Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj omal nie wyrzuciłem Quick interior detailera przez okno, urwała mi się rączka od atomizera .... uzywałem go trzeci raz :(

teraz wszystko w starych dobrych Chinach robią - nie panikuj, przelej w cos innego, preparat na tym nie ucierpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz wszystko w starych dobrych Chinach robią - nie panikuj, przelej w cos innego, preparat na tym nie ucierpi

To akurat robią w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko w starych dobrych Chinach robią - nie panikuj, przelej w cos innego, preparat na tym nie ucierpi

To akurat robią w USA.

Brada - teraz nawet Benchmade'y rdzennie amerykańskie robia na Taiwanie - koszty produkcji - tego nie oszukasz.

EOT bo się OT zrobi zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brada - teraz nawet Benchmade'y rdzennie amerykańskie robia na Taiwanie - koszty produkcji - tego nie oszukasz.

Brada ... mylisz się, bo to robią naprawdę w USA. Mają własne fabryki, laboratoria itp. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brada - teraz nawet Benchmade'y rdzennie amerykańskie robia na Taiwanie - koszty produkcji - tego nie oszukasz.

Brada ... mylisz się, bo to robią naprawdę w USA. Mają własne fabryki, laboratoria itp. :wink4:

Dì xiong (brada), ale w tych fabrykach i tak pracują chińczycy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj omal nie wyrzuciłem Quick interior detailera przez okno, urwała mi się rączka od atomizera .... uzywałem go trzeci raz :(

:polew:,nie dziwne kolega specjalista od klinkieru :wink4:, a tak powaznie to uzywalem juz tylu produktow meg i jeszcze mi sie to nie zdarzylo.po prostu pech,przelej do innej butli i po sprawie.pzdr

troche się zdenerwowałem, bo taka ładna butelka :) w ogóle pod koniec jej żywota spray chodził coraz ciężej, mogłem temu jakoś zaradzić a ja cisnąłem dalej i w końcu pękła :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche się zdenerwowałem, bo taka ładna butelka :) w ogóle pod koniec jej żywota spray chodził coraz ciężej, mogłem temu jakoś zaradzić a ja cisnąłem dalej i w końcu pękła :D:D:D

Coś się musiało na to złożyć, że chodził ciężko - może jakiś brud się dostał lub inna rzecz i po prostu za mocno nacisnąłeś i pękło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche się zdenerwowałem, bo taka ładna butelka :) w ogóle pod koniec jej żywota spray chodził coraz ciężej, mogłem temu jakoś zaradzić a ja cisnąłem dalej i w końcu pękła :D:D:D

Coś się musiało na to złożyć, że chodził ciężko - może jakiś brud się dostał lub inna rzecz i po prostu za mocno nacisnąłeś i pękło :wink4:

ufff, naprawiłem, zdjąłem obudowę atomizera z quick detailera i porównałem z interiorem, okazało się, że plasti który naciska na tłoczek po prostu spadł i opuścił dźwignię :) Taka prosta rzecz a taka skomplikowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkryłem nowe zastosowanie Ultimate Compound. zalałem dziewczynie telefon sokiem pomarańczowym i musiałem jej oddać swój. Samsung którego używałem miał szybkę ekstremalnie porysowaną. Laska mi płakała, ze porysowany więc wpadłem na pomysł wykorzystania UC. Efekt piorunujący - większość rys i zmatowień zeszło, zostało tylko kilka drobnych ledwo widocznych rys :) Ciekawe jak zadziałał by PlastX, pewnie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkryłem nowe zastosowanie Ultimate Compound. zalałem dziewczynie telefon sokiem pomarańczowym i musiałem jej oddać swój. Samsung którego używałem miał szybkę ekstremalnie porysowaną. Laska mi płakała, ze porysowany więc wpadłem na pomysł wykorzystania UC. Efekt piorunujący - większość rys i zmatowień zeszło, zostało tylko kilka drobnych ledwo widocznych rys :) Ciekawe jak zadziałał by PlastX, pewnie jeszcze lepiej :)

Teraz jakbyś wypolerował ekranik PlastX albo nawet SwirlX, który jest łagodniejszy niż UC to by było naprawdę rewelacyjnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie podawaj więcej przykładów - czego do czego i w jakiej części domu używacie - poprzestańmy na łazience :gwizdanie:

Zabrałbyś się w końcu za swoje autko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie podawaj więcej przykładów - czego do czego i w jakiej części domu używacie - poprzestańmy na łazience :gwizdanie:

Zabrałbyś się w końcu za swoje autko :tongue4:

no łukasz zadbamy o nasze auta w przyszłym tydogniu ;) garaż czeka tylko światła nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie maszyny polerskie konkretniej polecacie? rozumiem ż sprzęt za 200zł się nie nadaje ale co jest dobre i ułatwi otrzymanie porzadanego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie maszyny polerskie konkretniej polecacie? rozumiem ż sprzęt za 200zł się nie nadaje ale co jest dobre i ułatwi otrzymanie porzadanego efektu?

Jest kilka maszyn, które są warte uwagi, ale ich ceny zaczynają się od 900 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł prosić cię łukasz o jakieś nazwy

Np. Makita 9227B, HITACHI SP18VA, FLEX CX 3401, Meguiars G220, Metabo PE 12-175 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki z tego co widze to makita ma najniższy detal i chyba trzeba będzie się za czyms takim rozjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł prosić cię łukasz o jakieś nazwy

Np. Makita 9227B, HITACHI SP18VA, FLEX CX 3401, Meguiars G220, Metabo PE 12-175 :wink4:

no a cenowo masakra :(

od 900 w góre :(

szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...