Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uc mozna go zaatakowac czy sie zajezdze?? :P na to mam black hola i jakis wosk

Ręcznie ?

Może weź go zaatakuj tym UC na jakimś średnim padzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uc mozna go zaatakowac czy sie zajezdze?? :P na to mam black hola i jakis wosk

Ręcznie ?

Może weź go zaatakuj tym UC na jakimś średnim padzie...

Ja jakiś rok temu próbowałem (tak na próbę) na takiej samej maździe tyle że 97r mały panel ciachać UC ręcznie... coś tam szło, różnica była widoczna. Ale jeśli miałbym się brać za całe auto to ruszyłbym na początku mocniej - pad cutting + zielony korek bądź FG500. Myślę że przy tym setupie już wszystko by idealnie zeszło. Nie wiem młody w jakim stanie jest ta "Twoja" maździocha ale ta "moja" była myta od 1997-2011 albo na szczotach w myjni albo szczotką (coś ala taką zmiotką małą) także wyobraźcie sobie co tam było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o pastach polerskich firmy KOCH-Chemie?? Jaka jest relacja do menzerny/3M w efektywności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uc mozna go zaatakowac czy sie zajezdze?? :P na to mam black hola i jakis wosk

Ręcznie ?

Może weź go zaatakuj tym UC na jakimś średnim padzie...

Ja jakiś rok temu próbowałem (tak na próbę) na takiej samej maździe tyle że 97r mały panel ciachać UC ręcznie... coś tam szło, różnica była widoczna. Ale jeśli miałbym się brać za całe auto to ruszyłbym na początku mocniej - pad cutting + zielony korek bądź FG500. Myślę że przy tym setupie już wszystko by idealnie zeszło. Nie wiem młody w jakim stanie jest ta "Twoja" maździocha ale ta "moja" była myta od 1997-2011 albo na szczotach w myjni albo szczotką (coś ala taką zmiotką małą) także wyobraźcie sobie co tam było...

No wlasnie chyba tak samo byla myta bo swirli wiecej niz w jeziorze :D troche ja sprobuje zrobic recznie bo nie mam ze soba sprzetu a najwyzej sie umowie na nastepny przyjazd zabiore ze soba sprzet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie miałem dzisiaj dnia na dobre fotki :whistling:, 50/50 pacjent Passat B6 korekta 2 stopniowa + wosk, komplet zdjęć będzie po zakończonej robocie

fc96afd19762f7de.jpg

da2ede34af9fea7a.jpg

b5a67fb900b35f80.jpg

a3712c5ba7226943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana na szybko...

1. Mycie - 2 wiadra, rękawica CarPro, R&S BigApple

2. Suszenie - Fluffy Dryer

3. Plastiki - AP 303

4. Szyby - IPA, RainX

5. Opony - Brillance

6. QD - Megs Last Touch

dsc0521kopiowanie.jpg

dsc0522kopiowanie.jpg

dsc0523kopiowanie.jpg

dsc0524kopiowanier.jpg

dsc0525kopiowanie.jpg

dsc0527kopiowanie.jpg

dsc0528kopiowaniel.jpg

dsc0529kopiowanie.jpg

dsc0532kopiowanie.jpg

dsc0533kopiowanie.jpg

dsc0536kopiowanie.jpg

dsc0537kopiowanie.jpg

:wink:

Coś tam chyba nawet się świeci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zamówić parę kosmetyków do furki i pytanie czy są jakieś zniżki na Meguiar's Polska - Sklep Online ?

Zastanawiam się nad linią Deep Crystal :naughty:

Kolejny co się podjarał reklamą megsa :facepalm: poczytaj trochę ten temat i kup coś co na prawdę działa a kosztuje nie raz dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podjarałem tylko szukam czegoś pewnego, a to się właśnie pewne wydaje. Jeśli masz coś podobnego to chętnie wysłucham porady ;)

Takie środki na lakierze Audi nic nie wskórają, wszystko zależy w jakim stanie masz lakier i jaki kolor, jak w miarę ok i chcesz go tylko odświeżyć to zastanów się nad Poorboy's World Black Hole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jest po polerce u lakiernika ale od myjni widać swirls'y w pełnym słońcu i jest trochę plam po ptasich odchodach :facepalm: Kolor czarna perła phantom black LZ9Y - gangsterski ale cholernie ciężki to utrzymania w czystości. Chciałbym delikatnie odświeżyć kolor, czas na korektę lakieru i detailing przyjdzie po zimie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jest po polerce u lakiernika ale od myjni widać swirls'y w pełnym słońcu i jest trochę plam po ptasich odchodach :facepalm: Kolor czarna perła phantom black LZ9Y - gangsterski ale cholernie ciężki to utrzymania w czystości. Chciałbym delikatnie odświeżyć kolor, czas na korektę lakieru i detailing przyjdzie po zimie :decayed:

Strach się bać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem u siebie dobrego zakładu który robi polerkę więc padła opcja żeby to wykonać u sprawdzonego lakiernika który maluje dla ASO Audi wyszło OK tylko na długo to nie starcza, przyjdzie czas się zrobi to porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem u siebie dobrego zakładu który robi polerkę więc padła opcja żeby to wykonać u sprawdzonego lakiernika który maluje dla ASO Audi wyszło OK tylko na długo to nie starcza, przyjdzie czas się zrobi to porządnie

Nie starcza na długo bo lakiernik część rys zamaskuje, umyjesz auto kilka razy, wypełniacze się wymyją i jest to samo co było tylko w gratisie doszła kupa hologramów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak się nie mylę to w Opolu zajmuję się detailingiem i jak tylko znajdę na niego namiary to podeślę, mogę z czystym sumieniem polecić, robi baaardzo fajnie, zgodnie ze sztuką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...