Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] KOLEKTOR WYDECHOWY Z NIERDZEWKI ZA 385 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ESTD to firma związana z SIDem, a to jeśli nie wiesz - bardzo uznany człowiek w środowisku...

poczytaj www.s4sid.pl i streetracing forum to będziesz wiedział, że jakością i trwałością raczej przejmować się nie będziesz... :good:

Opublikowano

sid , nie sid ale za 385 zł???....hmm coś mi tu chińszczyzna zalatuje, a te pękają jak wydmuszki. User Gregory robił kolektor z prawdziwego zdarzenia i 385zł to wydał ale na sam materiał. Może niech sam się wypowie. Założę się że gdyby SID sam miał 1.8T z pewnością tego kolektora by do swojego auta nie wsadził............ale to moje zdanie i mogę się mylić.

Opublikowano

znajomy ma takie cudo do sprzedania jak Cię interesuje pisz na PW

196de7ed604b032amed.jpg

Opublikowano

sid , nie sid ale za 385 zł???....hmm coś mi tu chińszczyzna zalatuje, a te pękają jak wydmuszki. User Gregory robił kolektor z prawdziwego zdarzenia i 385zł to wydał ale na sam materiał. Może niech sam się wypowie. Założę się że gdyby SID sam miał 1.8T z pewnością tego kolektora by do swojego auta nie wsadził............ale to moje zdanie i mogę się mylić.

Widać po spawach wewnątrz flanszy i samych flanszach, że mocno precyzyjnie wykonany... :kox::polew:

Padaka ogólnie, za dobry kolektor trzeba wyrzygać +/- koło. :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________Ale cena konkretna ogólnie... Jak te chińskie kolektory do civiców za 199 pln :shocked::blink: ... :decayed:

Opublikowano

gadajcie co chcecie ale SID wlasnie czasami takie rodzynki ma. moze nie jest perfekcyjnie wykonany (obstawiam ze byl robiony jako pierwszy na wzor) ale wazne zeby spelnial swoja role. wykonany z kwasowki wiec duzy plus. chinole to nawet ciezko stwierdzic z czego sa zrobione.

Opublikowano

nie jest perfekcyjnie wykonany (...) ale wazne zeby spelnial swoja role

:co: :co: :co:

To albo jest wykonany należycie i spełnia swoją rolę, albo jest zrobiony nieprecyzyjnie i szkodzi. :przebiegly:

Opublikowano

a co w nim widzisz takiego co ewidentnie wplywa negatywnie na przplyw spalin?

Opublikowano

Napisałem wyżej. Zobacz na pozostałych aukcjach kolektor pod T3 - tam to samo. Mi się takie coś nie podoba i tyle.

Opublikowano

tamten to faktycznie tragedia :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze Gregory rzezbił dla siebie taki kolektor ja niestety nie mam takich zdolności i warunków.

Z wypowiedzi klubowicza retrikal wynika, że można zaryzykować. Pozostali ze to Q-pa jest a nie kolektor wiec ja już nie wiem. :disgust:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:55_________________________________________________Ten pod T3 na zdjęciach nie wygląda za fajnie :confused4:

Opublikowano

Już pomijam fakt wykonania kolektora ale jeżeli jest napisane że pasuje do A3, A4 i TT to znaczy że nie jest to typowy zamiennik ( jak większość z nas wie kolektory od silników wzdłużnych i poprzecznych są inne ) i zapewne przy montażu okaże się że wystąpiły problemy ze spasowaniem pozostałych części współpracujących z turbiną ( tip, test pipe, itp )

Pozostaje jeszcze kwestia opłacalności montażu takiego kolektora przy seryjnej turbinie. Zakładając że mamy tipa, test pipe, wgranego wirusa i uzyskujemy te 180-190Ps to jakie są realne przyrosty Ps i Nm po zmianie kolektora ?? Jest sens bawić się w kolektor przy seryjnej turbinie ??

Opublikowano

nie wiadomo jaka jest srednica tego kolektora

seryjny jest wystarczajacy do K03 nawet po sofcie wiec wydaje mi sie ze nie ma sensu montaz barana

chyba ze pod k04 :mysli:

Opublikowano

nie wiadomo jaka jest srednica tego kolektora

seryjny jest wystarczajacy do K03 nawet po sofcie wiec wydaje mi sie ze nie ma sensu montaz barana

chyba ze pod k04 :mysli:

Średnica rur podana na aukcji to 38mm, jaka jest średnica kolektora seryjnego ??

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie mam wrzuconego chińczyka k04-015 i jest na wykończeniu.

Kolega CoLo mówił iż seryjny jest bardzo restrykcyjny, ma wąskie kanały i szybko się rozgrzewa i temperatura wysoka.

Gregory pisał że po zamontowaniu temperatura spadła o około 100 stopni. I parę kucyków przybyło. :)

Opublikowano

Aktualnie mam wrzuconego chińczyka k04-015 i jest na wykończeniu.

Kolega CoLo mówił iż seryjny jest bardzo restrykcyjny, ma wąskie kanały i szybko się rozgrzewa i temperatura wysoka.

Gregory pisał że po zamontowaniu temperatura spadła o około 100 stopni. I parę kucyków przybyło. :)

tak, ale przy jakim turbo... :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Skoro przy dużym jest różnica to na i na małym też poczujesz :> a na pewno będzie to na plus :good:

Opublikowano

Aktualnie mam wrzuconego chińczyka k04-015 i jest na wykończeniu.

Kolega CoLo mówił iż seryjny jest bardzo restrykcyjny, ma wąskie kanały i szybko się rozgrzewa i temperatura wysoka.

Gregory pisał że po zamontowaniu temperatura spadła o około 100 stopni. I parę kucyków przybyło. :)

tak, ale przy jakim turbo... :przebiegly:

male czy duze chodzi o material

iż seryjny jest bardzo restrykcyjny, ma wąskie kanały

to akurat dobrze przy k03

Opublikowano

Zmiana kolektora przy seryjnych gratach pewnie jest nieodczuwalna tak jak zmiana wydechu przy serii :gwizdanie:

Opublikowano

Zmiana kolektora przy seryjnych gratach pewnie jest nieodczuwalna tak jak zmiana wydechu przy serii :gwizdanie:

No i o tym piszę, że to niepotrzebne przy seryjnym turbo... [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:35_________________________________________________A ty buba wyskakujesz z materiałem jaki filip z konopi... :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.