Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

:hi: panowie

Mervin wpadniesz dzisiaj :?:

Opublikowano

jak nie pojadę na opole to na 110% - jak pojadę mogę sie spóźnić :bicz: bo nie pogonią

będzie kros miol vaga/vcds i umiol mi ustawic światła bo mi samopoziomowanie nawala -wogule jak to możliwe czy tylko ASO to zrobi

Opublikowano

:hi:

A'propos prośby m3rvina...

Cytat: Bart-S 22 Październik 2009, 23:06

Mam ogromną prośbę do osób posiadających pakiet oświetlenia - możecie sprawdzić jaki moduł komfortu siedzi u Was w aucie? U mnie jest z końcówką 433 AS i za cholerę nie mogę go zakodować pod pakiet (wchodzę w kanał 61, jest tam wartość 0, daję wartość 2, zapisuję - wszystko ok, odczytuję a tu nadal jest 0). Pomocy!

Siemka... po przeczytaniu wątku przystąpiłem do działania!

Mam tylko jeden problem... lampkę podświetlenia nóg pasażera za kierowcą mam gotową... wszystko udało się kupić za pół darmo itd...

Wpinam się do czerwonej kostki pod fotelem

PIN 2 i

PIN 3.. ... .. jeśli dobrze wyczytałem sporo czasu temu

Z tyłu korby, lampkę podświetlenia drzwi dolną podłączyłem pod czerwoną ostrzegawczą..działa - to oczywiste.

Problem z oświetleniem przestrzeni nóg - domyślam się ze chodzi o powyższe kodowanie..

Niestety nie mam dojścia do VAGa

Czy ktoś na spocie ma taką możliwość dziś? :rolleyes:

Opublikowano
:hi: Robert hurtownia lozysk
Opublikowano

Dobry :hi:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 09:22_________________________________________________

:hi: Robert hurtownia lozysk

W której ? Gdzie ?

Na Nowinach jest taki sklep z częściami do aut i podobno tam można to znaleźć ., muszę podjechać zapytać :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 12:48_________________________________________________LortG: co do VAG-a to mam, kabel też jest także z mojej strony problemu na pomoc nie widzę :)Jest inny problem ja nie bardzo ogarniam to jeszcze wiec jak sam potrafisz sobie to ustawić to nie ma sprawy:) chętnie pomogę :) postaram się przyjechać dziś na ten spocik :) w końcu to będzie pierwszy raz:)
Opublikowano
  • Autor

no panowie widzę że modliliście się dzisiaj o pogodę bo słoneczko ładnie świeci :good:

Arturoo nie wiedziałem że SJZ to takie wesołe miasto :decayed:

http://www.cda.pl/video/1256094/Studio-40-Procent-PapaMobile-

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No pogoda na sobotni spocik wyśmienita :cool1: Oby śniegu już w tym roku nie było :rolleyes:

Opublikowano

Pogoda super ale piździ , zimny wiatr jest :disgust:

Opublikowano

Przeżyjemy :tongue4: bele śniegu nie ma i trakcja jest :naughty:

Opublikowano

Co do Vag'owania na pierwszym spocie kolego LortG , było już nie raz powiedziane :cool1:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:31_________________________________________________

Przeżyjemy :tongue4: bele śniegu nie ma i trakcja jest :naughty:

Czyli dziś mamy dwóch nowych kolegów na spocie :naughty: Przygotujcie się :gwizdanie: ... I nie zapomnijcie o "wpisowym" :cool1::naughty:

:tongue4::kox:

Opublikowano

Ja postaram się wpaść:) kiedyś musi być ten pierwszy raz:)

PS. Co to jest to wpisowe??

Opublikowano

Przeżyjemy :tongue4: bele śniegu nie ma i trakcja jest :naughty:

jak to mawiał pewien Pan, miłośnik milfów :decayed: nie ma trakcji- zawsze jest talent :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:41_________________________________________________

Ja postaram się wpaść:) kiedyś musi być ten pierwszy raz:)

PS. Co to jest to wpisowe??

tajemnicze słowo: Krupnik :decayed:

Opublikowano

Dobrze napisane badboy :good:

Opublikowano

Ja dziś pany odpadam z pospotowej kawy , itp. znajomi do mnie przyjeżdżają na wieczór :confused4: Oczywiście na spocie będę :decayed:

Opublikowano

:hi:

a zarazem spadam bo wyruszam dziś do rodzinki od mojej gdzieś za Kłodzkiem :) więc ja dziś odpadam na spocie :(

Opublikowano

Daniel Ty się ostatnio coś "wymigujesz" :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.