Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie Piotrze :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturo patrzę na wlepkę w k.s. na ten symbol skrzyni...

Opublikowano

No

Opublikowano

z prawej strony u góry pod numerami jest ----DHY będzie to to?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:38_________________________________________________z.w idę zajarac

Opublikowano

Nie mam w fonie zdjecia wlepy ale tak jak piszesz mniej wiecej jest umiejscowione oznaczenie skrzyni.

Opublikowano

Oki dzięki ,musze spisac nr.simeringu wybieraka -i w przyszłosci wymienic

Opublikowano

co powecie na ten temat http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-tiptronik-igla-C15120367.html

moj znajomy tez kulawy rozglada se za autkiem - zna ktos te auto ? ewentualnie pomoc w sprawdzeniu tiptronica i reszty ?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:28_________________________________________________

:hi:

Przed połedniem

Krzysiek ale Ty ni mosz Allroad :cool1:

:hi::tongue4: no i co z tego listwy pasuja i fajnie to wyglada :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:29_________________________________________________listwyalll.jpg

Uploaded with ImageShack.us w takim kierunku pojda jeszcze alu naa lato s-line i cacy :>

Ja se moge pojeździć :gwizdanie: .

to pogodom z kolegom i se ugodomy dostoles mego esa ? kiedy ci pasi ?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 14:54_________________________________________________Pioter z ciekawosci wela ci to poli pb na msc

miasto ? lpg/100km

trasa ? lpg/100km

Opublikowano

_________________________________________________Pioter z ciekawosci wela ci to poli pb na msc

miasto ? lpg/100km

trasa ? lpg/100km

:hi: Krzysio przy mojej jezdzie :wink4: 16 litrów po miescie w zimie latem 15 a trasa -ostatni test mieszany -trasa+zadupia i miasto wyszło 10l [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 15:21_________________________________________________a na pb-przed montazem instalacji -12,5l po 400km-pod korek ,minimalne na trasie z Wrocka A4 wyszło 7,4l,ale to była minimalna predkosc -do 110 km/h pare zrywów do 160 -w ciulatych nocnych warunkach i ze szwagrem na ogonie na kacu -dlatego tak powoli :decayed:

Opublikowano

DHY to dobre oznaczenie twojej skrzyni.

Opublikowano

:hi: Kto sie chce przejechać tym heblym musi sie orzynić kierowca i auto gratis :polew:

100_MEDIA_IMAG0401.jpg

100_MEDIA_IMAG0405_1.jpg

Opublikowano

A co to potrzebujesz do skrzyni ?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 15:57_________________________________________________

:hi: Kto sie chce przejechać tym heblym musi sie orzynić kierowca i auto gratis :polew:

100_MEDIA_IMAG0401.jpg

100_MEDIA_IMAG0405_1.jpg

Ty a ty na pogrzebie jeździsz że mosz wiyniec na masce :polew:

Kurna kto to stroił :shocked:

Jedynie auto i kierowca zacny ale kwiaciarka dała d*py

Opublikowano

DHY to dobre oznaczenie twojej skrzyni.

Dzieki Wiesław :good:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:19_________________________________________________

:hi: Kto sie chce przejechać tym heblym musi sie orzynić kierowca i auto gratis :polew:

100_MEDIA_IMAG0401.jpg

100_MEDIA_IMAG0405_1.jpg

Dyc tyn szofer nic nie bydzie widzioł!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomek jeździ na wstecznym :polew:

Opublikowano

Ha Ha ???? :polew:patrz żeby ci wieńca nie zdmuchało :tongue4:

Opublikowano

Ha Ha ???? :polew:patrz żeby ci wieńca nie zdmuchało :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomi tych kwiatków nie śćiepuj kup dolniczka i podlywej ,rok obiedziesz :mysli::kox:

Opublikowano

Tomi tych kwiatków nie śćiepuj kup dolniczka i podlywej ,rok obiedziesz :mysli::kox:

:polew: :polew: Endriu zostaną do 1-go listopada [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:02_________________________________________________ :embarrassed: Tomcio bez urazy :decayed:
Opublikowano

to pogodom z kolegom i se ugodomy

tego auta nie ma w kraju :gwizdanie:,może będzie w środę,dzisiaj to chciałem objechać bo byłem w wodzisławiu w pracy ale facet ,który odebrał telefon powiedział ,że jest tym autem w niemcach :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:35_________________________________________________

:hi: Kto sie chce przejechać tym heblym musi sie orzynić kierowca i auto gratis :polew:

100_MEDIA_IMAG0401.jpg

100_MEDIA_IMAG0405_1.jpg

gps na palcu z powodu przejażdżki b7 z multi i z wariatem za kierownicą,to wolę

................................hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm.......................................

sybir :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

przecież gdyby on wiózł kobitę w ciąży na wizytę do doktora to by się urodził wcześniak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.