Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Colli to hybryda jak już :):whistling: ja bym nakładał Collinite

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Colli to hybryda jak już :):whistling: ja bym nakładał Collinite

Chyba go wybiorę. Czy warto nawoskować auto 2 razy np w godzinnym odstępie czasowym?

Opublikowano

vario co polecasz za szampon do mycia? obecnie używam Duragloss 901

Grajan daje coś ten AutoGlym Car Glass Polish?

Opublikowano
Colli to hybryda jak już :):whistling: ja bym nakładał Collinite

Chyba go wybiorę. Czy warto nawoskować auto 2 razy np w godzinnym odstępie czasowym?

Tak ale odstęp zrób z 2-3 godziny , oczywiście bez jazdy. Teraz jest zimno więc daj więcej czasu na utwardzenie pierwszej warstwy po wypolerowaniu.

Opublikowano

Hammer

Auto glym car glass polish jest super

szampon, ostatnio tylko Surf City Pacific Blue Car Wash, jest mega :) nawet nie nawoskowane auto wygląda jak by było po wosku

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Surf City Garage Pacific Blue Wash&Wax 473ml - Szampony

Opublikowano
Hammer

Auto glym car glass polish jest super

szampon, ostatnio tylko Surf City Pacific Blue Car Wash, jest mega :) nawet nie nawoskowane auto wygląda jak by było po wosku

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Surf City Garage Pacific Blue Wash&Wax 473ml - Szampony

To może się skuszę, dzięki :wink:

Opublikowano

warto :)

Opublikowano

Dobry jest, to fakt :wink:

Opublikowano
Colli to hybryda jak już :):whistling: ja bym nakładał Collinite

Chyba go wybiorę. Czy warto nawoskować auto 2 razy np w godzinnym odstępie czasowym?

Tak ale odstęp zrób z 2-3 godziny , oczywiście bez jazdy. Teraz jest zimno więc daj więcej czasu na utwardzenie pierwszej warstwy po wypolerowaniu.

Jeżeli bedę to robił w ogrzewanym garażu to godzina starczy czy trzeba więcej?

Opublikowano

arris_88 jak ogrzewany to zrób ok 2 godz. i powinno być ok.

Opublikowano

Gloria przetestowana:banan::banan:

20121028373.jpg20121028372.jpg

20121028371.jpg

Opublikowano

Skąd Ty miałeś pianownice na stacji:naughty::decayed:

Opublikowano

Aaa to o taką Glorię chodzi:grin: a ile razy ją napełniałeś czy z jednej butli styknie opierdzielić całe auto:whistling:

Opublikowano

STyknie.

Opublikowano

Eee to gitarra, a jakim płynem potraktowałeś auto?

Opublikowano

Piana aktywna VP Natural Snow i troche Megi.

Opublikowano

Wszystko fajnie tylko trzeba się sporo napompować nie ? :decayed:

Kiedyś próbowałem Marolexem i to pompowanie mnie przerosło :wink:

Opublikowano

W porownaniu do Epoci nie jest zle.Pompuje sie lekko i nie trzeba tak duzo.Jak nie mam myjki i miejscowki to innej opcji nie ma.

Opublikowano

Panowie jaką myjkę wysokociśnieniową polecacie i czego używacie?

W moim Black&Decker po raz drugi jakaś pierdoła się wysrała i nie zamierzam jej naprawiać, tylko chce kupić coś lepszego, stąd pytanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.