Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To pany "robimy" co po spocie w sobotę czy nie :?:

myślę że to się okaże na spocie :)

tu jest fajny klank :kox:

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:44_________________________________________________Artur a ty masz dyżur w Wodziu :?: to może "chata" :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

Ja się dopasuję. [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:31_________________________________________________Jak pisałem mi jest jedno. Mam 30 minut by dojechać więc dam radę z Rybnika. W tygodniu w środku dnia bym się zastanawiał ale w sobotę po południu spokojnie dojadę.

Opublikowano

kiedy ja będę miał taką w garażu ;(

Audi RS4 B5 Kurzstart

samolot :kox: :kox: :kox: co tam kuźwa siedzi :kox:

serwas :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 12:38_________________________________________________

9s do 200 km/h :blink:

po 9 sek tu u nas się 100km/h pojawia :decayed:

swoją drogą dużo już w tej RS6 nawalił kilosów bo ponad 111 tysi :)

Opublikowano

Jak z takimi predkosciami autko lata to km tez szybko na locznik wskakuja.

Opublikowano

Jak z takimi predkosciami autko lata to km tez szybko na locznik wskakuja.

musisz wliczyć postoje na stacji benzynowej, a wtedy średnia prędkość spada :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 14:13_________________________________________________wtedy my z naszymi paździochami mamy szansę :decayed:

Opublikowano

No tak :decayed: ,więc po co pchać się w takie drogie autko jak średnia i tak ta sama :thumbdown: .

Dla frajdy ,że co ,że 3 paki można lecieć ,i że co ,że w 9 sek 2 paczki rozwija ,czy ja wiem :mysli: .

No ba :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Po południem

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

d3fb7a7dabd70e58med.jpg

Opublikowano

Starsze lepsze, ma być czarne i już.

A tern drugi ja biorę.

Opublikowano

:naughty:

d3fb7a7dabd70e58med.jpg

dobrze widzę że czarna warstwa odpaduje ? ja musze w końcu coś z tym moim tylnim znaczkiem zrobić :gwizdanie:

Starsze lepsze, ma być czarne i już.

A tern drugi ja biorę.

Wiesiek bydziesz rezoł? nie wierza :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty:

d3fb7a7dabd70e58med.jpg

dobrze widzę że czarna warstwa odpaduje ? ja musze w końcu coś z tym moim tylnim znaczkiem zrobić :gwizdanie:

Starsze lepsze, ma być czarne i już.

A tern drugi ja biorę.

Wiesiek bydziesz rezoł? nie wierza :decayed: :gwizdanie:

Jo też :gwizdanie:

Opublikowano

To trzymamy kciuki za grila by Wiesiek. :good:

Opublikowano

To trzymamy kciuki za grila by Wiesiek. :good:

pryndzy dzisiej grilla ale z wursztami odpoli :decayed:

Opublikowano

Widzicie Arek nie chce mi go dać ,umilkł.

Na takie ciężkie rezanie jeszcze sie mogę zmóc.

Opublikowano

trzeba wyskoczyć na jakie balety dzisiej, zaorać jakie pierdzisko :kox::decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

To trzymamy kciuki za grila by Wiesiek. :good:

pryndzy dzisiej grilla ale z wursztami odpoli :decayed:

Oooo właśnie[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:55_________________________________________________

trzeba wyskoczyć na jakie balety dzisiej, zaorać jakie pierdzisko :kox::decayed: :decayed: :naughty:

Brzydal :good:

Opublikowano

To trzymamy kciuki za grila by Wiesiek. :good:

pryndzy dzisiej grilla ale z wursztami odpoli :decayed:

Oooo właśnie[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:55_________________________________________________

trzeba wyskoczyć na jakie balety dzisiej, zaorać jakie pierdzisko :kox::decayed: :decayed: :naughty:

Brzydal :good:

jak się rano koło niej obudza, też jej tak powiem :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:56_________________________________________________i pit wartko :decayed:

Opublikowano

Najgorzyj jak nie bydziesz wiedzioł co było

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.