Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za odpowiedź. Czyli najlepiej używać po trochę jednego i drugiego. Raz na czas dobrze użyć cleaner wax dla "odświerzenia" lakieru. A czy po użyciu jednego lub drugiego produktu, między kolejnymi woskowaniami dobrze jest używać Ultimate Quick Wax w sprayu? z tego co wyczytałem odnawia trochę położoną już warstwę lakieru.

Jeszcze jedno pytanie czy ta warstwa wosku przetrwa mycie na myjce bezdotykowej? tak jest jakiś program mycia proszkiem jakimś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są szampony ONR - nie wymagają spłukiwania i są dobre na zimę np. ONR. Jeśli myjnia ma np. garaż ocieplany to możesz tam dogadać się i umyć samochód swoim szamponem itp.

No Rinse Wash and Shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem się brandzlować z autem fakt że nie jest to taki efekt jaki widziałem u Was wiele razy ale cóż....ręce mnie niapiżdżają:grin:

out.php?i=343066_dsc-2403.jpg

out.php?i=343067_dsc-2405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50/50 dawaj Władziu:decayed:
Że co mów po polsku:decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Zapomniałem dodać że to ręczna robótka:heat:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 20:30 ----------

No jak już wiadomo wszem i wobec lakiery vag to masakra jak spojrzałem dzisiaj na moje wczorajsze wypociny to widać wszystkie niedociągnięcia jak na dłoni:facepalm:jednak ręka to sobie można...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukalem ale ciezko, nie ma z duzo uzywek... a nowe sa drozasz.... moze power up? nowa za ok 250zl.... 3,4kg, woly start...itd sam mysle nad zakupem takiej ale jeszcze troche....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lare to raczej nie ma szans w tej cenie.

Na KA polecają Silverline, znalazłem coś takiego, nie napisał nic o wadze ale nie wygląda na lekką,zna ktoś ten model?

Polerka samochodowa Silverline 1200 watt 180 mm (2598900677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejestem do konca pewny ale jak kiedys przerzucalem allegro w poszukiwaniu polerki to na jednej z aukcji byl opis i waga tej silverline to ok 4,8kg... chyba ze cos pomylilem ale wydaje mi sie ze nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poprzegladasz troche aukcji to zobaczysz ze wiekszosc tych tanich maszyn ma wage ok 5kg... a biorac pod uwage ze jednak trzeba sie troche namachac to maszyna.... to kazde 0,1kg sie liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta silverline'a to najlepsza polerka z tych tanszych, pod tym wzgledem ze ma regulacje i stabilizacje obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...