Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w końcu ogarnąłem fotki z ostatniej roboty :) Ci co mają jakieś pojęcie to zauważą szczegóły

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/PassatB6?authuser=0&authkey=Gv1sRgCImrzK-j7676owE&feat=directlink

powiedz, jakimi pastami jechales tego paska? 3packiem menzern? i jak aplikujecie te pasty? nakladacie na pada czy aplikatorem jak wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliles już Gracjan tego KRAUSSa?

Mi na DA dużo przyjemniej pracuje się na czarnych waflach niz zwykłych. Super relację ceny do jakości maja URBANy.

Teraz będziesz pewnie 2x w tygodniu sciągał wosk i kłądł coś nowego, bo z DA to jednak zupełnie inna bajka i trudno przestać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, trzeba było kupić Mothers Billet metall polish, o niebo lepsza od tej co masz

ja osobiście wolę rotację, ale na wykończenie to DA jest idealne, na twardych lakierach VAG, DA to raczej jest do dpy, po 30 min pracy DA palców nie czuję, a na rotacji tej co mam to mięśnie się ładnie rozwijają :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliles już Gracjan tego KRAUSSa?

Mi na DA dużo przyjemniej pracuje się na czarnych waflach niz zwykłych. Super relację ceny do jakości maja URBANy.

Teraz będziesz pewnie 2x w tygodniu sciągał wosk i kłądł coś nowego, bo z DA to jednak zupełnie inna bajka i trudno przestać :naughty:

Odpaliłem na razie na sucho w celu sprawdzenia :wink:

Na razie kupiłem pady przedstawicieli chyba większości producentów, od Flexi przez Urbana po ABW :decayed: Zobaczę czym będzie mi się najlepiej pracować i dokupię resztę.... Urban ma bardzo fajne ceny to fakt :wink:

Jutro nie dam rady ale w sobotę mam w planie podziałać na dupowozie trochę i zobaczyć jak to działa i czym najwygodniej się pracuję.. zdam relację oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jestem po pierwszych testach z DA i jestem bardzo miło zaskoczony:shock3: Nie wiem jak wcześniej mogłem robić to wszystko ręcznie:facepalm:

Jedyne co mnie ciekawi to dlaczego tak trudno było spolerować cleaner ( Achilles ), nałożyłem 4-5 kropel na pada ( gładki Urban ), wydzieliłem sobie na masce fragment ~40x40cm no i jazda, starałem się wypracować prawie do zera, została lekka mgiełka która mnie zaskoczyła pod względem trudności spolerowania, trzeba było się dość mocno zaprzeć i trzeć :thumbdown: Nie wiem czy coś źle zrobiłem czy to taki model cleanera, może ktoś podpowie :wink:

Następnie spróbowałem z AG SRP + pad Flexipads Softouch wafel i tu już bajka, ładnie się rozprowadza, nic nie chlapie i spolerowanie baardzo łatwe :wink:

Co do samej maszyny, polecam każdemu... Pracuje się bardzo łatwo i przyjemnie :kox: żałuję że wcześniej nie kupiłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wcześniej mogłem robić to wszystko ręcznie:facepalm:

Haha - zadawalem sobie dokładnie to samo pytanie jak wiosną kupiłem Lare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wcześniej mogłem robić to wszystko ręcznie:facepalm:

Haha - zadawalem sobie dokładnie to samo pytanie jak wiosną kupiłem Lare :)

Ciągle nie umiem tego zrozumieć:decayed:

U mnie to jeszcze pan pikuś ale u ciebie taki autobus do roboty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, zakupy cały czas robię na stronie Meguiar's - Kosmetyki samochodowe, Autokosmetyki, Chemia samochodowa - Strona główna , możecie mi jakąś inną dobrą stronę polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki. Jeszcze mam takie pytanie, na szybach mam widoczne plamy i nie da się niczym je zmyć, myślałem o glince ale jakoś nie jestem przekonany, mam megsa produkt do mycia szyb i nie daje on sobie rady. Wygląda to jakby zaschnięta woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany szybkie pytanie, znajomy malowal auto i jest doslownie zalane klarem, trzeba jechac papierem. Jaka potem pasta na to, zeby rys nie bylo? W miare po taniosci, bo to stara 206stka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menzerna 500, potem 2000 a na koniec 3000, roboty będzie masa

dzieki! :thumbup1: domyslam sie ze roboty bedzie kupa, ale trzeba cos z tym zrobic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...