Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Załatwiłem Ci wizytę u Sopy bez kolejki :decayed:

Padosz, tyś to był :decayed:

No a kto :cool1:

Krzysiek ma tam chody , bardzo dobrze zna Janusza S. , kiedyś tam robił , a teraz jak nie potrafią sobie poradzić z elektroniką samoch. to walą do niego :wink4:

Wiem, mówił mi Krzysiek :cool1: ale mnie też tam znają, bo im kiedyś sprzedałem pomysł zmiany pompy w 2.0TDI i do dziś to robią :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, mówił mi Krzysiek :cool1: ale mnie też tam znają, bo im kiedyś sprzedałem pomysł zmiany pompy w 2.0TDI i do dziś to robią :naughty:

Jak im sprzedałeś pomysł to i zniżka się należy za niewiedzę trzeba płacić.

Opublikowano

Wiem, mówił mi Krzysiek :cool1: ale mnie też tam znają, bo im kiedyś sprzedałem pomysł zmiany pompy w 2.0TDI i do dziś to robią :naughty

Jak im sprzedałeś pomysł to i zniżka się należy za niewiedzę trzeba płacić.

O tym będa z nimi rozmawiać :decayed:

Opublikowano

Nie dej sie

Opublikowano

Mam taką nadzieję, a tak swoją drogą to myślałem że ze sterownikami multitronic w B7 już nie ma kłopotów a tu zonk. :wallbash:

Opublikowano

Nie tylko z częściami do multi jest deficyt :confused4: .

Opublikowano

Chodzi mi o awarie , myślałem że je wyeliminowali.

Opublikowano

Kasety do mojej skrzyni zakład ,który mi robił remont skrzyni po awarii szukał tydzień i ściągnął z holandii całą skrzynię urzywaną na taile.

Opublikowano

Ty ma tiptronica który uchodzi za bezawaryjny w stosunku do multi, no i miałeś pecha że Ci padł.

Opublikowano

Teoretycznie automat powinien wytrzymać dłużej jak manual. Szkoda ,że tylko w teorii to czasem występuje.

Opublikowano

Teoretycznie automat powinien wytrzymać dłużej jak manual. Szkoda ,że tylko w teorii to czasem występuje.

To nie teoria tylko dbałość o sprzęt ,skąd wiesz jak poprzednik go traktował .

Opublikowano

Mam taką nadzieję, a tak swoją drogą to myślałem że ze sterownikami multitronic w B7 już nie ma kłopotów a tu zonk. :wallbash:

Ten multi co ja mam jest dużo bardziej wytrzymały niż te które produkowali do 2004 a że ja dużo jeżdżę i nie wolno to taka awaria ma prawo wystąpić.

Opublikowano

Wszystko się może zepsuć no ale sterownik to już mogli zrobić na cacy.

Opublikowano

Teoretycznie automat powinien wytrzymać dłużej jak manual. Szkoda ,że tylko w teorii to czasem występuje.

To nie teoria tylko dbałość o sprzęt ,skąd wiesz jak poprzednik go traktował .

Tego nigdy nie będę wiedział.

Pozostaje mi dbać by nic podobnego się nie powtórzyło. [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 11:00_________________________________________________

Wszystko się może zepsuć no ale sterownik to już mogli zrobić na cacy.

Dokładnie ,mechaniczną rzecz można zrozumieć.

Opublikowano

No własnie

Opublikowano

:hi:

A to Tomek sam se popsuł skrzynkę.

Opublikowano

:hi:

A to Tomek sam se popsuł skrzynkę.

:gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

No co tak tam pisze :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.