Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieniegdzie jest na prawde grubo wiec myslalem o tysiaku potem 1500 i na koniec 2000 wszystko recznie. Poradzi sobie ta pasta potem z tymi rysami? Lepiej zapytac, niz zrobic i sie potem martwic :decayed: polerke mam katowa z reg obortow, utrzymuje obroty pod obiazeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, wielkie dzięki. Jeszcze mam takie pytanie, na szybach mam widoczne plamy i nie da się niczym je zmyć, myślałem o glince ale jakoś nie jestem przekonany, mam megsa produkt do mycia szyb i nie daje on sobie rady. Wygląda to jakby zaschnięta woda.

kup tlenek ceru - napewno da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clinique, 500 znosi gradację 2000, ale widzę, że chyba nie wiecie na co się decydujecie, zakładam, że będziesz jeszcze DA używał do finishu i usunięcia hologramów :whistling:, zakładam, że poświęcicie kilkadziesiąt godzin na to, no chyba, że efekt ostateczny ma być taki sobie :whistling:

żeby nie było, że się wymądrzam, mam pacjenta BMW 1 piękny niebieski metallic, korekta szła na DA, Menzerna od 500 na 2000, bo trzeba było w miarę szybko zrobić, lakier generalnie podatny na korektę

po 2000 auto odtłuszczone a tu hologramy, nie takie chamskie jak po rotacji ale są, zrobiłem finisha 3000 też DA i na masce jeszcze kilka zostało, więc do poprawki, generalnie się zdziwiłem i wkwiłem, że po DA nawet hologramy mogą zostać

niedługo wkleję link z kilkoma fotkami z przed i po :)

70e565f4cdaa4db6.jpg

05db07214718f9ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/BMW?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIiSsYPKh7H4lwE&feat=directlink

cała robota z użyciem DA i niektóre części ręcznie, fotki nie są idealne bo Iphone'm pstrykałem, ale efekty widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że klient zadowolony, rano dzwonił żeby mu pilnie A7 nawoskować ;) fotki wkleję w piątek ;)

Sent from my Variophone

Koniecznie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8upapa6.jpg

qesu9a3u.jpg

4a8yta7u.jpg

9a2ysu6e.jpg

uguvaja4.jpg

zu7yveje.jpg

yzugequv.jpg

Szybki test nowego produktu Tenzi, taki polski Iron-x, efekt podobny i zapach tem sam a cena połowę niższa ;)

Do domycia użyłem En-jee.

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się spisze na "zaszczurzonych" bo zapowiada się dobrze :cool1: Choć wydaje mi się że może mieć ciężko przebić Irona :wink:

Ale balon - kawał opony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się polerowaniem (i zna się na tym co robi) z okolic Sosnowca, Katowic, Dąbrowy G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może mnie baba zabije, ale wypłata na koncie i chce se zakupić do mojego brązowego Touranka tego Last Touch od Megsa MEGUIARS LAST TOUCH 3,8l - GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop

jak nie napiszę kolejnych postów to znaczy, że jednak mnie zabiła :)

SCS dodaje jakieś tam 2 mikrofibry, czy te gratisowe małe żółte ściery starczą np. do nakładania tego QD??? oczywiście przez atomizer..

a czym ostatecznie ścierać nałożony środek??? może być Mikrofibra CRYSTALDETAIL co mam do wycierania wosku CRYSTALDETAIL MIKROFIBRA 40X40 - ShowCarShine - Detailing Shop Czy kupić nową lub inną??

po jakim czasie się to wyciera??? od razu, czy musi trocha przeschnąć???

rozumiem, że myje auto (był wosk nałożony ostatnio), osuszam np FLUFFY DRYER, bo taką mam i przystępuję do nakładania i wytarcia QD LT???

czy to się rozcieńcza???? bo tam coś piszą żeby rozdzieńczyć 1:1

najgorsze, że mam kupe różnych fibr w garażu, ale nie znam się na ich strukturach, więc wolę kupić coś poleconego przez Was....

Podziękowoł za poradę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azik, ja zamówiłem sobie fibry Eurow :) w Akcesoria i kosmetyki samochodowe: pasta, wosk -Auto Detailing Shop Poznań, podobno bardzo dobre

co do gratisowych fibr z SCS to nie używam ich do niczego z autem, jakieś takie liche są

co do LT jeżeli jest napisane, że rozcieńczyć to rozcieńczyć, pewnie tak jak z Reload'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LT jako QD ja nie rozcieńczałem , wydaje mi się że rozcieńczony zostawia jakieś mazy... Rozcieńczonego używałem jako lubrykant do glinki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...