Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj przed 15-stą chyba mech15 wylatywał z krasnego :tongue4:ale pewności nie mam...[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:26_________________________________________________wczoraj Pilot widziany na podwisłoczu :)

Opublikowano
  • Autor

Plugibugi widziane auto :) wczoraj na Slowackiego jak Policja spisywala :gwizdanie: ...chyba ze sasiada :naughty:

Opublikowano

wrclaguna w sobote jak sprzątał auta :decayed:

Opublikowano

Plugibugi widziane auto :) wczoraj na Slowackiego jak Policja spisywala :gwizdanie: ...chyba ze sasiada :naughty:

hmm nie przypominam sobie bo wczoraj to mnie cały dzień w rz nie było he ale hmm może konkurencja ostatnio dużo widuje w moim kolorku Akoya ps. twoja Żona to 50km/h ciut więcej ledwo ją dognałem hi po mieście nie śmiga hehe

Opublikowano

Plugi coś z tym kolorem jest... identyczne jak Twoje ostatnio widziałem pod delikatesami centrum u nas jak jechałem , no identyczne, i ktoś tam nawet siedział ale śpieszyłem się to nie zajeżdżałem. :)

Opublikowano

Plugi coś z tym kolorem jest... identyczne jak Twoje ostatnio widziałem pod delikatesami centrum u nas jak jechałem , no identyczne, i ktoś tam nawet siedział ale śpieszyłem się to nie zajeżdżałem. :)

ja widziałem jakieś 4 Avanty na pewno w moim kolorku i 2 sedany

Opublikowano

RSA kc66 czy jakoś tak na popiełuszki dziś :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sobota na parkingu podpromia czarne audi R7 ..... grubo po 17

Opublikowano

sobota na parkingu podpromia czarne audi R7 ..... grubo po 17

:wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla Sławka. Mył furę koło mnie na BP.

Sorki że nawet nie podszedłem ale już mnie moje przedszkole poganiało żeby jechać :hahaha:

Opublikowano

wczoraj 14.40 na przejeździe w strażowie, srebrny sedan b5 RLA, jechał na palikówke, już keidyś się mijaliśmy :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dzisiaj kolo poludnia parking Millenium Hall - avant B6 na blachach RBR - ramki i naklejka na klapie :chytry:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawid0 widziany wczoraj na popiełuszki wieczorem :cool1:

Opublikowano

A4 b5 ciemne z ramkami klubowymi w sobotę po 15:00 koło cmentarza w Brzozowie :-) ja zawracałem i kolega też chyba obczajał czy klubowe :-)

Opublikowano

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM a jak wjeżdżałem do tesco to wyjeżdżało chyba czarne b6 na starych ramkach klubowych tylko nie pamiętam, albo rpz albo rja :disgust:

Opublikowano

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM

zgadza się :wink4:, teraz większość czasu moja :a4fan: tam odpoczywa :cool1:

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

hmm dziś na parkingu Milenium furmanka GM a jak wjeżdżałem do tesco to wyjeżdżało chyba czarne b6 na starych ramkach klubowych tylko nie pamiętam, albo rpz albo rja :disgust:

:hi:

i jeszcze dodaj że na zimówkach :tongue4:

Opublikowano

ojjj tam :)

Opublikowano

widziałem dzisiaj w MH pawilon Zegaris'a więc chyba dlatego GM tam parkuje :chytry::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.