Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beck :cool1:

H4mm3R tyś je szybki :blink:

aaaaaa z auta na pewno piszesz :decayed:

No nie bardzo :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja h4mm3r ty ja :kox:

A-rek thx jeszcze mu brakuje ale fajniejszy bydzie jak byda 4 nowe łapy na lato :boobs: :boobs: btw. ale se ciesza se ze kupilech a6 a nie signum :tongue4:

dzieki panowie za spotkanko do nastepnego razu

a i wyboczcie trocha umazane auto :embarrassed:

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za tak liczne przybycie i za udanego spota :good::notworthy:

Za niedługo się ociepli więc myślę , że frekwencja jeszcze wzrośnie :naughty::rolleyes:

Miło było poznać nowych kolegów , myślę że już na stałe zagościcie na spotach rybnickich :naughty::good:

Kolego LortG postaram się zabrać na następnego spota VAG'a więc spróbujemy coś wykombinować ( tylko zapisz sobie gdzieś to kodowanie ) :wink4:

Opublikowano

Dzieki rowniez za spota. Ja juz tez dojechalem.......jeszcze bylem w.pracy ,a teraz nyny w koncu mozna isc.

Krzysztof ostatni raz taki umazany zes przyjechal. :wink4:

Przy takim kolorku jak masz to mlody niech po myciu dwie warstwy wosku kladzie :naughty: .

Dzieki nowym za przybycie :good: . Tak trzymac.

:hi:

Opublikowano

:hi:

Również dzięki za spotkanie synki :)

Szczególne dzieki za pomoc dla H4mm3r'a !! :good:

Poszukam sposobu kodowania na forum i następnym razem może się uda :)

Do zaś!

Opublikowano
  • Autor

dobry z rana :hi:

jedna fotka z wczoraj z początku spota więc brakuje kilka autek

2007d15dd8a455f3m.jpg

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Mervin znalazłem kółka dla ciebie :)

http://moto.allegro.pl/oryginalne-alu-17-skoda-volkswagen-vw-5x112-i1427391643.html

opony do zmiany ale szerokość felg to 7J więc opona 205/50 no i wzór bardzo ładny :good:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:24_________________________________________________te są ładne i tylko 800 zł :naughty:

http://moto.allegro.pl/kola-17-audi-oryginal-super-235-45-17-i1452351512.html

Opublikowano

:hi:

Siemanko

Opublikowano
  • Autor

Arturoo wyspany :?: :)

Opublikowano

Mervin znalazłem kółka dla ciebie :)

http://moto.allegro.pl/oryginalne-alu-17-skoda-volkswagen-vw-5x112-i1427391643.html

opony do zmiany ale szerokość felg to 7J więc opona 205/50 no i wzór bardzo ładny :good:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:24_________________________________________________te są ładne i tylko 800 zł :naughty:

http://moto.allegro.pl/kola-17-audi-oryginal-super-235-45-17-i1452351512.html

te skodowe by mogly byc ale ja szukam cos cultowego bbs azev brocki ;) jeszcze czas jest :> :> thx za info odezwe sie tam na Racibórz może beda mieli inne[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/borbet-17-5x112-vw-volkswagen-audi-a6-i1453522770.html szkoda ze taka szeroka 8,5j ;/

Opublikowano

Hej wszystkim:) Podziękował za wczorajszego spota mimo tej piździawy miło było was poznać:) napewno nakolejny się zjawie :naughty: oby było cieplej:)

A-rek co tak mało fotek nacykałeś :tongue4:

Opublikowano

Kolego LortG , jeżeli chodzi o to kodowanie oświetlenia przestrzeni stóp , gadałem dziś z kumplem i jak moduł nie przyjmie tego kodowania wystarczy to tam jakoś inaczej podłączyć , jak co to się popytam dokładnie co i jak :wink4:

Opublikowano

Arku wyspalem sie :wink4: ,juz jestesmy w Zakopcu ,moja pani mnie porwala na obiad :decayed: .

Opublikowano

Arku wyspalem sie :wink4: ,juz jestesmy w Zakopcu ,moja pani mnie porwala na obiad :decayed: .

Mieliście z Hammerem jechać do Czech :cool1: Nie wypalił wypad do Pepików ?

Opublikowano

Jedziemy kolo 19 :wink4: z H4mm3R'ami.

Opublikowano

Jedziemy kolo 19 :wink4: z H4mm3R'ami.

Aha takie buty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.