Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampy przód na zespolone valeo i ciemne szyby - wtedy byłaby już bomba :good:

Opublikowano

Ten tłumik to z 1,6? :naughty: Jedna faja czy źle widzę? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ta jedna rura starszy wymienial gdzies i koles sie klocil ze tylko diesle maja dwie w ogole poracha ale cos wyrezam :decayed:

Pierwsze mody to 18" i gleba a potem dach i szyby w czern pojda lampy przy okazji :wink4:

Opublikowano

lampy przy okazji :wink4:

dzwona planujesz? :polew: Ze mówisz przy okazji? :polew: wiele osób na tym forum robiło to przy okazji właśnie jakiegoś dzwona :D Ale inni planowali to bez dzwona :cool1: :>

Opublikowano
  • Autor

Nie no niedawno kupiona :decayed: wymienie jak sie trafi okazja dobre i tanio :cool1:

Opublikowano

Nie no niedawno kupiona :decayed: wymienie jak sie trafi okazja dobre i tanio :cool1:

szkoda ze dokladek i progow i listew nie pomalowales na bialo :confused4:

czarny dach 18" i gleba (szukaj od razu gwinta, bo bedziesz zalowal) zrobia robote , no i lampki przod :good::kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Nie no niedawno kupiona :decayed: wymienie jak sie trafi okazja dobre i tanio :cool1:

szkoda ze dokladek i progow i listew nie pomalowales na bialo :confused4:

czarny dach 18" i gleba (szukaj od razu gwinta, bo bedziesz zalowal) zrobia robote , no i lampki przod :good::kox:

nie malowalem bo mysle dac body s lub rs :mysli: ale pierw kola i dach[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________Po dlugiej przerwie czas cos wstawic :decayed:

rezanko lamp na poliftowe:

91713554.th.jpg

25576904.th.jpg

zmiana dekorow z szarych na kremowe, dzieki nosb jak dla mnie prezentuja sie :kox: :

82435340.th.jpg

96557564.th.jpg

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:51_________________________________________________zostalo jeszcze zawieszenie 1be do zalozenia ale to po sylwestrze :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:51_________________________________________________male rezanko foty 1str :decayed:

Opublikowano

fajna fajna mimo ze biala

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

w tym jej urok :kox::decayed:

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2012 at 20:47 ----------

Dla odswiezenia tematu wkleje kilka najnowszych fotek :decayed:

12862227.th.jpg

42132414.th.jpg

65276601.th.jpg

Opublikowano

Dobra Sucz :D

Opublikowano

Pięknie położony lakier. Najlepiej jak jest Grubo połóżony wtedy wygląda suto... Twoja maszyna jest gut

Opublikowano

ten zas z ta gruboscia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ten zas z ta gruboscia :facepalm:

Fajnie ze wyglada grubo, tzn ze podczas mycia i woskowania sie przylozylem:kox::decayed:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

Buda i tak niestety idzie na sprzedaż, czas zmienić na cos angielskiego także na dniach pojawi sie w dziale sprzedam. Szkoda mi jej ale mam nadzieje ze zostanie w klubie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.