Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komputer


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy moze ktos moze mi podac jakis link albo przeslac na meila jakis opis komputera co jest do czego, oznaczenia poszczegolnych wyswietlen tak ogolnie instrukcje obslugi oczywiscie po polsku , bo mam po niemiecku ale jeszcze sie nie nauczylem

a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

pozdrawiam lukasz

lukas23:Kolego przywitaj sie pierwsze ladnie w newbie i pózniej w kazdym poscie juz nie bedziesz musial tego robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis opis komputera co jest do czego, oznaczenia poszczegolnych wyswietlen tak ogolnie instrukcje obslugi oczywiscie po polsku , bo mam po niemiecku ale jeszcze sie nie nauczylem

rozumiem ze chodzi Ci o FIS...oczywiscie no problem instrukcji nie bede tlumaczyl, ale na spokojnie jutro ospisze co jest co

i tak jak napisal kolega lukas23 najpierw trzeba sie ladnie przywitac w dziale newbie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

Po kilku otwarciach i zamknieciach powinna zaczac dzialac normalnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moze ktos mi powiedziec jak to sciagnac

Klikasz na link, i na gorze masz wpisac literki do potwierdzenia, naciskasz DOWNLOAD i idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na dole 2 opcje premium i free

naciskasz free musisz odczekac pewnien czas ok minuty pozniej pojawia sie okienko gdzie muszisz przepisac kod...wpisujesz go wciskasz download i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jeden problem jak odlaczylem akumulator to szyba przy kierowcy tak jakby stracila pamiec tzn nie opuszcza sie automatycznie ani nie podnosi czy jest jakas procedura programowania

Po kilku otwarciach i zamknieciach powinna zaczac dzialac normalnie. :mrgreen:

Oczywiście, że jest procedura programowania.

Przy zamkniętych szybkach przytrzymujesz oba przyciski do zamykania w pozycji "zamknij" przez kilka sekund i już po programowaniu. Po włączeniu ponownym zapłonu już powinny działać jak dawniej. :twisted:

Dodam, że musi być zapłon włączony, żeby zasilanie przełączników było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...