Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

1282723412_by_kemp_500.jpg

Mam propozycję by każdy w swoim podpisie podał imię, bo mnie pamięć zawodzi mam sklerozę.

Wiesiek my nie musimy :>

Andy chcesz na 100% ta gume drzwiowa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

Weź zobacz na Nowinach obok Fiata przy rondzie fajnie robią tam i chyba w przystępnej cenie jeżeli się nie myle :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do chłopaków z Rybnika, wiecie może gdzie znajdę jakąś tanią myjnie? Po ostatniej imprezie pasażerowie zrobili mi trochę przypału i przedni fotel nadaje się tylko do pralni. ;/ Byłem dziś w Karcherze na Jankowickiej bodajże i zażyczyli sobie 130 ZŁ.

jak sie jedzie w strone elektrowni podmiejska skrecajac w prawo na osiedle przy markecie kawalek dalej po prawej stronie jest myjnia, nigdy tam nie pralem tapicerki ale auto czesto tam zostawiam zawsze jestem zadowolony a i tanio maja aczkolwiek nie wiem jak z ta tapicerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blant, byłem tam na tej Zebrzydowickiej czy co to za ulica i rzeczywiście sporo taniej. ;) Typek stamtąd też wydaje się naprawde spoko, wiec dzieki za info! :)

Decks, też dzięki skorzystam kiedys na normalnym myciu autka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blant, byłem tam na tej Zebrzydowickiej czy co to za ulica i rzeczywiście sporo taniej. ;) Typek stamtąd też wydaje się naprawde spoko, wiec dzieki za info! :)

Decks, też dzięki skorzystam kiedys na normalnym myciu autka. ;)

Spoko :cool1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aDG_i.jpg

macie ktos moze na plycie dzialajaca ETKE ja na necie jakies znalazlem ale nie dzialaja mi a przydala by mi sie

ja mam ETKE ale eng. i instalke mam na kompie ale ściągam PL jak bede miał to ci dam znać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niech pomyślę :wallbash:

No pewnie że tak :evil:

Wersja 7.0 aktualizacja 805

Na którą ty robisz? bo może bym cie spotkał i dał ci płytke :tongue4::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze sie umowimy na parkingu przy neste i ja tez dowioze plytke chyba ze na pw mi adres podasz to podjade

nie wiem czy to wina mojego kompa, sciagnalem 2 wersje juz jedna nawet z wirusem :gwizdanie: i za kazdym razem wyskakiwal mi hardlock error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja tez bylbym chetny na ETKE :cool1: w sumie mam ja na lapku ale nie umie jej odpalic :embarrassed:Wiesiek pomozesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...