Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy się lubicie jednak :naughty::decayed:

Kochamy się jak dwa gołąbki :decayed:

nie mam bladego pojęcia jak to jest "na gołąbka " ale niech się Wam wiedzie :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy się lubicie jednak :naughty::decayed:

Kochamy się jak dwa gołąbki :decayed:

nie mam bladego pojęcia jak to jest "na gołąbka " ale niech się Wam wiedzie :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ciekawe kto jest tą gołębicą w ich związku :decayed:

Opublikowano

ciekawe kto jest tą gołębnicą w ich związku :decayed:

Jak myślisz ? Chyba nie ja :cool1:

:kox:

Opublikowano
:decayed::mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie: :kawa:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:23_________________________________________________1297697764_by_aras193_500.jpg

żeby mi było jasne :baseball:

Opublikowano

Gdzieś miałem więcej fot tej A6 a najlepsze w tym że kierowcy nic się nie stało :wink4:

Opublikowano

koledzy moze was kiedys was odwiedze bo od dzis zaczelismy budowe w rybniku.tylko czy od ulicy wyzwolenia daleko jest do miejsca spotu?

Opublikowano

koledzy moze was kiedys was odwiedze bo od dzis zaczelismy budowe w rybniku.tylko czy od ulicy wyzwolenia daleko jest do miejsca spotu?

Zapraszamy :wink4: a z Wyzwolenia będziesz miał bardzo blisko :good:

Opublikowano

koledzy moze was kiedys was odwiedze bo od dzis zaczelismy budowe w rybniku.tylko czy od ulicy wyzwolenia daleko jest do miejsca spotu?

klekotem wszędzie jest blisko :gwizdanie:

Opublikowano

Oświećcie mnie Panowie jak wkleić filmik tak jak zrobił to kolega m3rvin

Opublikowano

klikasz "" odpowiedz" nastepnie otworzy sie pelny edytor o tam masz malo ikonke YTub'a pod pogbrubieniem lub ikona B,

i wklejsza link pomiedzy nawiasy "...]<tu link wklejic z YT->[......."

Opublikowano

podziękował :good:

Opublikowano

oglądaliście może mecz Milanu z Tottenhamem ? masakra ale się działo :decayed: tego Gatusso powinni zamknąć w jakieś izolatce :decayed:

Opublikowano

Jakby ktoś szukał A6 C5 :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/a6-1-9tdi-130km-full-opcja-duza-navi-komp-temp-i1448083193.html fajna sztuka , ciekawe czy książka serwisowa jest ORI czy wypisana na szybko "na kolanie" :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 08:43_________________________________________________

Jakby ktoś szukał A6 C5 :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/a6-1-9tdi-130km-full-opcja-duza-navi-komp-temp-i1448083193.html fajna sztuka , ciekawe czy książka serwisowa jest ORI czy wypisana na szybko "na kolanie" :gwizdanie:

Pikna :slina: tylko felgi do wymiany.

Opublikowano

:hi:

Tomek

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.