Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Znajdzie sie paru (czym wiecej tym lepiej) chetnych na chipa w Gdansku na sierpien?

Pytam juz teraz zeby dac czas niezdecydowanym ;)

lista chetnych na dzien dzisiejszy:

1. luke - Passat B5FL 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)

2. spidi - Passat B5FL 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)

3. tmstp - Passat 1.9 B5FL TDI-PD 131KM (AVF)

4. maciek80 - Audi A4 B6 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)

5. m@rcin86 - Passat B5 1.9 TDI 90KM (AHH) - wtryski AFN

6. ispee - Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN) automat

7. chabov - Passat B4 1.9 TDI 90KM (1Z)

8. rysiek19 - Passat B4 1.9 TDI 90KM (1Z) + 216

9. breed - Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN)

10. wojtekk - Passat B5FL 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)

11. rusektdi - A4 B6 AWX 1.9 TDI PD 131KM (AWX)

Opublikowano

Ja planowałem w najbliższym czasie tam podjechać. Może być i sierpień :>

Opublikowano
  • Autor

Ja planowałem w najbliższym czasie tam podjechać. Może być i sierpień :>

Ja bede w PL w sierpniu wiec tylko ten termin mi odpowiada, a przy wiekszej grupie mozna chyba cene negocjowac ;)

Otworzylem identyczny temat na forum passata i golfa wiec i chetnych powinno szybciej przybyc ;)

Opublikowano

To gites - napisz za jakiś czas jak to wygląda z liczbą chętnych z passata.

Opublikowano
  • Autor

Oto co odpisala firma tune-up:

"1.9 TDI VP (AFN, 1Z, AHU, ASV i podobne) 600zl

1.9 TDI PD EDC15 (AWX ASZ ATD AVB) 700zl

1.9 TDI PD EDC16 (BXE BXF i podobne) 800zl

2.0 TDI EDC16 bez siemensa 900zl

2.0 TDI PPD1 - siemens 1300zl

Ceny netto - faktura +22%VAT

W cenie diagnostyka, pomiar, strojenie.

Jak auto nieprawne to staramy sie doprowadzic do porzadku na miejscu, jak sie nie uda to 100zl za pomiary i diagnostyke i do domu...

Prosze wpisywac swoj NICK i auto.

Terminy ustale jak min 10 aut sie zbierze.

Auta objete grupowym chipsowaniem TYLKO dla zarejestrowanych KLUBOWICZY ktorzy dostana w "nagrode" mala wlepke na tylnia klape czy szybe.

Jak auto ma problemy (zamula przerywa czy inne takie) prosze nie liczyc ze CHIPTUNING pomoze !! "

lista bedzie aktualizowana w pierwszym poscie[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 23:57_________________________________________________

To gites - napisz za jakiś czas jak to wygląda z liczbą chętnych z passata.

lista jest juz uaktualniona

Opublikowano

Witam, a auta z automatami też mogą być? Np. Moje AHU + 216, automat 4 biegowy DMV 1997r??

Opublikowano
  • Autor

Witam, a auta z automatami też mogą być? Np. Moje AHU + 216, automat 4 biegowy DMV 1997r??

Wydaje mi sie ze skrzynia automat moze byc, ale co do reszty zmian w Twoim silniku to lepiej zapytaj na www.tune-up.pl

Opublikowano

może być też mam automat dmx i juz sie dopytywałem...

Opublikowano

może być też mam automat dmx i juz sie dopytywałem...

Dzięki za informacje :) do kiedy musi być podana ostateczna decyzja czy się zapisuje czy nie??

Opublikowano
  • Autor

może być też mam automat dmx i juz sie dopytywałem...

Dzięki za informacje :) do kiedy musi być podana ostateczna decyzja czy się zapisuje czy nie??

Zalozenie jest takie ze w sierpniu beda robione auta - wiec do tej pory to najpozniej. Dobrze byloby jednak jak najwczesniej zeby robic powoli juz rezerwacje

Opublikowano
  • Autor

a benzyny ? :wink4:

musialbys zapytac juz samego Roberta www.tune-up.pl

Opublikowano

napisz cene dla AEB

Opublikowano

Dla benzyn narazie nie robie grupowego...to inna bajka niz TDI. Cena dla klubowicza 1300zl

Opublikowano

tez sie wpisuje na 99%

Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN)

Opublikowano
  • Autor

tez sie wpisuje na 99%

Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN)

ok, czyli poki co wpisuje na liste

Opublikowano

a BMW 530d 1999r. sie lapie ? jak tak to na ktora cene :wink4:

Opublikowano

tak wpisuj wpisuj

Opublikowano

BMW sie za ta kwote nie lapie...1100zl po znizce

Opublikowano

co jest Rob boisz się tych benzyn? Już drugie czipowanie widzę bez Pb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.