Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie musi byc swiss ale raczej cos znanego bo nie wszystko u mnie jest z mniejznanych produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jakies fajny srodek do czarnych matowych listw wokol szyb.Takie gumowo plastikowe.Najchetniej cos ze swissvax lub podobne.

Ja używam do tego 303 Aerospace Protectant :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie nie do dostania.

Uzywal ktos ArmorAll Armor All Protectant - matt albo AutoGlym Vinyl & Rubber Care ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AutoGlym mam Car Glass Polish i SRP i spisują się bardzo dobrze więc też stawiałbym na AG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG ma super produkty i bardzo wydajne, mam Interior Shampoo, CGP, i instant tyre dressing i wymiatają :)

Turdzi jak masz dostęp do Valet Pro to zerkinj na Dionisous Trim Glitz, też jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalcowalem dzisiaj autko kumpla Glasurem.Robi robote!!!A zapach mmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre produkty mają taki zapach że muszę je chować przed dzieciakami zeby mi nie zjadły:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to ja też od razu się zapytam czego użyć to tych uszczelek zewnętrznych wokół szyb (na moje to one typowo gumowe są),

chciałbym aby jeszcze ten środek posłużył się jako dresing do opon, oraz do uszczelek miedzy drzwiami.

Słyszałem właśnie że trim glitz jest niezły, na KA też go polecają. Ale nie wiem czy do zewnętrznych/wewnętrznych uszczelek się też nada.

Z testów na KA wybrałbym raczej PERL'a niż 303.

Chciałbym aby dobrze zabezpieczał, trzymał dość długo, i żeby lekko białawe zewnętrzne uszczelki szyb nabrały fajnego czarnego koloru.

Aha, nie bardzo przepadam za efektem świecenia się gum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alarec Autoglym Instant tyre dressing nada się do uszczelek i na opony, jest fajny i długo trzyma

na uszczelki proponuję na jakąś małą gąbkę albo wacik kosmetyczny prysnąć i rozprowadzić tak żeby nie dotknęło szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się kupować szampon do mycia auta z woskiem ? Daje to lepszy efekt czy nie ma różnicy ? Jaki szampon polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko z telefonu no i listew nie widac , w sumie to nie bede tu zasmiecal i wkleje tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-cdn-black-widow-quattro-gmbh-wydech-podejscie-nr-3-a-189637/index53.html#post3032905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do polerowania felg aluminiowych? zeb uzyskac jak najwiekszy efekt lustra? czy bez maszyny jestem w stanie cos zrobic? odnawialem felgi od pasata tylko ta zewnetrzna strone bo tylko tam odparzyl sie lakier, doprowadzilem do takiego efektu recznie i nic dalej nie idzie niby swieci sie ladnie ale to nie lustro, urzywalem juz po pastach sciernych cos do polerowania aluminium i uzyskania efektu lustra megsa i cos jeszcze ale nie pamietam nazwy, wszystko nakladalem na filc....

DSCF2866.jpg

DSCF2867.jpg

DSCF2870.jpg

wiem ze felga jest niedoczyszczona ale nie o to mi chodzi.....chodzi tylko o te wypolerowane kawalki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothers Billet Metal Polish powinien być najlepszy do tego, uwzględnij też, że nie każdy stop aluminium da się wypolerować na lustro

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

wałek filcowy na wiertarkę i efekt będzie szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...