :)

lampke sciagnales i odpiales wtyke :cool1: , szarpnij i wtedy wyjdzie tapicerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ściągałem lampki ani nie wyjmowałem wtyki... ale ja nie wiem co tam może trzymać skoro 6 zatrzasków już nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: musi wyjsc skoro odkreciles 2 srubki tam gdzie jest trojkat i 2 srubki tam w wglebieniach i te blaszki poscily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ile jest tych zatrzasków??? ja widzę u siebie 6 z czego jedno nie mam... ale wszystkie już nie trzymają a jednak coś trzyma i nie mogę nadal zdjąć tego... może to trzymają te zablokowania... ale jak je odczepić beż tego narzedzia??? bo ja go nie posiadam... jak wyglądają te zablokowania to może jakoś sobie bez niego poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ile jest tych zatrzasków???

No według tej instrukcji - 6 sztuk, oraz 4 śruby.

... ale jak je odczepić beż tego narzedzia??? bo ja go nie posiadam...

Przecież takie "ustrojstwo" możesz sobie sam łatwo zrobić. Np. rozklepana i wygięta na końcu elektroda do spawania (ja czymś takim ratowałem się ostatnio :> ).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale ja tam nic nie widze do odblokwania... w ktorym miejscu to trzeba odblokowac dokladnie??? mi ewidentnie trzyma w tych miejscach

qv4Mr.jpg

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:53_________________________________________________popukałem trochę tu gdzie trzymało i fartownie jakoś wyskoczyło:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak w sedanie ściągnąć tą durną plastikową osłonę zamka w klapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie bawilem z tym dwa dni temu, ale po odczepieniu tych 6 zaczepow (i odkreceniu oczywiscie tych 4 śrubek) puscilo od razu. Moze gdzies sie zahaczylo. Tam po bokach sa takie dwa zaczepy jakby, ale u mnie to nie mialo zadnego znaczenia.

Sprobuj tym poruszac w tyl, w przod, na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...