Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

potrzebuje Waszej pomocy,

chciałbym kupić sobie netbooka do pracy, a ja nie znam się zbyt dobrze na tym

chciałbym żeby bateria długo trzymała i dysk twardy był duży, na grafice mi nie zależy

będę wdzięczny za pomoc

Opublikowano

sokolnh polecam jednego z tych:

http://www.morele.net/komputery/notebooki/notebooki-laptopy-31/,,,,,,,p,,,/1/?q=5102

Ja mam:

http://www.morele.net/laptop-hewlett-packard-mini-5102-vq672ea-290117/

I jestem super zadowolony. Bateria do 7 godzin potrafi wytrzymac :)

Opublikowano
  • Autor

jakoś nie mam przekonania do HP

najbardziej ASUS albo Toshiba by mnie interesowała

Opublikowano

tez ostatnio szukam dla siebie. zastanawiam sie nad

http://www.allegro.pl/item1074857390_asus_eee_pc_1201n_12_1_2x1_66g_2g_320g_gf9400_hdmi.html

http://www.allegro.pl/item1072391414_komunia_asus_eee_1005pe_n450_250_w7s_11h_czarny_fv.html

ten drugi ma fajniejsza klawiature ale pierwszy jest troszke wiekszy

Opublikowano

Ja mam Samsunga N110 i bez Wi-Fi bateria jest w stanie wytrzymać do 9h.Jestem bardzo zadowolony z wykonania bo nic nie trzeszczy itp. Teraz już wyszedł jakis nowy model ale pewnie to itak to samo.

Ja polecam Samsunga.

Opublikowano

Co to za netbook jak nie ma wifi :wallbash: :wallbash:

wszelkie eee pc do HP to tak jakbys porownal paska do A4 i to doslownie, jesli chodzi o jakosc materialow :wink4:

Opublikowano

Co to za netbook jak nie ma wifi :wallbash: :wallbash:

wszelkie eee pc do HP to tak jakbys porownal paska do A4 i to doslownie, jesli chodzi o jakosc materialow :wink4:

czytalem opinie i jakies testy i ausy wychodza najlepiej w testach. jakies te 3D marki i inne programy do testowania wydajnosci

powiedz cos wiecej o tym hp ? jak z serwisem itp

Opublikowano

Co to za netbook jak nie ma wifi :wallbash: :wallbash:

Co za moderator jak nie czyta ze zrozumieniem? :wallbash: Widziałeś kiedyś netbooka bez wi-fi?

Chodziło mi o to że na wyłaczonym Wi-Fi tyle trzyma bateria :gwizdanie:

Opublikowano

Co to za netbook jak nie ma wifi :wallbash: :wallbash:

Co za moderator jak nie czyta ze zrozumieniem? :wallbash: Widziałeś kiedyś netbooka bez wi-fi?

Chodziło mi o to że na wyłaczonym Wi-Fi tyle trzyma bateria :gwizdanie:

Tlumacz sie tlumacz :decayed:

Buba wykonanie super. Jest bardzo solidny. Nie bede Ci wymieniac specyfikacji bo cala jest opisana. Gwarancja door-to-door.

Co do testow 3D mark. To jest netbook a nie maszynka do grania. Dla mnie najwazniejszymi rzeczami, na ktore zwracalem uwage byly:

Dobra bateria

Solidna budowa

Duzy dysk

Waga

(chcialem jeszcze karte WiFi ze wsparciem tkz madwifi) no ale nie mozna miec wszystkiego :decayed:

Nie kupowalbym Compaq-Hp bo to syf, przy kupnie swojego chyba z 5 osob przede mna zglaszalo serwis.

Ja bym wybral albo Tosie, albo HP.

Opublikowano

najlepiej podjechać sobie do sklepu i tam się wszystkiego dowiedzieć, zobaczyć, posprawdzać itp

Na rynku pojawiło się tyle laptopów, że do 1,5 tys na pewno coś się znajdzie - główne pytanie do czego on ma być

_________________

giełda samochodowa i moto giełda

Opublikowano
  • Autor

wiem, że się coś znajdzie bo jest aż nadto tych netbooków

jakby były trzy rodzaje to pewnie już dawno bym kupił

a odnośnie pytania do czego - to już napisałem -> do pracy, duży dysk, wytrzymała bateria, na grafice mi nie zależy

w każdym razie dzięki wszystkim za sugestie

ale jeszcze nic nie wybrałem :)

Opublikowano

jakoś nie wyobrażam sobie pracy na matrycy 10', bawiłem się 10 i 12 i polecam 12'

chyba że chodziło ci o miejsce - że w pracy :> :>

jeśli zależy ci na długiej pracy na baterii to nie ładuj się w jakieś semprony

atom wystarczy :good:

można spokojnie polecić tego asusa 1201n :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja zdecydowanie polecam DELL Latitude D630.

Na allegro dostaniesz za 1300 zł.

Procesor IC2D 2,2 GHz, 2 GB ram.

Nie ma za rewelacyjnej grafy, ale jest nie do zabicia.

Obudowa solidna i trwała.

Można wrzucić modem WWAN i mieć nawigację w lapsie :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.