Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Im cięższa tym lepiej, moja Makita ma pod 6 kg, trochę ćwiczeń i fajnie się pracuje

w sumie racja, użyje jej kilka razy w roku więc powinna wystarczyć,kupiłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vario, jakbyś gdzieś słyszał że ktoś chce sprzedać jakąś maszyną DA w dobrym stanie w dobrej kasie to daj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę coś wiedział to dam znać :)

dzisiaj testowałem szampon Car-Pro IronX Snow Soap 50ml - Piany aktywne, mycie wstępne całkiem fajny, felgi najpierw potraktowałem Iron-X i są jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też można zaobserwować jakieś krwawienie na lakierze ? Oczywiście mówię o tym szamponie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba za mało miałem metalicznego osadu bo auto mam wysokie, nie było czerwonej piany, sprawdzę jeszcze na srebrnej osobówce, niestety szampon śmierdzi trochę Iron-X'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad nim.Drogi jak cholera.Nagraj filmik prosze na srebnym jak domywa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba za mało miałem metalicznego osadu bo auto mam wysokie, nie było czerwonej piany, sprawdzę jeszcze na srebrnej osobówce, niestety szampon śmierdzi trochę Iron-X'em

No to może zniechęcać :facepalm: Ale jak ma działać podobnie do IronX a być tak łatwy w użyciu że przy myciu robi swoje, nie trzeba latać z atomizerem itp to pewnie warto będzie go używać mimo tego zapachu :wink:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Zastanawialem sie nad nim.Drogi jak cholera.Nagraj filmik prosze na srebnym jak domywa itp.

No niestety, CarPro już przyzwyczaiło detailerów do wysokich cen swoich produktów ale jak każdy wie działają bardzo dobrze i są warte swoich cen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam od nich Perl'a do plastików i w mojej ocenie ma 10/10, a do tego pięknie kropelkuje:kox:

Kończy mi się 303 i właśnie myślałem na Perl`em :naughty: Rozcieńczasz z wodą ? Jakieś mazy czy coś się robią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam nierozcieńczonego i pobija rekordy trwałości, mazów nie zauważyłem ale ile tych czarnych plastików jest w b5:wink:

Wiadomo że podczas aplikacji jest tłusty, po przetarciu fibrą nieco mniej - do pierwszego mycia byłem zniesmaczony bo dość mocno łapał kurz... za to po myciu auta zwykłym szamponem efekt 'łapania kurzu' zniknął a plastiki i uszczelki mają fajną głęboką czerń i w zasadzie brak tandetnego połysku.

tutaj masz jakieś fotki:wink:

Review: CarPro PERL - Auto Geek Online Auto Detailing Forum

like i said:kox:

34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie dobrze, dla mnie źle :doh:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Pozdrów Wojtka od Bartka co pick-up'em śmiga, jak by nie było to mnie trochę Wojtek do wiatru wystawił ale takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z lakierami w Japoncach? Mazda 323f 98r chyba, kuzynowi chce ogarnac lekko bo strasznie zmeczony. Podchodzic do tego bez polerki? Czy sie zajezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japońce mają ponoć mięki lakier

Ja wiem tylko tyle że hondowe lakiery rysują się od "paczenia" na nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...