Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

hahahaha dobre zaluja ze mie nie bylo na tym spocie :decayed:

ciekawe no ciekawe co tam sie wtedy dzialo :gwizdanie:

Poszło PW do HUGO i jest spokój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hammer mom nadz ze zartujesz

dzieki niej to tu dobre 500stron przybylo :rolleyes:

synki sie rozpisywali az serwer nie wydalol :cool1:

nie mowie nie mowie sam tez czasem slowko docieplem :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc, hej heloł

heloł moto

co tam Synki i Synczyce? :decayed:

ukłony :tongue4::hi: :hi: :hi:

:hi: cześć synku :D

synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo :decayed:

hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: :decayed:? :decayed:

hahahaha dobre zaluja ze mie nie bylo na tym spocie :decayed:

ciekawe no ciekawe co tam sie wtedy dzialo :gwizdanie:

Poszło PW do HUGO i jest spokój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hammer mom nadz ze zartujesz

dzieki niej to tu dobre 500stron przybylo :rolleyes:

synki sie rozpisywali az serwer nie wydalol :cool1:

nie mowie nie mowie sam tez czasem slowko docieplem :naughty:

no właśnie a tak teraz prawie same kapelusze ciepają :decayed:

dziołcha umiała rozruszać towarzystwo o każdej porze :decayed:

Opublikowano

dwa luloki się odezwały :polew: te wasze wam nie dogodzą czy co :decayed:

oj moja to mi umi dogodzic oj umi :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

ale my tu o czym innym :naughty: jak Wilma byla obca nieznana tajemnicza kobieta to chlopaki zagadywaly i w sumie cheba sie i popisywali :wink4: to nic dziwnego chyba wszyscy zdrowi synki tak maja i prawdopodobnie w kozdym wieku :polew: :polew: :polew:

no ale tym samym sie stron sporo nazbieralo wiec i jakis plus byl

yno z drugiej str nie wiem jak tam Marzena i inne partnerki :rolleyes: pewnie zachwycone nie byly :decayed:

Opublikowano

dwa luloki się odezwały :polew: te wasze wam nie dogodzą czy co :decayed:

nie wiem bo nie mam wprawy z lulokowaniem z nią przez forum :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 15:52_________________________________________________

dwa luloki się odezwały :polew: te wasze wam nie dogodzą czy co :decayed:

oj moja to mi umi dogodzic oj umi :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

ale my tu o czym innym :naughty: jak Wilma byla obca nieznana tajemnicza kobieta to chlopaki zagadywaly i w sumie cheba sie i popisywali :wink4: to nic dziwnego chyba wszyscy zdrowi synki tak maja i prawdopodobnie w kozdym wieku :polew: :polew: :polew:

no ale tym samym sie stron sporo nazbieralo wiec i jakis plus byl

yno z drugiej str nie wiem jak tam Marzena i inne partnerki :rolleyes: pewnie zachwycone nie byly :decayed:

dobrze synek prawi :good: a tak co? już tyczymy jakiś czas przed tym tysiakiem :gwizdanie:

Opublikowano

A to jakiś wyścig je z tymi stronami ? Kto mo więcej to fajniejszy ?

Opublikowano

Za chwila zaś trza iść do roboty :kwasny:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 15:57_________________________________________________Tomek i co byłeś u tego Sopy ? Podobno nie ciekawie to wygląda :confused4:

Opublikowano

Za chwila zaś trza iść do roboty :kwasny:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 15:57_________________________________________________Tomek i co byłeś u tego Sopy ? Podobno nie ciekawie to wygląda :confused4:

właśnie co tam z tym Twoim ???

Opublikowano

Za chwila zaś trza iść do roboty :kwasny:

no wiym wiym

widuja Twoja fura ostatnio we wtorki i czwartki :naughty:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 16:00_________________________________________________

A to jakiś wyścig je z tymi stronami ? Kto mo więcej to fajniejszy ?

no tak wszyscy godaja :kox:

i zawsze to chociaz jakas okazja do swietowania :drunk::drinks:

przynajmniej tak zescie mnie nauczyli :tongue4::wink4:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 16:02_________________________________________________Tomek co masz z fura :confused4:

Opublikowano

Tomek i co byłeś u tego Sopy ? Podobno nie ciekawie to wygląda :confused4:

Byłem i właśnie teraz dzwoniłem... w środę mają mi wymienić sterownik w skrzyni, a w czwartek jadę kumpla na weselu wozić :decayed:

Opublikowano

Hammer mam nadz ze za fest Cie nie szarpnie :no:

no wlasnie chlopaki przy okazji, a w szczegolnosci Hammer powiedzcie mi cos prosze o tej

http://grzesmobile.otomoto.pl/audi-a4-s-line-2004-131km-alum-igla-C16638545.html

multi co? warto czy nie warto i jak cos jakie ryzyko i ile to ryzyko kosztuje :embarrassed:

Opublikowano

Załatwiłem Ci wizytę u Sopy bez kolejki :decayed:

Opublikowano

:hi:

zbieram sie chlopaki

silownia sauna i te sprawy :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

zbieram sie chlopaki

silownia sauna i te sprawy :rolleyes:

Roboty sie chyć lepij :cool1:

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 16:22_________________________________________________Ja też spadam do roboty :kwasny:

Nara :hi:

Opublikowano

Hammer mam nadz ze za fest Cie nie szarpnie :no:

no wlasnie chlopaki przy okazji, a w szczegolnosci Hammer powiedzcie mi cos prosze o tej

http://grzesmobile.otomoto.pl/audi-a4-s-line-2004-131km-alum-igla-C16638545.html

multi co? warto czy nie warto i jak cos jakie ryzyko i ile to ryzyko kosztuje :embarrassed:

przyszła koza z b7 spowrotem do woza [b6] :decayed:

Opublikowano

Hammer mam nadz ze za fest Cie nie szarpnie :no:

no wlasnie chlopaki przy okazji, a w szczegolnosci Hammer powiedzcie mi cos prosze o tej

http://grzesmobile.otomoto.pl/audi-a4-s-line-2004-131km-alum-igla-C16638545.html

multi co? warto czy nie warto i jak cos jakie ryzyko i ile to ryzyko kosztuje :embarrassed:

Obstawiam coś koło 1,5tyś zł ale ja też tam już mam jakieś małe znajomości więc nie powinno być tak źle :wink4:

Autko fajne :good: co do skrzyni, trzebaby popytać czy coś już było robione. Jak była serwisowana, to jedyna usterka to sterownik i naprawa u Sopy to koszt 800zł :)

Załatwiłem Ci wizytę u Sopy bez kolejki :decayed:

Padosz, tyś to był :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:47_________________________________________________Andrzej mi się dziś chwalił nowymi wydechami :naughty::decayed:

zdjcie0554c.jpg

Opublikowano

Hammer mam nadz ze za fest Cie nie szarpnie :no:

no wlasnie chlopaki przy okazji, a w szczegolnosci Hammer powiedzcie mi cos prosze o tej

http://grzesmobile.otomoto.pl/audi-a4-s-line-2004-131km-alum-igla-C16638545.html

multi co? warto czy nie warto i jak cos jakie ryzyko i ile to ryzyko kosztuje :embarrassed:

Obstawiam coś koło 1,5tyś zł ale ja też tam już mam jakieś małe znajomości więc nie powinno być tak źle :wink4:

Autko fajne :good: co do skrzyni, trzebaby popytać czy coś już było robione. Jak była serwisowana, to jedyna usterka to sterownik i naprawa u Sopy to koszt 800zł :)

Załatwiłem Ci wizytę u Sopy bez kolejki :decayed:

Padosz, tyś to był :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:47_________________________________________________Andrzej mi się dziś chwalił nowymi wydechami :naughty::decayed:

zdjcie0554c.jpg

widziałem to autko dwa dni temu pod magro :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek na następnym spocie odbiorę siateczkę chyba że będziesz w rybolu to się zgadamy :good:

Opublikowano

Tomek na następnym spocie odbiorę siateczkę chyba że będziesz w rybolu to się zgadamy :good:

Spoko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.