Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal


312MC

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawima sie nad przerobieniem lamp...znalazłem temat o wkładaniu lamp po II lifcie...ale jakos ciecie błotnikia mnie nie przekonuje, zakup po liftowch troche kosztowny. Ale znalazłem takie cos...bede te lampy pasowały w miejsce seryjnych http://allegro.pl/item1059769640_lampy_lampa_xenon_oryginal_audi_a4_b5_94_99r.html ???

zwachaj sie z Gracjanem, on ma w eSie dzielone a montuje poliftowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dobiłem targu z kolega Gracjanem i lampki

f6bf3478c246dfa6med.jpg

są juz w drodze do mnie. Oczywiście bedzie Xenon D2S i polereczka szkieł lub wymiana na nowe...w wekend wkleje foty juz na aucie.

Nadal szukam grila od S4 lub RS4 :naughty:

A mam na koniec pytanko co myślicie o pomalowaniu obecnych alusów na czarno...tymczasowo nie zmieniam koła bo wydatki sa na inne cele...jak bedzie czarne koło prezentować sie na tym kolorku auta???? Czy lepiej je pomalować na orginalny kolor??? Ewentualnie w gre wchodzi wypolerowanie ich na lustro. jaka koncepcja najlepsza waszym zdaniem, bo cos musze na pewno z nimi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten gleboszuracz? :)

tez sie zastanawiam :mysli:

Nadal szukam grila od S4 lub RS4

jak wymienimy sie fotelami to dorzuce ci grill z RS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten gleboszuracz? :)

tez sie zastanawiam :mysli:

Nadal szukam grila od S4 lub RS4

jak wymienimy sie fotelami to dorzuce ci grill z RS :decayed:

a ja fele rs4 18" :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wnęka :kox:

do foteli jeszcze by sie boczki w skórze przydały :good:

i to jest nisko? ja mam tak samo, no może tył ciut wyżej :wink4:

jak zmienisz co trzeba to dopiero będzie kox :naughty:

a kiera od s4 bo nie było s-line :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc szybko chcesz sie pozbyc autka co to nagła taka zmiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnął bym te fotele bo takich mi brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z tymi fotelami bylo wystawione na allegro za grubo ponizej 10tys zl wiec pewnie okazalo sie nie tak kolorowe jak na zdjeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z tymi fotelami bylo wystawione na allegro za grubo ponizej 10tys zl wiec pewnie okazalo sie nie tak kolorowe jak na zdjeciach.

Powiem ci tylko że ja nie wystawiałem auta na allegro także nie wiem z kąd ta sugestia że widziałes je na allegro (możliwe ze poprzedni właściciel je wystawiał za min ją kupiłem bo ja znalazłem ogłoszenie w autogiełdzie i pytałem gościa czy wystawiał na allegro i twierdził ze nie a puki co to to co mówił o aucie tak jest także nie moge gościa oskarżać o jakieś ściemy). Ja osobiście wystawiłem ją na allegro dzisiaj za 10600 PLN z możliwością zamiany za inne auto. Chetnie przygarne jakies A8 4.2 lub Mercedesa E-klasse 3.2...lubie miec zapas pod noga...a co do obecnego auta nie pali mi sie sprzedaż także cena praktycznie nie do negocjacji a co do stanu auta zapraszam na oględziny...moge zaoferować 500zł obniżki za każdy malowany element auta czy ognisko korozji.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 15:20_________________________________________________Z racji że kilka osób pisało do mnie o sprzedaży czy zamianie wnętrza to mówie że moge przemyśleć sprzedaż, zamiana raczej nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z tymi fotelami bylo wystawione na allegro za grubo ponizej 10tys zl wiec pewnie okazalo sie nie tak kolorowe jak na zdjeciach.

Powiem ci tylko że ja nie wystawiałem auta na allegro także nie wiem z kąd ta sugestia że widziałes je na allegro (możliwe ze poprzedni właściciel je wystawiał za min ją kupiłem bo ja znalazłem ogłoszenie w autogiełdzie i pytałem gościa czy wystawiał na allegro i twierdził ze nie a puki co to to co mówił o aucie tak jest także nie moge gościa oskarżać o jakieś ściemy). Ja osobiście wystawiłem ją na allegro dzisiaj za 10600 PLN z możliwością zamiany za inne auto. Chetnie przygarne jakies A8 4.2 lub Mercedesa E-klasse 3.2...lubie miec zapas pod noga...a co do obecnego auta nie pali mi sie sprzedaż także cena praktycznie nie do negocjacji a co do stanu auta zapraszam na oględziny...moge zaoferować 500zł obniżki za każdy malowany element auta czy ognisko korozji.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 15:20_________________________________________________Z racji że kilka osób pisało do mnie o sprzedaży czy zamianie wnętrza to mówie że moge przemyśleć sprzedaż, zamiana raczej nie wchodzi w gre.

Ja nie pisałem że Ty wystawiałeś auto na allegro ale jeśli kupiłeś je w ciągu ostatnich kilku miesięcy to właśnie poprzedni właściciel musiał je wystawić... zgadza się kolor, motor i przede wszystkim wnętrze. I ja nie widze w tym nic złego że ktoś sprzedaje własny samochód.

A co do wnętrza... napisz na PW ile chciałbyś za nie, ew. ile na zamiane za kubły ori z 95roku, czyli podejrzewam że takie jakie tutaj były kiedyś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja gość wystawił na allegro w każdym bądz razie było mineło...dzisiaj 2 kupujących mnie odwiedziło i chcieli płacic w okolicach 8tys złoty, choć nic nie znaleźli do czego można sie przyczepić, to pokazałem i brame wyjazdową także takie propozycje mnie nie interesuja...jeden z nich to tutejszy forumowicz. Na allegro jest 10600 i za 10tys ostatecznie do oddania.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wnętrzem to czekam na oferty przez PW lub na nr kontaktowy podany w ogłoszeniu. Co do wnętrza to interesuje mnie tylko jak juz sprzedanie...co do auta możliwa zamiana na inne nie koniecznie te które wymieniłem powyżej.

http://otomoto.pl/audi-a4-recaro-s-line-zamiana-C14234059.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz odkupic :naughty: żarcik :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________Z racji że mojej żonce sie autko podoba i nie chce innego to myśl sprzedania lub zamiany obecnie idzie w zapomnienie. A więc zajdzie kilka zmian w aucie w najbliższym czasie. Kilka nowych dokładniejszych fotek juz na lampkach od Gracjana z jego S4. Zawieszka doprowadzona do stanu prawie że idealnego i auto wreszcie prowadzi sie znakomicie chodź na przód chyba bedzie zamontowany gwincik :naughty:

Foty:

19e5f5624a3bd3e4med.jpg

4e7b31e9262dcb4dmed.jpg

d6e122acb8da100amed.jpg

0b56b8e911e8acb0med.jpg

f64b519c7b44a75bmed.jpg

...

Narazie na to na tyle, poszukuje grila/atrapy przedniej od S4 lub RS4 i kompletnych lamp tylnych po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz odkupic :naughty:

a ile za nie chcesz? :naughty:

Skoro auto zostaje to był żart że moge sprzedać...foteliki nadają uroku temu autku :kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 21:48_________________________________________________Sobotnia przygoda:

b542f57276c4d124med.jpg

b7cd5d7b03a8d52bmed.jpg

5274e433426fab36med.jpg

442877bfaa455ebcmed.jpg

Orientuje sie ktoś na ile moga wycenic mi auto a na ile szkode??? Auto w 100% bezwypadkowe, całe w ori lakierze, Uszkodzeniu uległa blacharka prawej strony, listwy boczne, listwy progowe, obie felgi, zderzak tylny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc sobie do miejscowosci oddalonej odemnie jakies 16km mniej wiecej w połowie trasy mijam przystanek autobusowy na którym stoi Astra G kombi...aż tu nagle poczułem uderzenie na wysokości przedniego koła a z racji przemieszczania sie uszkodzenia ciągną sie od koła aż do zderzaka. Staje, wychodze z auta wkór... co nie miara a z Astry wychodzi młoda pani 21latek :naughty: :naughty: w mini kiecce z opalonymi nóżkami :kox: :kox: i "o boże"...dogadaliśmy sie i dzisiaj poskładałem papiery w ubezpieczalni. Zobaczymy ile dadzą...będzie na darmowe mody :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Astry wychodzi młoda pani 21latek naughty naughty w mini kiecce z opalonymi nóżkami kox kox i "o boże"...dogadaliśmy sie

ma sie rozumiec ze nr tel masz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Astry wychodzi młoda pani 21latek naughty naughty w mini kiecce z opalonymi nóżkami kox kox i "o boże"...dogadaliśmy sie

ma sie rozumiec ze nr tel masz :cool1:

Dokładnie :kox: :kox: jakoś musiałem odebrać kopie dokumentów...czyli kontakt to podstawa :naughty:

Zastanawiam sie nad takimi kółeczkami w rozmiarze 18" co wy na to

9031b1f38d152bfdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...