Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: wpadaj do zaobaczenia na spocie ...ps.kiedyś musi być 1 raz acha wpisowe flaszka hhe .

To już będzie drugi, byłem już raz w kwietniu chyba :>

Opublikowano

czerwone B6 avant pod Tesco koło 16.00 dzisiaj i Ten sam Kolega wczoraj na Paderewskiego :chytry:

Opublikowano

Czarne b6 chyba kolega SIXU :mysli: na rejtana dzisiaj kolo 16.30 wyprzedzaliśmy sie kilka razy :gwizdanie: ja jechałem błękitnym B7 angolem :wink4:

Opublikowano

Czarne b6 chyba kolega SIXU :mysli: na rejtana dzisiaj kolo 16.30 wyprzedzaliśmy sie kilka razy :gwizdanie: ja jechałem błękitnym B7 angolem :wink4:

a pewnie że tak. tylko nie widziałem żadnego znaczka klubowego więc nie wiedzialem ze Gosciu z Klubu :gwizdanie:

ale faktycznie, Kumpel mnie podpuszczal "mieszaj Go, mieszaj Go " :kox::naughty:

Opublikowano

Pewnie byś mnie zmieszal jest lekka różnica w mocy :no: wczesniej jezdzilem czarnym b5 i byłem kilka razy na spotach. Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj widziałem przed 12 skalara jak pędził esą z rodziną na obwodnicy a trochę wcześniej czarnego sedana B5 na diodach z naklejką klubowa na klapie

Opublikowano

Widziany miro_x na zakupach ps .zagadany przez telefon he :hi::mysli:

Opublikowano

MATI_RZ na myjce BP :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj kolo pierwszej w nocy u mnie na mostku niebieski sedan B6 virus1

Opublikowano

Widziany miro_x na zakupach ps .zagadany przez telefon he :hi::mysli:

gdzie ? :przebiegly:

Opublikowano
:hi: widziany kolega z Avancika Granatowy B5 na zamkowym pozdrowionka...
Opublikowano

czerwone B6 avant pod Tesco koło 16.00 dzisiaj i Ten sam Kolega wczoraj na Paderewskiego :chytry:

Często i gęsto :) :) :) pozdrawiam.

Opublikowano

:hi: widziany kolega z Avancika Granatowy B5 na zamkowym pozdrowionka...

również pozdrawiam ;))

Opublikowano
  • Autor

Dzis kolo 11.00 skalar swoim B5 2.7 BI :naughty: namierzony przed Zamkowym

Z daleka bylo ja widac :decayed: wypucowana jak zawsze :good:

Opublikowano
:polew: :polew:kto dziś widziany hmm nikt he :polew: :polew:
Opublikowano

czerwony b6 avant koło 17 z familią na pokładzie na popiełuszki :cool1: mijał dwie b5 :tongue4:

Opublikowano

czerwony b6 avant koło 17 z familią na pokładzie na popiełuszki :cool1: mijał dwie b5 :tongue4:

A rameczki koledzy mają ?? :mysli: :mysli: :mysli: Pozdrowionka.

Opublikowano

Moja ma i nawet naklejka jest,obie z forum, staliśmy po Twojej lewej stronie na wysokości myjni koło media :)

Opublikowano

Dzis kolo 11.00 skalar swoim B5 2.7 BI :naughty: namierzony przed Zamkowym

Z daleka bylo ja widac :decayed: wypucowana jak zawsze :good:

:hi:

Opublikowano

SIXU wczoraj 11.30 Gospoda Sikorskiego :)

wczoraj godzinka 12 stacja BP, czarna b6 avant, tylne lampy dymiony led, fajne kółeczko i w słusznym rozmiarze :) RLA :) nie moge skojarzyć nicka z forum :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.