Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapożyczone z naszego forum

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 11:41_________________________________________________

No co tak tam pisze :angry:

No przez to to wkleiłem , na pewno coś w tym prawdy :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytałeś :?:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 11:44_________________________________________________Tam pisze że jak masz multi to masz jeździć jak dziadek a najlepiej to tylko podziwiać :cool1:

Opublikowano

Także Tomek od przyszłego tygodnia seria i jeżdżenie w stylu dziadka jeżdżącego autem tylko w niedziele do kościoła :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

Także Tomek od przyszłego tygodnia seria i jeżdżenie w stylu dziadka jeżdżącego autem tylko w niedziele do kościoła :gwizdanie:

:kox:

Dlaczego każesz mu tak szybko jeździć :?:

:polew: :polew: :polew:

Robert ,Tomka to by chyba poskładało przy 50 w mieście :decayed:

Opublikowano

Te wasze parchy i tak mnie nie dogonią :tongue4: poza tym Sopa też oferuje chiptuning :gwizdanie:

Opublikowano

Te wasze parchy i tak mnie nie dogonią :tongue4: poza tym Sopa też oferuje chiptuning :gwizdanie:

A założymy się tylko se chipsa zrobie to zobaczysz. :decayed:

Opublikowano

Te wasze parchy i tak mnie nie dogonią :tongue4: poza tym Sopa też oferuje chiptuning :gwizdanie:

A założymy się tylko se chipsa zrobie to zobaczysz. :decayed:

O siatka chcesz sie założyć :decayed:

Opublikowano

Moje kunie i niutuny by was wszystkich zadeptały :gwizdanie: :cool1:

:kox:

Opublikowano

Ja a potem byda szukoł dwumasa i sprzęgła co :cool1:

Opublikowano

Kuźwa musza akwarium wyczyścić a nie chce mi się :kwasny: ryby nie mają już gdzie pływać :przebiegly:

Na razie spadam

Opublikowano

Moje kunie i niutuny by was wszystkich zadeptały :gwizdanie: :cool1:

:kox:

ja ale jakby Marzena za kółkiem siedziała a Ty w foteliku dla dzieci :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:14_________________________________________________

Kuźwa musza akwarium wyczyścić a nie chce mi się :kwasny: ryby nie mają już gdzie pływać :przebiegly:

Na razie spadam

Krupnika im nalej, to zaroz woda zrobi się klarowniejszo :decayed:

Opublikowano

A takie coś stoi u Krzyśka do roboty , jest to przerobiony angol , 1.8T bez T :kox: , zaspawane i zaszpachlowane wszystkie klamki , klimatronik na opach wieje itp. wersja khaki :naughty::kox:

17022011050.jpg

17022011051.jpg

Ale świr :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łooo matko ale paździerz

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gościu powiedział , że jak to "poskłada" na cacy to wszyscy będą sikać z zachwytu :naughty::kox:

Opublikowano

Jaki zmazuch :polew:

Pakiet "military" :naughty::kox:

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:24_________________________________________________

Opublikowano

Gościu powiedział , że jak to "poskłada" na cacy to wszyscy będą sikać z zachwytu :naughty::kox:

Nad jego tępą pałą chyb :sick3:

Opublikowano

Powiedział , że teraz jest troszkę słabszy bo nie ma T ( a ORI jest to silnik 1.8T) , ale ma gdzieś w domu kompresor i go tam wsadzi :naughty::kox::wallbash:

Opublikowano

Powiedział , że teraz jest troszkę słabszy bo nie ma T ( a ORI jest to silnik 1.8T) , ale ma gdzieś w domu kompresor i go tam wsadzi :naughty::kox::wallbash:

Ale ciul, Ty a może coś biere :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.