Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raz tam myłem autko i wyszło ok, pytałem też o korektę lakieru to cały wóz ~700PLN trzeba będzie skorzystać :wink:

Arek wie co robi :wink: Cena też, pewnie jak się zdecydujesz to zawsze można się dogadać i coś urwać z ceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytajcie vario on teraz ma dużo czasu więc korektę zrobi bez problemu i cenowo też nie skaleczy:wink:

tylko bierz pod uwagę odległość i czas, bo musisz auto odstawić i odebrać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja ostatnio zarobiony jestem i szukam czegoś na miejscu ewentualnie Wrocław, Katowice, Kraków

jakby nie było Tobie do Cz daleko to mogę Tobie też kogoś konkretnego polecić(szczegóły ewentualnie na pw):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach masz MrCleanera, który też wie co robi.... Pod Krakowem w Wieliczce też taki kolega urzęduje i polecam... Auto Detailing - Korekta, Renowacja, Polerowanie lakieru - Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie mało... ale jest gro ludzi, zapaleńców, którzy robią to po "garażach"... w każdym mieście znajdziesz "specjalistów"...

generalnie to drogi interes (przynajmniej dla mnie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie mało... ale jest gro ludzi, zapaleńców, którzy robią to po "garażach"... w każdym mieście znajdziesz "specjalistów"...

generalnie to drogi interes (przynajmniej dla mnie)...

Czy drogi?? Za coś co jest dobrze zrobione trzeba parę groszy zapłacić:whistling: to tak jak z autem chcesz mieć rodzynka to musisz wyłożyć ponad przeciętną niż zwykły model:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie mało... ale jest gro ludzi, zapaleńców, którzy robią to po "garażach"... w każdym mieście znajdziesz "specjalistów"...

generalnie to drogi interes (przynajmniej dla mnie)...

Czy drogi?? Za coś co jest dobrze zrobione trzeba parę groszy zapłacić:whistling: to tak jak z autem chcesz mieć rodzynka to musisz wyłożyć ponad przeciętną niż zwykły model:wink:

jeżeli ktoś usłyszy że ma zapłacić za korektę 500-600zł, to bardzo dużo osób odpada (bo przecież tam robią takie coś za 150zł:doh:), ostatnio znajomy mnie się pytał czy mu wnętrza nie wypiorę i za ile, mówię mu że 80zł, a on na to ale tamten robi za 50zł, no i odesłałem go do domu:wink: ( za samą robotę może i byłoby ok, ale gdzie zużycie maszyny, prąd, woda itd):kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie wnętrza też nie jest najtańsze... wszystko kosztuje :wink: Każdy już powinien moim zdaniem zrozumieć że nie ma nic za darmo i wszystko kosztuje... Wiadomo po koleżeńsku czasami można lekko oko przymknąć ale to wszystko to tez nie wolontariat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszło zamówienie na taki zestaw MEGUIARS NXT CAR WASH 1,8 L GRATIS MIKROFIBRA, POORBOY'S WORLD BLACK HOLE NAJLEPSZA GŁĘBIA I WET LOOK, POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH OCZYŚĆ LAKIER, POORBOY'S WORLD EX SEALANT + CARNAUBA "WOSK W PŁYNIE" GRATIS MIKROFIBRA,POORBOY'S WORLD SPRAY AND RINSE WHEEL CLEANER WYCZYŚCI KAŻDĄ FELGĘ GRATIS MIKROFIBRA, SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM - STRUKTURA PLUSZU, NAJPOPULARNIEJSZY, pewnie przyjdzie to w następnym tygodniu to na weekendzie wypróbuje te specyfiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffy rządzi :)

Co do Megsowego szamponu, to się dziwię, że ktoś jeszcze to kupuje, jest kilka dużo lepszych i tańszych :whistling:

---------- Post dopisany 07-09-2012 at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 23:24 ----------

Kilka fotek z pracy nad Passatem B6, kurefsko twardy lakier :doh:

4f7456c677daa2c6.jpg

3ff28c8c227b7f27.jpg

7a78b6f360f096f5.jpg

9cb3a56717b1c108.jpg

51aa4d750dd4129e.jpg

95b092579e740bfe.jpg

1545558b23a78d6b.jpg

d19ec945c99f7091.jpg

f281b254be54e0d2.jpg

a0c14ca69bff32b5.jpg

be3c487896dd9bbd.jpg

de224f38afa72722.jpg

a7fb593564954f3a.jpg

b7cb7112a3c5fd98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze potrzebuje wiedzieć w jakiej kolejności użyć środki które zamówiłem oczywiście wiadomo, że najpierw idzie szampon :decayed: co z resztą? POORBOY'S WORLD BLACK HOLE na koniec czy POORBOY'S WORLD EX SEALANT + CARNAUBA "WOSK W PŁYNIE" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black hole po korekcie a potem wosk. W weekend też robię korektę. Postaram się zrobić jakieś 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli tak jak myślałem

1. szampon nxt

2. POORBOY'S WORLD PROFESSIONAL POLISH

3. POORBOY'S WORLD BLACK HOLE

4. POORBOY'S WORLD EX SEALANT + CARNAUBA

5. POORBOY'S WORLD SPRAY AND RINSE WHEEL CLEANER

Następny weekend będę się bawił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...