Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ciul, Ty a może coś biere :kox:

Musza pedzieć kumplowi , żeby się go zapytał , może da się załatwić więcej tego , też bym wziął takie coś :kox: ... a może lepiej i nie , jeszcze z moją :audi: zrobię coś podobnego :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie nie nic z tych rzeczy lepiej Krupnik lub Stock. :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Wiesiek nie musi nic rezać w aucie , baaa , może nawet na rowerku podjechać na szychtę a lachony i tak czekają :naughty:

No baa[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 09:36_________________________________________________

te H je na h@#a :decayed:

Stajesz na krechę :gwizdanie:

co tam mosz w tym Japońcu ?

Opublikowano

co tam mosz w tym Japońcu ?

Małe kucyki :tongue4:

Opublikowano

wiel

co tam mosz w tym Japońcu ?

Małe kucyki :tongue4:

wiela paszy idzie na 100km :polew:

:bry:

Opublikowano

wiel

co tam mosz w tym Japońcu ?

Małe kucyki :tongue4:

wiela paszy idzie na 100km :polew:

:bry:

Spokojnie 5 kilo

Opublikowano

no godej Wiesiek wela tych kucykow tam mosz policz po głowach :tongue4::naughty:

i co to w ogóle za Honda ?[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 13:09_________________________________________________ahhhh Motor kuźwa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no godej Wiesiek wela tych kucykow tam mosz policz po głowach :tongue4::naughty:

i co to w ogóle za Honda ?[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 13:09_________________________________________________ahhhh Motor kuźwa :decayed: :decayed: :decayed:

Teraz żeś się kapnął. :naughty:

Opublikowano

no godej Wiesiek wela tych kucykow tam mosz policz po głowach :tongue4::naughty:

i co to w ogóle za Honda ?[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 13:09_________________________________________________ahhhh Motor kuźwa :decayed: :decayed: :decayed:

Teraz żeś się kapnął. :naughty:

ja :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert to mo przesrane akwarium musi czyścić a ryb ni może zjeść. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert to mo przesrane akwarium musi czyścić a ryb ni może zjeść. :decayed: :decayed: :decayed:

a jo myśla że przy tym czyszczeniu tam coś podjod :decayed: jedna wiecej czy myni Marzenka się nie kapnie :decayed::naughty:

Opublikowano

Robert to mo przesrane akwarium musi czyścić a ryb ni może zjeść. :decayed: :decayed: :decayed:

a jo myśla że przy tym czyszczeniu tam coś podjod :decayed: jedna wiecej czy myni Marzenka się nie kapnie :decayed::naughty:

:mysli:

Leca na chata narka Panowie :hi:

Opublikowano
:hi: nareszcie przedostatni dzień sexnatorium :naughty:
Opublikowano

:hi: nareszcie przedostatni dzień sexnatorium :naughty:

wyplompały Cię te Omy co :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie bój nic

Opublikowano

Robert to mo przesrane akwarium musi czyścić a ryb ni może zjeść. :decayed: :decayed: :decayed:

Rybki wreszcie mogą sobie spokojnie popływać , tak stały bidne w miejscu bo tyle zieleniny już było , że nie miały miejsca na pływanie , "zaparkowały" w jednym rogu biedne :kox:

Opublikowano

:hi:

macie nr tel do decks88 :?:

bo chyba raczej do BT nie jedzie bo nie ma zaliczki wpłacone :mysli:

Opublikowano

:hi:

macie nr tel do decks88 :?:

bo chyba raczej do BT nie jedzie bo nie ma zaliczki wpłacone :mysli:

Ja miałem , ale jak zmieniłem tel. to kilka kontaktów mi się przejebało i akurat od niego też , już myślałem o nim wcześniej , napisałem mu kilka dni temu nawet PW ale się nie odezwał , chyba się obraził na całego prze tą Wilmę :mysli:

Opublikowano

A dlaczego by się miał obrazić :?:

Opublikowano

A dlaczego by się miał obrazić :?:

:dontknow: ale wiesz jak jest :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 16:24_________________________________________________Nic trza się zbierać do roboty :kwasny::wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.