Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

ciekawe od kogo to :gwizdanie:

na celnych jeszcze...[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:36_________________________________________________widełki robią wrażenie :kox:

Opublikowano

Moja stara z zakupów jechała :naughty:

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

ciekawe od kogo to :gwizdanie:

na celnych jeszcze...[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:36_________________________________________________widełki robią wrażenie :kox:

Pewnie jakigoś zasrańca co chce być fajny :decayed::D

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

ciekawe od kogo to :gwizdanie:

na celnych jeszcze...[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:36_________________________________________________widełki robią wrażenie :kox:

Pewnie jakigoś zasrańca co chce być fajny :decayed::D

to na pewno, kaś go widzioł? bo szwęda się jakoś często po gminie :gwizdanie:

Ty też żeś chcioł być fajny i mosz listwy S4 :gwizdanie: :tongue4::decayed:

Opublikowano

No listwy to ja ale zaroz widły. :kox:

Opublikowano

No listwy to ja ale zaroz widły. :kox:

Wiesiek jako kochać to księżniczki, jak sr** to pełne galoty a jak kraść to miliony :good:

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

ciekawe od kogo to :gwizdanie:

na celnych jeszcze...[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:36_________________________________________________widełki robią wrażenie :kox:

Pewnie jakigoś zasrańca co chce być fajny :decayed::D

to na pewno, kaś go widzioł? bo szwęda się jakoś często po gminie :gwizdanie:

Ty też żeś chcioł być fajny i mosz listwy S4 :gwizdanie: :tongue4::decayed:

Na drodze z Rydułtów do Raciborza.

Ty też chcesz listwy a nie widły :tongue4:

Opublikowano

Też dziświdziałem to maserati o którym pisał badboy, takie se.. :decayed:

ciekawe od kogo to :gwizdanie:

na celnych jeszcze...[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:36_________________________________________________widełki robią wrażenie :kox:

Pewnie jakigoś zasrańca co chce być fajny :decayed::D

to na pewno, kaś go widzioł? bo szwęda się jakoś często po gminie :gwizdanie:

Ty też żeś chcioł być fajny i mosz listwy S4 :gwizdanie: :tongue4::decayed:

Na drodze z Rydułtów do Raciborza.

Ty też chcesz listwy a nie widły :tongue4:

chcieć a móc to różnica :decayed:

Opublikowano

chcieć a móc to różnica :decayed:

Dokładnie

Tomek mosz jeszcze te siatki ?

Opublikowano

chcieć a móc to różnica :decayed:

Dokładnie

Tomek mosz jeszcze te siatki ?

Ja mom jeszcze jedna :wink4:

Opublikowano

Wiela i biera

Opublikowano

Tomek to trzymaj ją , ja ją biorę.[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 13:26_________________________________________________Spadam do chaty narka

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

Poszło PW do HUGO i jest spokój :cool1:

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

Poszło PW do HUGO i jest spokój :cool1:

czemu ? :mysli:

Opublikowano

PS. Podobno Robert ostatnio Marzenie Holenderskie koło kupił :naughty::decayed:

Sex Museum, Amsterdam

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 15:37_________________________________________________

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

Poszło PW do HUGO i jest spokój :cool1:

czemu ? :mysli:

żeby był spokój

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.