Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skalarx wczoraj poniedziałek dziś obok zelmera na torach tongue4 tongue4k dziś obok zelmera na torach tongue4 tongue4 sorki zapomniałem wkleić nick :kwasny:

dziś wrclaguna skręcał z lwowskiej kupować śniadanko???? delikatesów :naughty: z samego świtu użyłem klaksonu ale chyba zaspany był :mysli:patrzył może na jaką luffe

Opublikowano
  • Autor

dziś wrclaguna skręcał z lwowskiej kupować śniadanko???? delikatesów :naughty: z samego świtu użyłem klaksonu ale chyba zaspany był :mysli:patrzył może na jaką luffe

:naughty: jakies pifffko sie bralo :gwizdanie:

Opublikowano

SIXU widziany w dniu wczorajszym koło hali targowej o 14 :hi:

Opublikowano

SIXU (R7......) widziany dzisiaj ok godz 16 koło pizzerii tej na trasie między Tyczynem a Borkiem :hi:

Opublikowano

SIXU widziany w dniu wczorajszym koło hali targowej o 14 :hi:

SIXU (R7......) widziany dzisiaj ok godz 16 koło pizzerii tej na trasie między Tyczynem a Borkiem :hi:

coś ostatnio popularny jestem :decayed:

Opublikowano

wrclaguna widziany na podkarpackiej na Watkiemie , ale, ale w B6 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna widziany na podkarpackiej na Watkiemie , ale, ale w B6 :wink4:

Tak bylem B6 .... przeciez ja jezdze swoim samochodem :przebiegly:

Opublikowano

wrclaguna obok hali :tongue4: dziś z towarem śmigał popołudniu

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna obok hali :tongue4: dziś z towarem śmigał popołudniu

Jechalem na Podpromie z MEGA wielkim koszem :rolleyes:

Opublikowano

dziś po 15-stej, widziany czarny sedan poliftowy w Sanoku w hmmm bazie mks?(obok ul. Jana Pawła II) :mysli:

Opublikowano

to chyba moja niunia pozdro dla wszystkich :cool1::good:

Opublikowano

widziany dziś pod Nova galerią TezFakt ...

ps.dzięki wielkie wszystko działa ,,, do zobaczenia za przejazdem :hi: :>

Opublikowano

widziany dziś pod Nova galerią TezFakt ...

ps.dzięki wielkie wszystko działa ,,, do zobaczenia za przejazdem :hi: :>

:hi: Pozdrawiam, pozdrawiam. Oj widzisz, nie widziałem Cie, pewnie w środku w Novej zabawiałem :decayed:

No jeszcze przez miesiąc będę jeździł na Nisko, to może akurat się znów spotkamy :cool1:

Opublikowano

wczoraj przed 14, srebrny sedan przedliftowy, tylne szyby przyciemnione rejestracja RLA jechał przez Palikówke jak szedłem do pracy, z jakąś ładną niewiastą jechał :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:39_________________________________________________w środę widziany Sixu w hmm chyba to Hyżne było, po 18 :)

Opublikowano

dzisiaj o 11 czarne b5 sedan widziany w rudnej jak skrecal na auto zlom :decayed: naklejki klubowe :decayed: mam nadzieje ze ta b5 tam nie zostala :polew: kolo 11:30 na parkingu full market czarne b6 avant na klubowych ramach i wlepach :decayed: nie znam kolegi ale ladnie sie przywitalismy :good:

Opublikowano

kolo 11:30 na parkingu full market czarne b6 avant na klubowych ramach i wlepach :decayed: nie znam kolegi ale ladnie sie przywitalismy :good:

Dopiero teraz mam dostęp do kompa, także odpisuję i POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

Pozdro dla Pana z B7 (260 kucy :naughty:) z Którym pogadałem dzisiaj na myjni :cool1:

Opublikowano

:hi: dziś widziane B5 w Nowym Sączu Galeria Gołąbkowice ramki klubowe nr.rej RZE 7S..

moje Auto pare miejsc parkingowych dalej pozdrawiam

Opublikowano

Granatowe B5 sedan 1.9TDI tylne lampy po II lifcie wczoraj pod Czarnym Kotem :hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.