Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem ,ze Kasiula porwała mnie na obiad nie na weekand :no: . Tyle czasu nie mamy w weekandy by na 48 godzin móc wyjechać z SJZ.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obiad w Zakopcu a kolacja w Czechach :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor
A-rek co tak mało fotek nacykałeś :tongue4:

bateria mi wysiadła :wallbash:

Obiad w Zakopcu a kolacja w Czechach :naughty::wink4:

no właśnie, niezła niedziela Artur :good:

Opublikowano

Obiad w Zakopcu a kolacja w Czechach :naughty::wink4:

no właśnie, niezła niedziela Artur :good:

Kto bogatemu zabroni :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

podobają mi się :)

dzieki Pany za wczorajszego przelotowego spota :good:

walentynkowy prezent jak najbardziej zadowolił odbiorcę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
walentynkowy prezent jak najbardziej zadowolił odbiorcę

chcemy zobaczyć zdjęcia :naughty:

Opublikowano

Arek...następnym razem dwie baterie :gwizdanie: albo dwa aparaty :good: albo doładuj porządnie aparacik :good:

Opublikowano
  • Autor

myślałem że jest naładowany :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To jakbyś tak zapomniał naładować na następny raz to ja zabiorę swój :naughty: będę miał jakąś małą pamiątkę po spocie :a4fan:

Opublikowano

To jakbyś tak zapomniał naładować na następny raz to ja zabiorę swój :naughty: będę miał jakąś małą pamiątkę po spocie :a4fan:

Bierz aparat , potem możesz wkleić zdjęcia do naszej galerii :wink4: W moim aparacie też mam padnięte baterie i jakoś ciągle zapominam kupić nowe

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:18_________________________________________________Właśnie przed chwila wróciliśmy z kina , "Sanktum 3D" - taki sobie film , moja ocena 6/10

Opublikowano

Obiad w Zakopcu a kolacja w Czechach :naughty::wink4:

no właśnie, niezła niedziela Artur :good:

Kto bogatemu zabroni :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Szkoda życia na siedzenie w domu :wink4: . Jutro caly dzień do 23 w pracy to musiałem walentynki jakoś wcześniej odbębnić. Kasia miała ciekawy pomysł,a ja go tylko zrealizowałem :naughty::decayed: .

Opublikowano

Szkoda życia na siedzenie w domu :wink4: . Jutro caly dzień do 23 w pracy to musiałem walentynki jakoś wcześniej odbębnić. Kasia miała ciekawy pomysł,a ja go tylko zrealizowałem :naughty::decayed: .

:good:

Ja jutro mam na 17:30 i wrócę dopiero po 01:00 :kwasny::wallbash:

Opublikowano
walentynkowy prezent jak najbardziej zadowolił odbiorcę

chcemy zobaczyć zdjęcia :naughty:

Ja tam nie zamierzam oglądać badboy'a w damskiej bieliźnie. :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam nie zamierzam oglądać badboy'a w damskiej bieliźnie. :gwizdanie:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:polew::tongue4::polew::tongue4:
Opublikowano

Jego kobietę bym zobaczył :naughty: czemu nie , ale nie Andrzeja :sick3:

Opublikowano

Szkoda życia na siedzenie w domu :wink4: . Jutro caly dzień do 23 w pracy to musiałem walentynki jakoś wcześniej odbębnić. Kasia miała ciekawy pomysł,a ja go tylko zrealizowałem :naughty::decayed: .

:good:

Ja jutro mam na 17:30 i wrócę dopiero po 01:00 :kwasny::wallbash:

To już wiesz czemu dziś taki spontan zrobiliśmy.

Opublikowano

To już wiesz czemu dziś taki spontan zrobiliśmy.

To ja już wolałem "posiedzieć" z moją w domu :naughty: :gwizdanie: tylko taki mały wypadzik do kina był :wink4:

Opublikowano

:hi: akurat przyjechałem ze Ścinawki Dolnej :kox: trochę na autostradzie moją przegoniłem :gwizdanie: :cool1:

PS. Szkoda że nie byłem na spocie :( widze że nowi koledzy się pojawili :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.