Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mierzyłem to na płaskim od dołu obejmy do ziemi mam 6,5-7cm...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden leżący policjant i urwiesz wydech bo obejma nie puści . Ja mam zwykłe łączenia i już raz było blisko

Opublikowano
  • Autor

Już było kilka leżących policjantów i nawet nie przytarło, omijam wszystko jak tylko się da, liczę że się uda :)

Opublikowano

Już było kilka leżących policjantów i nawet nie przytarło, omijam wszystko jak tylko się da, liczę że się uda :)

też tak myślałem ale jak wczoraj w Tarnowskich wpakowałem się na jakimś osiedle w jednokierunkową, a w połowie drogi nowy za***iście wysoki próg :blink: jednym kołem udało mi się wjechać na krawężnik ale i tak obdarłem całe podwozie w lewej strony :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj w Rybniku też łatwo nie było :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Dopoki sie jezdzi po rownej drodze to sie o tym nie mysli. Ja chwile grozy juz mialem...

Opublikowano
  • Autor

Równe drogi, to Ci się udało :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja nauczyłem się jeździć na gwincie dopiero po 3 miesiącach. :polew: Gracek nie szykuje Ci się wizyta we wro?

Opublikowano
  • Autor

Nie wybieram się w najbliższym czasie :)

A jeśli chodzi o mody to kupiłem koło na zapas :naughty:

Opublikowano

Panieee... a moze jakis sofcik ? :polew:

Ja tam glebe cwicze od 8 lat i mojego pierwszego kadetta a i tak czasami gdzies przyje$e :D

Opublikowano
  • Autor

Tak więc kilka nowych kosmetyków doszło:

2011_10_17_17_27_04_Kopiowanie.jpg

2011_10_17_17_30_10_Kopiowanie.jpg

2011_10_17_17_30_20_Kopiowanie.jpg

Trzeba zabezpieczyć się przed zimę :decayed:

Opublikowano

a 0,7 na rozgrzanie się ??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na to też przyjdzie czas :kox:

Opublikowano

niezły porządek :tongue4:

kiedy testy Coli? też nad nim myślałem ale ostatecznie poszły dwie warstwy NXT :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Może w weekend coś podziałam, mam IPA więc może wosk trochę posiedzi...

Dzisiaj jak zobaczyłem co mają w Mrcleanerze w Katowicach to aż nogi mi się ugięły :slina: Tyle tego ....

Opublikowano

Może w weekend coś podziałam, mam IPA więc może wosk trochę posiedzi...

Dzisiaj jak zobaczyłem co mają w Mrcleanerze w Katowicach to aż nogi mi się ugięły :slina: Tyle tego ....

Fajny jest ten sklep, niee? :naughty:

Opublikowano

MrCleaner zmienił siedzibę ostatnio? :mysli:

jak już będziesz miał bezpośrednie porównanie Coli z NXT to musisz napisać relację :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może w weekend coś podziałam, mam IPA więc może wosk trochę posiedzi...

Dzisiaj jak zobaczyłem co mają w Mrcleanerze w Katowicach to aż nogi mi się ugięły :slina: Tyle tego ....

Fajny jest ten sklep, niee? :naughty:

No mega fajny :naughty:[br]Dopisany: 17-10-2011, 21:31:09_________________________________________________

MrCleaner zmienił siedzibę ostatnio? :mysli:

jak już będziesz miał bezpośrednie porównanie Coli z NXT to musisz napisać relację :decayed:

Mrcleaner teraz jest niedaleko OBI na kościuszki w Katowicach :)

Teraz będę działa od początku czyli najpierw aktywna piana, potem mycie, glinka, mycie, swirlX na germanie, potem cleaner, IPA i wosk...

Jak masz ochotę to wpadaj, coś podziałamy :cool1:

Opublikowano

Nawet dupska sE tak dokladnie pewnie nie myjecie :polew:

Opublikowano

swirlX na germanie

szto eta ten german ???

waffen-ss_small.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.