Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5. :song:

Jeszcze było jedno B5 tylko stało kawałek dalej :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem w tym Lambo :przebiegly: kiedys zlapal kapcia i akurat zmienial kolo na Lwowskiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 Avancik ..... dzis z samego ranca pewnie z imrezy wracal :cool1:;):drunk:

dobra dobra kto wracał z imprezy to wracał.

PS. Grzesiu to się kierunków nie używa jak się zmienia pas ruchu na ul lwowskiej i z pasa na pas i sie po mieście śmiga 50km/h a nie 150km/h gdzie z rańca tak pędziłeś hmm ps. wczoraj tam z rańca stał radar w okolicy młyna .mam nadzieje że z tyłu cię nie złapało . pozdro Szpiegu .[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:14_________________________________________________ostatnio mnie śledzisz ja dzwonie do zajomego na mylicje[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:19_________________________________________________ :hi::notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem w tym Lambo

przedwczoraj dostał mandat od Miejskich . jeździł SE po Grunwaldzkiej i Go capnęli ...

ja bym obstawiał że Go mech15 zakapował ... :gwizdanie:

raczej nie bo to lambo to cał¶y czas po grunwaldzkiej lata i stoiiiii jakaś szyszka he

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch Niebieskich Go czesało :gwizdanie:

następnym razem jeden z tych niebieskich będzie wypatrywał czarnego B6 w sedanie... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 Avancik ..... dzis z samego ranca pewnie z imrezy wracal :cool1:;):drunk:

dobra dobra kto wracał z imprezy to wracał.

PS. Grzesiu to się kierunków nie używa jak się zmienia pas ruchu na ul lwowskiej i z pasa na pas i sie po mieście śmiga 50km/h a nie 150km/h gdzie z rańca tak pędziłeś hmm ps. wczoraj tam z rańca stał radar w okolicy młyna .mam nadzieje że z tyłu cię nie złapało . pozdro Szpiegu .[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:14_________________________________________________ostatnio mnie śledzisz ja dzwonie do zajomego na mylicje[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:19_________________________________________________ :hi::notworthy::good:

dzis rano na Lwowskiej po 7.20 Plugibugi tylko nie dzwon na milicje :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowie sie gdzie to tak latasz nigdy cie nie widzialem w tamtym rejonie hi

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:02_________________________________________________ :mysli::cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________ :mysli: hmm i Grzesia milicja zamkła chyba bo go dziś nie widziałem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: ciemne B6 avant 2,5 tdi 10:30 "FULL MARKET " Rejtana na klubowych ramkach :wink4: pozdrowionka :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemne B6 avant 2,5 tdi 10:30 "FULL MARKET " Rejtana na klubowych ramkach pozdrowionka

Hmm, nie widziałem Cię :decayed:, ale również pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho kogo ja dziasiaj widzialem :tongue4: po kolei :

8.00 jakas ESA srebrna avant RZ 18.... na Powstacow :cool1::evil:

14.45 ASO grzes1150 zamawial silnik :gwizdanie:

17.45 kolega TezFakt w kierunku Cieplowniczej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...