Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wkońcu wymarzone autko takie jakie chcialem :evil: A4 avant 1,8T :quattro:

z wyposazenia:

*klimatronik

*quattro

*navi w zegarach

*sportowy wydech

*tapicerka welurowa w bdb stanie

*4 elektryczne szyby

*domykanie szyb z pilota

*dogrzewane zamki

*podłokietnik

*zawieszenie 1BA

*spryskiwacze reflektorow

*wzmak z subwoofer'em nokia

*lotka na tylnej szybie

*przycisk wylaczenia czujnikow alarmu

*radio jvc KD-R411 z wyjsciem na wzmak i pudlo

Mysle ze cos jeszcze by sie znalazlo ;)

Plany:

*program na wiecej niz jest

*opcja black (czarne znaczki audi i grill, czarne felgi 18")

*dach w czern

*zawieszenie 1BE albo gwint

*przod xenony

*wywalic owiewki

*wywalic chlapacze

*wywalic znaczki z tylu

*projekcik car audio zaczety :decayed:

Fotki Kiedys:

img0173j.jpg

img0176m.jpg

90825837.th.jpg 20815915.th.jpg 65804941.th.jpg 46193314.th.jpg 32159792.th.jpg 41632017.th.jpg

Teraz:

środek po zalozeniu dekorow:

96557564.th.jpg

wyrezane halo :kox:

aaajx.th.jpg

Poczatki projektu CA:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239793.msg2872294#new

no i autko ogolnie z zewnatrz dla uaktualnienia :decayed:

27261648.jpg

w planach mysle by wygladalo jakos tak:

1184744ddf643ec8a.jpg

Opublikowano

Lampy z polifta daj ! :decayed:

ogolnie to plany masz bardzo ambitne , ale niestety i bardzo droogie !

Opublikowano

Lampki, xenio, czarny dach to by szło u mnie na pierwszy ogień w tym aucie :) Potem gwint i felga i jest bosko :good:

Fajniutkie autko, pokaż foty środka :wink4: Modelowo '98 - tak jak moja :)

Opublikowano

Zacznijmy od krytyki: chyba wydech Ci trochę za bardzo wystaje :gwizdanie:

A tak wogóle to za***ista baza do modów.

Zacznij od gleby i bez -40 to nie podchodź - każdy inny mod będzie wyglądał nijak na allroadzie.

Po glebie lampy poliftowe (najlepiej czarne - tylko broń boziu ringi a'la biemdabalju) -> ramka w czarny mat, oringi w czarny połysk -> ściemnić tylne lampy -> ściemka szyb -> dach na czarno -> pionowe "słupki" w zderzaku na czarno -> tylne oringi na czarny połysk -> dokładki w kolor nadwozia -> oznaczenia z klapy out, zostaje tylko Q ... jak skończysz te mody, to mogę Ci podesłać następne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe :decayed: znaczki jjuz zdjete z tylu zostalo tylko Q i czarny znaczek oooo , dzis postaram sie jak wszystkie oplaty zalatwie by wstawic jakies lepsze foty no i moze chorusa na xplode zamienie

a plany szczerze dobrze ze czlowiek ma, chociaz jakis cel sobie ustale ktory bede staral sie osiagnac wiadomo ze moze wszystko nie wyjsc ale warto probowac :>

Opublikowano

no men nareszcie :decayed: fajne wyposazenie i moj ulubiony kolor :naughty: co do planow to powoli powoli i dasz rade, tylko ciekawe na ile z nich pozwoli A :gwizdanie: zadzwon do mnie bo nie mam numeru to moze sie gdzies spikniemy

Opublikowano

Fajna baza do modów.

Teraz tylko kasa i działać :naughty:

a i wywal te chlapaki :polew:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie baza do modow moje marzenie :decayed: dzis wstawione radio jvc wywalone juz tyl znaczki zdejme jeszcze owiewki i chlapacze bankowo

Opublikowano

Tu jakiś spaw, tam jakiś frez i będzie pełen rez

:kox:

Opublikowano

po pierwsze to te koncowki wydechu wymien bo sa tragiczne.

jak chcesz 18" zakladac to gleba co najmniej -40

szyby czarne musza byc !

soczewki valeo albo depo zadnych ringow

daj wiecej fot bo prawie nic nie widac

politfowy bialy avant 1.8TQ :slina:

Opublikowano

oo jaki wydech.... już wiem gdzie moja rynna z garażu :bag:

Opublikowano

99r a nie ma poliftowych lamp :mysli:

Początek 99 nie.

Opublikowano
  • Autor

oo jaki wydech.... już wiem gdzie moja rynna z garażu :bag:

wiem dla mnie tez sa :sick3: wiec jak bedzie wieksza kasa to poleca, wiecej fotek:

33987682.jpg

dwie audiczki :evil:

54831814.jpg

39181253.jpg

Opublikowano

kiera już obszywana? i jakieś cudaczne nakładki na pedały? :gwizdanie: dobrze widzę - FISik jest? :)

Ładna ładna, działaj z modami :good:

Opublikowano
  • Autor

te pedaly chyba poleca chociaz sa wygodne, a kiera tak obszyta ale swoje latka ma wiec ma prawo w drugiej audi jest nieobszyta i slizga sie w rekach, a fisik jest i jest nawet navi w nim :kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:56_________________________________________________dzis odkrylem nawet na spocie ze mam wzmaka i suba tego w bagazniku ori

Opublikowano

czyli bose jo?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem men czy bose bo nie ma znaczkow na glosnikach :mysli:

no i lotka jest z tylu na szybie :>

Opublikowano

ugaduj gdzies promocyjna cene na program to pojade z Toba :naughty::tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Leszek bede robil w londynie za 200f :tongue4: ziomek hosse88 zrobil i smiga mu :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 22:08_________________________________________________a men wzmak jest nokii, dzis poszedl do wymiany ten :sick3: tlumik na zwykly pojedynczy ale cos sie wymodzi, no i filtry wszystkie i olej w sumie zalany nowy :decayed:

28mego szykuje sie malowanie wszystkich rdzewek, niedociagniec, czy dociagniec gowniarzy z wkretakami gdy widzieli ze koles sprzedawal :kwasny:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:33_________________________________________________po wymianie tlumika, po malowaniu i polerce :decayed:

35344094.jpg

47932849.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.