Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

clinique, 500 znosi gradację 2000, ale widzę, że chyba nie wiecie na co się decydujecie, zakładam, że będziesz jeszcze DA używał do finishu i usunięcia hologramów :whistling:, zakładam, że poświęcicie kilkadziesiąt godzin na to, no chyba, że efekt ostateczny ma być taki sobie :whistling:

żeby nie było, że się wymądrzam, mam pacjenta BMW 1 piękny niebieski metallic, korekta szła na DA, Menzerna od 500 na 2000, bo trzeba było w miarę szybko zrobić, lakier generalnie podatny na korektę

po 2000 auto odtłuszczone a tu hologramy, nie takie chamskie jak po rotacji ale są, zrobiłem finisha 3000 też DA i na masce jeszcze kilka zostało, więc do poprawki, generalnie się zdziwiłem i wkwiłem, że po DA nawet hologramy mogą zostać

niedługo wkleję link z kilkoma fotkami z przed i po :)

70e565f4cdaa4db6.jpg

05db07214718f9ac.jpg

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin123 A

Tlenek ceru - ale trochę więcej brudzi, ewentualnie coś z gotowych cleaner-ów do szkła:

Duragloss nu glass

Autoglym Car Glass Polish

Autobrite Clear Vue

Opublikowano

Autoglym jest OK ale trzeba kilka razy polerować, miałem dokładnie to samo na BMW z fotek wyżej, zeszło zaschnięcie na "0"

Opublikowano

Też używam AutoGlym i spisuje się dobrze... Polecam :wink:

Opublikowano

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/BMW?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIiSsYPKh7H4lwE&feat=directlink

cała robota z użyciem DA i niektóre części ręcznie, fotki nie są idealne bo Iphone'm pstrykałem, ale efekty widać :)

Opublikowano

vario, kawał dobrej roboty :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Grunt, że klient zadowolony, rano dzwonił żeby mu pilnie A7 nawoskować ;) fotki wkleję w piątek ;)

Sent from my Variophone

Opublikowano
Grunt, że klient zadowolony, rano dzwonił żeby mu pilnie A7 nawoskować ;) fotki wkleję w piątek ;)

Sent from my Variophone

Koniecznie:decayed:

Opublikowano

e8upapa6.jpg

qesu9a3u.jpg

4a8yta7u.jpg

9a2ysu6e.jpg

uguvaja4.jpg

zu7yveje.jpg

yzugequv.jpg

Szybki test nowego produktu Tenzi, taki polski Iron-x, efekt podobny i zapach tem sam a cena połowę niższa ;)

Do domycia użyłem En-jee.

Sent from my Variophone

Opublikowano

Ciekawe jak się spisze na "zaszczurzonych" bo zapowiada się dobrze :cool1: Choć wydaje mi się że może mieć ciężko przebić Irona :wink:

Ale balon - kawał opony :decayed:

Opublikowano

trzeba potestować, ale za 40 zł za litr to dobra cena

Opublikowano

Czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się polerowaniem (i zna się na tym co robi) z okolic Sosnowca, Katowic, Dąbrowy G.

Opublikowano

... może mnie baba zabije, ale wypłata na koncie i chce se zakupić do mojego brązowego Touranka tego Last Touch od Megsa MEGUIARS LAST TOUCH 3,8l - GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop

jak nie napiszę kolejnych postów to znaczy, że jednak mnie zabiła :)

SCS dodaje jakieś tam 2 mikrofibry, czy te gratisowe małe żółte ściery starczą np. do nakładania tego QD??? oczywiście przez atomizer..

a czym ostatecznie ścierać nałożony środek??? może być Mikrofibra CRYSTALDETAIL co mam do wycierania wosku CRYSTALDETAIL MIKROFIBRA 40X40 - ShowCarShine - Detailing Shop Czy kupić nową lub inną??

po jakim czasie się to wyciera??? od razu, czy musi trocha przeschnąć???

rozumiem, że myje auto (był wosk nałożony ostatnio), osuszam np FLUFFY DRYER, bo taką mam i przystępuję do nakładania i wytarcia QD LT???

czy to się rozcieńcza???? bo tam coś piszą żeby rozdzieńczyć 1:1

najgorsze, że mam kupe różnych fibr w garażu, ale nie znam się na ich strukturach, więc wolę kupić coś poleconego przez Was....

Podziękowoł za poradę....

Opublikowano

Dzięki Vario, jutro podjadę do nich i dowiem się co i jak.

Opublikowano

Azik, ja zamówiłem sobie fibry Eurow :) w Akcesoria i kosmetyki samochodowe: pasta, wosk -Auto Detailing Shop Poznań, podobno bardzo dobre

co do gratisowych fibr z SCS to nie używam ich do niczego z autem, jakieś takie liche są

co do LT jeżeli jest napisane, że rozcieńczyć to rozcieńczyć, pewnie tak jak z Reload'em

Opublikowano

LT jako QD ja nie rozcieńczałem , wydaje mi się że rozcieńczony zostawia jakieś mazy... Rozcieńczonego używałem jako lubrykant do glinki :wink:

Opublikowano

Gratisowe fibry uzywam do wnek w drzwiach i kol.

Jak sa nowe i nie zajechane to uzywalem do wycierania ipa po maszynie.

Opublikowano

ściereczek eurow brak!!!

gratisowe szmatki - hmmm no właśnie tak się domyślałem....

walić propozycje z innymi szmatkami z SCS, bo za jednymi zakupami chce to załatwić... :)

Gracjan, rozwiń moje wątpliwości nt tego QD.... bo miałem parę pytanek w poście powyżej:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.