Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIXU dzis, zaparkowany na Sikorskiego :) pewnie na obiadku :) pozdro !

Opublikowano

pewnie pod "Gospodą" :kox:

Pozdro Mati_RZ :chytry:

Opublikowano

pewnie pod "Gospodą" :kox:

Też Cie tam dzisiaj widziałem :wink4:

Opublikowano

Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5. :song:

Jeszcze było jedno B5 tylko stało kawałek dalej :P:decayed:

Opublikowano

Dzisiaj 18.30 na drodze Zwieczyca-Rzeszow MARRIAS PIZZA Plugibuggi RZE .... B6 w kombiaczku :gwizdanie:

Ty szpieguuuuuuuuuuuuu hhe ale pizza była nie taka dobra :thumbdown: pozdro

Opublikowano

Marszałkowska po 16.00 - miał ramki klubowe

FXiA0.jpg

a tak przy okazji - zmieszałem dzisiaj Lambo ... kiedy sie zatrzymało

FXq3r.jpg

:kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siedzialem w tym Lambo :przebiegly: kiedys zlapal kapcia i akurat zmienial kolo na Lwowskiej :naughty:

Opublikowano

b6 Avancik ..... dzis z samego ranca pewnie z imrezy wracal :cool1:;):drunk:

dobra dobra kto wracał z imprezy to wracał.

PS. Grzesiu to się kierunków nie używa jak się zmienia pas ruchu na ul lwowskiej i z pasa na pas i sie po mieście śmiga 50km/h a nie 150km/h gdzie z rańca tak pędziłeś hmm ps. wczoraj tam z rańca stał radar w okolicy młyna .mam nadzieje że z tyłu cię nie złapało . pozdro Szpiegu .[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:14_________________________________________________ostatnio mnie śledzisz ja dzwonie do zajomego na mylicje[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:19_________________________________________________ :hi::notworthy::good:

Opublikowano

siedzialem w tym Lambo

przedwczoraj dostał mandat od Miejskich . jeździł SE po Grunwaldzkiej i Go capnęli ...

ja bym obstawiał że Go mech15 zakapował ... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

siedzialem w tym Lambo

przedwczoraj dostał mandat od Miejskich . jeździł SE po Grunwaldzkiej i Go capnęli ...

ja bym obstawiał że Go mech15 zakapował ... :gwizdanie:

raczej nie bo to lambo to cał¶y czas po grunwaldzkiej lata i stoiiiii jakaś szyszka he

:polew:

Opublikowano

no to Mu dawali mandat w prezencie chyba ... :przebiegly: siedziałem w OOOO a On SE tam pod Apollo koło Sphinksa przyparkował i Dwóch Niebieskich Go czesało :gwizdanie:

Opublikowano

Dwóch Niebieskich Go czesało :gwizdanie:

następnym razem jeden z tych niebieskich będzie wypatrywał czarnego B6 w sedanie... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

b6 Avancik ..... dzis z samego ranca pewnie z imrezy wracal :cool1:;):drunk:

dobra dobra kto wracał z imprezy to wracał.

PS. Grzesiu to się kierunków nie używa jak się zmienia pas ruchu na ul lwowskiej i z pasa na pas i sie po mieście śmiga 50km/h a nie 150km/h gdzie z rańca tak pędziłeś hmm ps. wczoraj tam z rańca stał radar w okolicy młyna .mam nadzieje że z tyłu cię nie złapało . pozdro Szpiegu .[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:14_________________________________________________ostatnio mnie śledzisz ja dzwonie do zajomego na mylicje[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:19_________________________________________________ :hi::notworthy::good:

dzis rano na Lwowskiej po 7.20 Plugibugi tylko nie dzwon na milicje :decayed::naughty:

Opublikowano

Zastanowie sie gdzie to tak latasz nigdy cie nie widzialem w tamtym rejonie hi

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:02_________________________________________________ :mysli::cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________ :mysli: hmm i Grzesia milicja zamkła chyba bo go dziś nie widziałem :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:decayed: :decayed: ciemne B6 avant 2,5 tdi 10:30 "FULL MARKET " Rejtana na klubowych ramkach :wink4: pozdrowionka :hi:
Opublikowano
ciemne B6 avant 2,5 tdi 10:30 "FULL MARKET " Rejtana na klubowych ramkach pozdrowionka

Hmm, nie widziałem Cię :decayed:, ale również pozdrawiam :D

Opublikowano
  • Autor

ho ho ho kogo ja dziasiaj widzialem :tongue4: po kolei :

8.00 jakas ESA srebrna avant RZ 18.... na Powstacow :cool1::evil:

14.45 ASO grzes1150 zamawial silnik :gwizdanie:

17.45 kolega TezFakt w kierunku Cieplowniczej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.