Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna jest :good:

Nie boisz się, że Ci gwint w zimę zamarznie albo zwyczajnie się zniszczy?

Co raz czytam takie stwierdzenia i nie wiem ile w tym prawdy. Sam chętnie kupiłbym gwint ale jakbym miał przekładać na zimę seryjne zawieszenie to "dziękuję".

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładna jest :good:

Nie boisz się, że Ci gwint w zimę zamarznie albo zwyczajnie się zniszczy?

Co raz czytam takie stwierdzenia i nie wiem ile w tym prawdy. Sam chętnie kupiłbym gwint ale jakbym miał przekładać na zimę seryjne zawieszenie to "dziękuję".

ja latam na gwincie w zimie i mam

mam_wyjebane.gif

na wiosne bede sie martwil

Opublikowano
  • Autor

Gwint przy montażu popsikałem odrdzewiaczem a potem zabezpieczyłem smarem miedziowanym w spreju. Zobaczymy jak to będzie, może zimy już nie będzie :tongue4:

Narazie trochę pojeżdżę a potem na nowo podreguluje gwint bo co przyjadę do domu jest troszkę niżej, pójdzie chyba trochę w górę :naughty:

Fele zostają te co są tylko idą do malowania na srebno i wpadną dystanse 5mm.

Opublikowano

wrzuciłeś gwinta na zime :?:

ja bym z tym jeszcze poczekał ale wiem że ciężko było się oprzeć :>

Sam chętnie kupiłbym gwint ale jakbym miał przekładać na zimę seryjne zawieszenie to "dziękuję".

a co to za problem :?: ja tak robię, a zajmuje to pół sobotniego dnia :decayed:

Opublikowano

Sam chętnie kupiłbym gwint ale jakbym miał przekładać na zimę seryjne zawieszenie to "dziękuję".

też tak myślałem, ale jednak szkoda gwintu na zimę :wink4:

Arek dobrze gada, sobota, 2 desperadosy i zrobione, a jeszcze przy okazji skontrolujesz stan wahaczy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że przez ten miesiąc zimy gwint nie dostanie tak bardzo po d*pie.

Narazie dalej szukam klucza do gwintu, ten który kupiłem nie pasuje :(

Opublikowano

Narazie dalej szukam klucza do gwintu, ten który kupiłem nie pasuje :(

który kupiłeś?

Opublikowano

słabo widać na foto, on ma półokrągły ząb?

ja brałem od tego gościa z aukcji niżej, pasuje na 100% do KW INOX z plastikową nakrętką

http://motoallegro.pl/klucz-gwint-do-zawieszenia-gwintowanego-gwintowane-i1161178393.html

93417367.jpg

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje tamten oddać i kupić ten z twojej aukcji :)

Dzięki za pomoc :naughty:[br]Dopisany: 28-01-2011, 21:50:18_________________________________________________Korzystając z ładnej pogody i nudy która mnie ogarnęła skręciłem jeszcze trochę gwint i pomalowałem drugi raz zaciski na czarno :naughty:[br]Dopisany: 29-01-2011, 14:15:42_________________________________________________Ładna pogoda więc umyłem auto i pojechałem cyknąć kilka fotek:

DSC_0107.jpgDSC_0108.jpgDSC_0109.jpgDSC_0110.jpgDSC_0111.jpgDSC_0112.jpgDSC_0113.jpg

Opublikowano

Super się prezentuje, jednak eSa w sedanie jest :slina:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

lakierowi przydalaby sie jakas polerka i glinka :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polerka myślę że też będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24-02-2011, 05:31:15_________________________________________________Kilka najnowszych fotek:

DSC_0138_1600x1200.jpgDSC_0139_1600x1200.jpgDSC_0140_1600x1200.jpgDSC_0141_1600x1200.jpgDSC_0143_1600x1200.jpgDSC_0144_1600x1200.jpgDSC_0145_1600x1200.jpgDSC_0146_1600x1200.jpgDSC_0147_1600x1200.jpgDSC_0147_fhdr3_1600x1200.jpgDSC_0148_1600x1200.jpg

Opublikowano

Ładnie zrobione :naughty:

Opublikowano

kooorwa :kox: :kox: co eSa to eSa :good:

jakieś mądre koło planujesz na sezon? bo się nie doczytałem

Opublikowano
  • Autor

Na ten sezon zostaje to koło co jest założone tylko będę je odnawiał tzn. malował razem z deklami :)

Jak znajdzie się jakieś ładne koło pasujące przez dystansów itd. w dobrej cenie to będzie się myślało nad zmianą nawet w połowie sezonu :naughty:

Michal, dzięki za link do aukcji z tym kluczem do gwintu, wkońcu mam taki co pasuje idealnie :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Końcówek nie zmieniam, zostają ORI, tylko porządnie przepoleruje :)

Niech wygląda niepozornie :)

Opublikowano

brzydal :tongue4:

Opublikowano

...szkoda , że nie dizel :confused4::( ;( , ...wiem , wiem nie można mieć wszystkiego :decayed::kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.