Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

heble to i seria idzie zajechac.i ja tu nie iwdze modow na oszczednosc bo gdzie?turbo rs4 wtryski tez fmic jak prawie wszyscy maja o pompa tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do turbo z rs4 czy też rs6 dochodzi kupa gratów które musisz mieć które też do tanich nie należą, nie zamontujesz ich w miejsce K03 P&P :thumbdown: I które jak powszechnie wiadomo jest bardzo ciężko dostać... więc temat wymiany turbo na K04 dla mnie nie istnieje, chyba że ktoś zasponsoruje to nie ma sprawy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad u ludzi przekonanie ze wystarczy same turbiny wymienic. Przeciez dochodzi jeszcze sporo gratow zeby same turbiny wsadzic.

Od bolo to cie nie urzadza bo na h.j ci takie lochy jak robisz sam soft. Sprzedalbym ci moje ale chomikuje je dla siebie jak moje sie wysraja aleja zrobie hybrydy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tem jedna mala k03 z tą czy w tą :) To dobrze ze jednak pojechales na strojenie bo potem by bylo na mnie :D A jak sie ma ch%^owe turbiny to gdzie sie pchales na soft? nie slyszales ze sie konczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tem jedna mala k03 z tą czy w tą :) To dobrze ze jednak pojechales na strojenie bo potem by bylo na mnie :D A jak sie ma ch%^owe turbiny to gdzie sie pchales na soft? nie slyszales ze sie konczą ?

Turbiny już trochę gwizdały od czasu jak kupiłem auto, w to nie da się wejść i sprawdzić kiedy padną... Sam GTO powiedział że juz kilku osobom zrobił program na gwiżdżących turbinach i jeżdżą rok i dłużej i nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno turbo skończyło swój żywot, puściło olej w wydech... Przy 140 km/h zobaczyłem w lusterku białą chmurę dymu za autem...

skad ja to znam ;(

Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...

dzwoniłes do sida czy ma cos na stanie ??? ja od niego wziąłem w lato za 300pln z ajaxowej padaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tzw zycie i szit hepyn :wink4: Nie lamac sie tylko robic i smigac dalej :) Jak sie kamulator nie zalamal to i ty dasz rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary :decayed: Dwa remonty i wyjmowania silnika pod rzad :) Ale teraz popina milutko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary :decayed: Dwa remonty i wyjmowania silnika pod rzad :) Ale teraz popina milutko :good:

:kox: :kox: :kox: no ale do ciebie jako głównego magika na Polske południowo-wschodnią ma blisko - a to juz połowa sukcesu :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie bawil w uzywane hybrydy na Twoim miejscu, uczysz sie, a nie pracujesz, wiec po co ryzykowac? zregeneruj obie, wsadz i lataj :)

a co u kamulatora było ???

rozrzad zrobil w koncu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno turbo skończyło swój żywot, puściło olej w wydech... Przy 140 km/h zobaczyłem w lusterku białą chmurę dymu za autem...

skad ja to znam ;(

Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...

dzwoniłes do sida czy ma cos na stanie ??? ja od niego wziąłem w lato za 300pln z ajaxowej padaczki

SID nic nie ma, wczoraj pierwszy telefon był do niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wsadzilem mu nowiusienki teraz :naughty:

Chyba popieram flyera chociaz to tez nigdy nie ma pewnosci z tymi regenerkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie bawil w uzywane hybrydy na Twoim miejscu, uczysz sie, a nie pracujesz, wiec po co ryzykowac? zregeneruj obie, wsadz i lataj :)

a co u kamulatora było ???

rozrzad zrobil w koncu :polew:

Pewnie właśnie tak się skończy i obie moje pójdą do regeneracji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba popieram flyera chociaz to tez nigdy nie ma pewnosci z tymi regenerkami :)

mimo wszystko lepsza opcja zregenerowac w pewnym miejscu niz ryzykowac z uzywkami... nie byloby chyba nic bardziej dolujacego i wkurwiajacego jak trefna uzywka, ktora sie wysypie po krotkim czasie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba popieram flyera chociaz to tez nigdy nie ma pewnosci z tymi regenerkami :)

mimo wszystko lepsza opcja zregenerowac w pewnym miejscu niz ryzykowac z uzywkami... nie byloby chyba nic bardziej dolujacego i wkurwiajacego jak trefna uzywka, ktora sie wysypie po krotkim czasie :kox:

No na pewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ze Sportmile regeneruje w Ream Poland i z tego co wiem to nigdy nie miał problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o ream poland że dobrze robią :wink4:

Podjadę jeszcze zapytać niedaleko mnie do takiej firmy co też regeneruje, ile chcą, czy jest gwarancja i jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o ream poland że dobrze robią :wink4:

Podjadę jeszcze zapytać niedaleko mnie do takiej firmy co też regeneruje, ile chcą, czy jest gwarancja i jak to wygląda :)

oddawaj do ream, ceny maja bardzo spoko, nie kombinuj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...