Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakiegoś preparatu do usunięcia dużej tłustej plamy ( po plackach ziemniaczanych ze skwarkami ) z siedzenia ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję jakiegoś preparatu do usunięcia dużej tłustej plamy ( po plackach ziemniaczanych ze skwarkami ) z siedzenia ????

Albo Quik Out albo pranie - QO jest stworzony do usuwania tego rodzaju plam (np. olej silnikowy, smar itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, co polecasz na usunięcie z powierzchni lakieru śladów po przerysowaniu lusterkiem ? Myślałem o SwirlX, jednak jest może coś innego co się bardziej nada do tego :mysli: Poniżej fotka jak to mniej więcej wygląda, sorry za jakość, robiona telefonem :confused4:

dsc00100g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, myślę, że Ultimate Compound spokojnie da radę. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że SwirlX też da radę, ale jednak wolałbym coś mocniejszego czyli Ultimate Compound :wink4:

Fajny masz kolorek auta - zrób całe tymi kosmetykami, a zobaczysz jak naprawdę może wyglądać czerwony kolor auta. Widziałem takie Audi zrobione Meguiarsem - wyglądało megaaaaa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to na wiosne chyba też sie pokuszę o jakieś kosmetyki żeby moją czerwoną furmankę odszykować :D

Warto tym bardziej takie, które mają już lakier wypłowiały - auto będzie nie do poznania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że żadnego foto niemasz jak to wygląda na jakimś kolorze podobnym do mojego :confused4:

Gdzieś tutaj wrzucałem zdjęcia czerwonego auta o ile się nie mylę.

Ale poniżej masz kilka:

AUDI B5 PRZED:

abefore13cf.jpg

abeforeswirls16hq.jpg

abeforeswirls36tw.jpg

abeforeswrils24vz.jpg

abeforeswrils42gz.jpg

abonnet1212a9uk.jpg

bbonnetcomp12or.jpg

drear34before4zw.jpg

PO:

ebootafter30lt.jpg

aroofcomp12td.jpg

aroofcomp20zb.jpg

bsshinebefore0id.jpg

bsshineduring16mj.jpg

dcomp34wl.jpg

dcomp41ou.jpg

A tutaj kilka fotek B7:

Dsc_0473.jpg

Dsc_0476.jpg

Dsc_0485.jpg

Dsc_0487.jpg

Dsc_0494.jpg

Dsc_0498.jpg

Dsc_0486.jpg

CHEVROLET:

DSC06224.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie :good:

Mam jeszcze kilka drobnych rysek na drzwiach, myślisz że Ultimate Compound da im radę ?

Zależy jak są głębokie - jeżeli są wyczuwalne pod paznokciem to może być problem z ręcznym usunięciem, a nawet trzeba będzie sięgnąć po papier ścierny. Nic trudnego :wink4:

Panowie i Panie - wiosna się zbliża więc czas zadbać o autka żeby nie było wstyd i jakoś można było reprezentować godnie Klub :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! nie wiedziałem że na tym forum detajlingowcy siedzą ;) ale od razu mi lepiej! więc się przedstawię,

-jestem Kuba , ostanie 5 dni spędziłem w garażu - czy powinienem się leczyć ?:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! nie wiedziałem że na tym forum detajlingowcy siedzą ;) ale od razu mi lepiej! więc się przedstawię,

-jestem Kuba , ostanie 5 dni spędziłem w garażu - czy powinienem się leczyć ?:))))

witam, leczyć się nie ma co, każdy ma jakieś odchyły, ja tez lubię spędzać przy aucie każdą wolną chwilę i zainwestowałem już w środki do detailingu sumę czterocyfrową :) A ten Łukasz to raczej nie ten Łukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie nic mnie tak nie cieszy - jak widok pięknie lśniącej niuni :)

kwota , którą w ciągu ostatnich 3 miesięcy wsadziłem w środki i akcesoria do pielęgnacji, też ma 4 cyferki i dwójkę z przodu :) ale są to środki , które starczą na kilka latek, mam nadzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są to środki , które starczą na kilka latek, mam nadzieje ;)

Wystarczy bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! nie wiedziałem że na tym forum detajlingowcy siedzą ;) ale od razu mi lepiej! więc się przedstawię,

-jestem Kuba , ostanie 5 dni spędziłem w garażu - czy powinienem się leczyć ?:))))

Absolutni nie. To całkiem normalne.

Musisz jednak wkleić tutaj trochę fotek dopiero co zrobionej fury dla wspólnego brandzlowania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś udzielić kilku wskazówek jak używać Ultimate Compound ? jak długo mam go wcierać w lakier ? Po uzyciu wystarczy przetrzeć ręcznikiem ?

wcierasz go gąbkowym aplikatorem aż zniknie. Pozostałości wycierasz szmatką/ręcznikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutni nie. To całkiem normalne.

Musisz jednak wkleić tutaj trochę fotek dopiero co zrobionej fury dla wspólnego brandzlowania

to spoko, bo już zaczynałem mieć obawy...

ja taki trochę Świeżak w tej branży, dopiero drugie autko robię "profi" sprzętem, najpierw były eksperymenty na "cudzym" woziku, wyszło jak wyszło ale się nauczyłem obsługi polerki , i paru innych rzeczy ;) a teraz męczę swojego paździocha.

Jak będzie skończone to na bank założę galerie i wam kopary opadną albo cóś innego...

ps.

a jak już wrzucę fotki to jak to potem wygląda, kto szybciej czy jak ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już wrzucę fotki to jak to potem wygląda, kto szybciej czy jak ?

Potem każdy robi to w ciszy i samotności, a potem na PW dzielimy się wrażeniami żeby nie opisywać tego publicznie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...