Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrclaguna z rańca ok 6 przed rondem na lwowskiej

Opublikowano

wrclaguna z rańca ok 6 przed rondem na lwowskiej

Spania nie ma czy co :mysli::naughty:

Opublikowano

wrclaguna z rańca ok 6 przed rondem na lwowskiej

Spania nie ma czy co :mysli::naughty:

dziś podobnie tylko ok 6.40 [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 01:02_________________________________________________widziany miro_x w real to zapakowałeś avancika dziś po dach :cool1: :cool1: :naughty:

Opublikowano

czasem się wozi trochę towaru i czasem by się przydał większy wóz. :confused4:

później jeszcze go doładowałem. no i dwa foteliki z pannami z tyłu :)

Opublikowano

Dzis koło południa niebieskie B6 jechałem za nim :-) od wielkiej... az na dębicką, ale nie kojarzyłem :-) dopiero potem zczaiłęm ze masz naklejke :-)

Opublikowano

wczoraj ok 19 a 20 RBR B5 Avancik Granatowy :cool1:

Opublikowano

gdzie mnie widziałeś ?? :mysli::hi: :hi:

Opublikowano

Dzis koło południa niebieskie B6 jechałem za nim :-) od wielkiej... az na dębicką, ale nie kojarzyłem :-) dopiero potem zczaiłęm ze masz naklejke :-)

hihi to raczej ja :>

Opublikowano

wczoraj ok 19 a 20 RBR B5 Avancik Granatowy :cool1:

Hetmańska rzeszów

Opublikowano

dzisiaj po 17.00 koło Rynku w Rzeszowie - srebrny sedan B5 - Który to Kolega ? :naughty:

Opublikowano

dzisiaj po 17.00 koło Rynku w Rzeszowie - srebrny sedan B5 - Który to Kolega ? :naughty:

Ja :wink4::hi:

Tez Cie zauważyłem w lusterku :naughty:

Opublikowano
:chytry: Pozdro Sławku :hi:
Opublikowano

Dnia 04.06,2011 ok 10-12 Granatowy Avancik B5 naklejka i płeć piękna za kołem (Blondyneczka ) obok men Boguchwała światełka w stronę Brzozowa RBR chyba :mysli: :mysli:Texi89 ???

Opublikowano

tak tak :D tzn moja siostra moim wozem XD :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj po 18-stej slaweq widziany na podpromiu :decayed:

0b5b106cff2e0b2b.jpg

a po 20 czarny avant b6 RLA na ledach z tyłu jechał przez słocine, wydaje mi się że było kiedyśna spocie :cool1:

Opublikowano

Lukaszxxx widziany przed chwila na orlenie w widelce tankowal furaka tak jak i ja :kox:

Opublikowano

Widziany SIXU dziś po 11 koło "wielkiej". Oj prezentuje Ci się ta niunia :good:

Opublikowano

Wczoraj po 18-stej slaweq widziany na podpromiu :decayed:

0b5b106cff2e0b2b.jpg

hmmmm co ja tam robiłem :mysli: :mysli: :mysli:

Chyba byłem pośmigać na rolkach, dlatego mnie przy aucie nie było :wink4:

Opublikowano

ehhh ale moje paskudne w porównaniu przy Twojej ;(

Opublikowano

bazam właśnie byłem ciekaw na Kogo trąbiłem :decayed: a chwilę później Koledzy w B5 - sedan - mieszali mnie ale nawet nie pomachali :thumbdown: jestem zniesmaczony... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.