Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] moja sunia


by7

Rekomendowane odpowiedzi

olDf0.jpg

olIei.jpg

HfdU9.jpg

1oXH0.jpg

olZHi.jpg

Wydaje mi się pełną opcją opr navi i xenon no i pakietu e-S-ki :naughty:. Zmieniony inter zmieniony komp wydech + filtr KN. Radość z wariata niesamowita

20110615167.jpg co do mocy podejrzewam że niema tych 220. Nie sprawdzane na hamie.

20110823214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

Wydaje mi się pełną opcją opr navi i xenon no i pakietu e-S-ki :naughty

Chyba Ci się źle coś wydaje :cool1:.

Spójrz na wątek wrclaguna i dopiero można się wypowiedzieć w kwestii wypasu, tak po za tym to ładna fura chociaż jak widzę auto z usa to mnie jakoś odrzuca (nie wiem czemu).

Opowiadaj co tam w silniku grzebnięte, o ile się nie mylę icek jest prawda? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę auto z usa to mnie jakoś odrzuca (nie wiem czemu).

jak ja widzę auto z USA to mnie ono przyciąga :kox: :kox:, tył robi robotę :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 03r. Przeb 146tys w realu (mam pewność bo auto od znajomego i u znajomego mechanika robione). Zmieniony inter.. na większy - pas wycięty, kompletny wydech od samego turbo APR, no i wkład filtra dmuchania. Całość oscyluje jak mnie ww osoby poinformowały 220 zaprzegów. Koło jak kazdy zna 17, Napęd z którego firma słynie , Tempo, pełna elektryka, szyber, klima x2, skórka ładna szara cóż dalej.... Lać i jeżdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220km na k03 :polew: ale zaraz pojadą po tobie. Większy Cooler nie generuje mocy. Ten twój mechanik to chyba jakiś niezły wróżbita jest.....ale furka spoko, fajna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A program sterujący w tym aucie był zmieniany? Silnik w serii to AMB 170km? Intercooler jest tylko po to żeby nie było spadków mocy w upalne dni. Gdzie teraz siedzi mapsensor i jakie wymiary ma nowy intercooler???

Co do fulwypasu to zaglądnij tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=33889.0

Powodzenia w dalszych modach bo jest w czym :kox::good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon to to raczej tez nie jest :naughty: tez mnie ciekawi te 220 km co ty tam masz bo K03 raczej by nie dala takich osiagow a chocby nawet to by nie wytrzymala :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema xenona tj pisałem. Z tego silnika tj 170 da się zrobic programem 190 + wydech to jedynie max może miec 200-210kunia tyle że jest pytanie czy był robiony program..... Nieważne dobrze hula i to jest najważniejsze. Proszę o zakończenie pisania co do mocy bo pewien nie jestem i nie będe pisał głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema xenona tj pisałem. Z tego silnika tj 170 da się zrobic programem 190 + wydech to jedynie max może miec 200-210kunia tyle że jest pytanie czy był robiony program..... Nieważne dobrze hula i to jest najważniejsze. Proszę o zakończenie pisania co do mocy bo pewien nie jestem i nie będe pisał głupot

to zapodaj chociaż nowe foty jak autko teraz wygląda :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedna w opisie (ostatnia) poza tym bez zmian

:good: gwint, szczerze mówiąc to nawet nie wiem jakiej firmy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...