Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczotka Vikana wg mnie przereklamowana:whistling:

spodziewałem się jakiegoś bardziej elastycznego włosia, a tymczasem za 25pln otrzymujemy zwykłą szczotkę którą można kupić w supermarkecie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myslalem ze lepsza bedzie, tymcasem tylko wykonanie ma na wysokim poziomie. Wlosie twarde, ale ponoc to bardzo dobrze bo nie zapycha sie sniegiem, niestety nie mialem przyjemnosci testowac jeszcze.

Rysowac napewno rysuje, dlatego sciaga sie nia tylko wierzchnia warstwe sniegu.

Chociaz czego mozna bylo sie spodziewac za 25zl. Za tyle nawet sie nie kupi szczotki do felg, nie wspominajac juz o szczotce do calego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że tak jak Michał napisał jest przereklamowana... DObrze że nie kupiłem w takim razie a w "koszyku" miałem już 2 sztuki....

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 09:58 ----------

Kilka słów i zdjęć ode mnie na temat nowej piany - AngelWax FastFoam...

1Mgzz.jpg

Opis:

[TABLE=width: 90%, align: center]

[/TD]

[TD=class: quote]Angelwax Fastfoam to profesjonalna detailingowa piana aktywna, wykorzystywany przez detailerów na całym świecie. Ten super skoncentrowany preparat został zaprojektowany do tworzenia warstwy lepkiej piany, która pokrywa pojazd i przylega do jego powierzchni, bezpiecznie usuwając przy tym warstwę brudu ulicznego i innych szkodliwych osadów z karoserii pojazdu. Fastfoam został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, podczas stosowania zarówno w pianownicy ręcznej jak i pianownicy połączonej z myjką ciśnieniową.

Fastfoam można rozcieńczać z wodą jako delikatny pre-wash - 1:25 lub do usuwania silniejszych zabrudzeń - 1:9.

Fastfoam Professional Detailing Snowfoam, został uhonorowany w 2012 roku, tytułem "Recommended Snowfoam" przez redakcję brytyjskiego pisma motoryzacyjnego Auto Express.

Im dłużej piana pozostaje na pojeździe, tym skuteczniejszej jej działanie przy rozkładaniu brudu. Należy jednak pamiętać by nie pozostawiać jej do zaschnięcia.

[/TABLE]

Mały teścik ode mnie ;)

Na początek... przygotowujemy miksturę ;)

Pianownica PA, Karcher K5.55, piana 1:9 z ciepłą wodą...

89OQf.jpg

89OQf.jpg

Czas na "pacjenta"... Mój daily - Audi A4, woskowane na początku października PB nattys blue, od tego czasu myte dwa razy ręcznie, reszta bezdotyk ( dużo proszku + płukanie )...

kqZRJ.jpg

cQnKt.jpg

dnl4V.jpg

oBzcm.jpg

SVe76.jpg

rvIVS.jpg

bGYfx.jpg

S3qFC.jpg

bVNQx.jpg

Czas na pianowanie…

a7bo6.jpg

urM75.jpg

qd38o.jpg

rp0p3.jpg

cn2V3.jpg

4sfzG.jpg

v97xc.jpg

Po około 8 minutach zacząłem płukać...

cEgJt.jpg

rFw3b.jpg

v8viw.jpg

CkugK.jpg

myljY.jpg

AeZlA.jpg

pd2VV.jpg

lNpfb.jpg

S0BAF.jpg

sa3pd.jpg

AQD2q.jpg

JesM0.jpg

14x3n.jpg

VrYCK.jpg

nxV6F.jpg

Rxnay.jpg

Piana po około 40 minutach ;)

1yxzV.jpg

Kilka słów na koniec... Jak widać po fotkach coś tam jeszcze zostało ale piana nie jest po to żeby idealnie domyć ;) W porównaniu do ValetPro PH neutral Snow Foam siła domywania w mojej opinii duuuużo większa, sama piana na bardzo porównywalnym poziomie przy podobnych proporcjach ;)

Piana na pewno zostanie w moim arsenale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan robisz zakupy w MXNOWICKI ?

Nie miałem przyjemności... Na razie tylko MrCleaner i ShowCarShine, mają wszystko co potrzebuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaparkowałem obok Ich klubowej A3 to weszliśmy ta temat A4 klub i troszkę Cię obgadaliśmy :decayed:

Znany jesteś na mieście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i za ile można kupić pianownicę PA pod Kaerchera ?

PROFESJONALNA PA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K5 K6 K7 (2789191978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dużo taniej... ja płaciłem u niego 199zł :)

Jak zaparkowałem obok Ich klubowej A3 to weszliśmy ta temat A4 klub i troszkę Cię obgadaliśmy :decayed:

Znany jesteś na mieście :wink:

Mam nadzieję że nie zrównano mnie z błotem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaparkowałem obok Ich klubowej A3 to weszliśmy ta temat A4 klub i troszkę Cię obgadaliśmy :decayed:

Znany jesteś na mieście :wink:

Mam nadzieję że nie zrównano mnie z błotem :decayed:

Spoko loko same superlatywy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaparkowałem obok Ich klubowej A3 to weszliśmy ta temat A4 klub i troszkę Cię obgadaliśmy :decayed:

Znany jesteś na mieście :wink:

Mam nadzieję że nie zrównano mnie z błotem :decayed:

Spoko loko same superlatywy :decayed:

No no, już to widzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...