Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie piję Walentynkowego Krupnika z małżonką :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jak wróce to się tylko przytulę i nyny.

Opublikowano

Ja jak wróce to się tylko przytulę i nyny.

A seks to co :cool1:

Opublikowano

Jak wroce po 17 godzinach to padne na pysk i zostane leżeć.

Opublikowano

Jak wroce po 17 godzinach to padne na pysk i zostane leżeć.

No kurcze nie mów żeś taki słaby :thumbdown:, Kasia se innego poszuka jak tak będziesz robił, witaminki i do dzieła.[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 18:33_________________________________________________Spadam ,muszę prawdziwka przygotować dla żonki. :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
walentynkowy prezent jak najbardziej zadowolił odbiorcę

chcemy zobaczyć zdjęcia :naughty:

Ja tam nie zamierzam oglądać badboy'a w damskiej bieliźnie. :gwizdanie:

Arrturro widzę że ciężko Ci jest ukryć swe ciągotki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie ... same śpiochy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 02:01_________________________________________________

Spadam ,muszę prawdziwka przygotować dla żonki. :decayed:

:polew: :polew: :polew: chyba pieczarka :gwizdanie: :kox:

Coś z nim robił , żeś go przygotował ? :naughty::kox: wazelina i te sprawy :naughty: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:hi:

[quote name=badboy

]

walentynkowy prezent jak najbardziej zadowolił odbiorcę

chcemy zobaczyć zdjęcia :naughty:

Ja tam nie zamierzam oglądać badboy'a w damskiej bieliźnie. :gwizdanie:

Arrturro widzę że ciężko Ci jest ukryć swe ciągotki :decayed: :decayed: :decayed:

O nie na takie rzeczy mnie nie namówisz :blink: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 06:48_________________________________________________ :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: chyba pieczarka :gwizdanie: :kox:

Coś z nim robił , żeś go przygotował ? :naughty::kox: wazelina i te sprawy :naughty: :gwizdanie: :kox:

:hi:

Z rana

Robert za pierwsze :baseball:

na drugie :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Roberto gdzie w ETCE szukać czekoś takiego jak osłona termiczna nad tłumik, na prawą stronę do 2.0TDI BRD ? :wink4:

Opublikowano

Myślałem , że w gr. 2 "ukł.paliwowy,wydechowy,ogrzewanie dodatkowe" ale nie ma tam , to na pewno będzie to w 8 "nadwozie i jego wyposażenie"

szukam :wink4:

Opublikowano

szajsung with delivery :naughty:

logistiikka155.jpg

Opublikowano

szajsung with delivery :naughty:

logistiikka155.jpg

:polew: :polew: :polew::kox:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 09:59_________________________________________________Tomek jest takie coś nr.rys. 804-00 , część nr. 25

Opublikowano

szajsung with delivery :naughty:

logistiikka155.jpg

:polew: :polew: :polew::kox:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 09:59_________________________________________________Tomek jest takie coś nr.rys. 804-00 , część nr. 25

Dzięki Robert :good:

Opublikowano

46785657.jpg

Nie ma podziału na silniki :wink4: ~ 21€ lub ~ 101 złoty

Opublikowano

46785657.jpg

Nie ma podziału na silniki :wink4: ~ 21€ lub ~ 101 złoty

Według rysunku jest to 8E0 804 171 L ale niech im będzie że G :wink4:

Opublikowano

Według mnie na rys. jest dobrze pokazane , "str prawa" to strona pasażera :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.