Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

Wiesiek moją mu sprzedam :decayed: cena 48 k do negocjacji :kox:

Te coś ty wczoraj pił i kurzył :kox:

Nie bier tego świństwa więcej :polew:

Arek i jak , masz już tą Hammer'ową padakę ? :rolleyes:

Nie posiada zdolności kredytowej :gwizdanie: a Ty niechcesz B7 z boodykitem S4 :naughty:

A ja mam :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________Idę picować Honde :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

Wiesiek moją mu sprzedam :decayed: cena 48 k do negocjacji :kox:

Te coś ty wczoraj pił i kurzył :kox:

Nie bier tego świństwa więcej :polew:

Arek i jak , masz już tą Hammer'ową padakę ? :rolleyes:

Nie posiada zdolności kredytowej :gwizdanie: a Ty niechcesz B7 z boodykitem S4 :naughty:

A ja mam :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________Idę picować Honde :evil:

kaj tam idziesz jak tam padze :decayed:

Opublikowano

A jo moja padlina umył i kutwa zaczło padać :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak zawsze :wallbash:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 13:31_________________________________________________

Nie posiada zdolności kredytowej :gwizdanie: a Ty niechcesz B7 z boodykitem S4 :naughty:

Wiesiek coś tam gadał , że by wziął :naughty: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 13:32_________________________________________________

Te coś ty wczoraj pił i kurzył :kox:

Nie bier tego świństwa więcej :polew:

Ni to ni :foch::takiego:

:tongue4:

Opublikowano

Ni to ni :foch::takiego:

Jak baba :gwizdanie:

No i po co myłeś auto spierdzieliłeś pogoda

Opublikowano

Ni to ni :foch::takiego:

Jak baba :gwizdanie:

No i po co myłeś auto spierdzieliłeś pogoda

:tongue4:

Opublikowano
:hi: a jo tyż umył ale o szesnastej i nie padze :dance:
Opublikowano

Siema, ida na noc do zaś .

:>

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 20:40_________________________________________________Jezdem :>

Opublikowano

:hi: ponownie nowy rekord za kółkiem 242 :evil:

242km zes przejechol za jednym razem nie wychodzac z auta na siku :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox:

a tako to :hi: :hi: i dobranoc :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________kas to prul tak pryndko

Opublikowano

:hi: ponownie nowy rekord za kółkiem 242 :evil:

słupki przydrożne rozjeżdżałeś :polew::mysli::naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________Jest 10 słupków na kilometr :mysli: ,10 kilometrów to 100 słupków ,czyli przejechałeś co najmniej 24 km(240 słupków) i 200 metrów (co 100 m każdy słupek) co daje 242 słupki :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________nieźle wydedukowane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: ponownie nowy rekord za kółkiem 242 :evil:

Pioter dej se licznik skalibrować :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Chociaż z drugiej strony na Twoich 13" wszystko możliwe :decayed:

Opublikowano

Dobra km/h jak chodzi o scisłosc :cool1: A licznik dobrze pokazuje :tongue4:

Opublikowano

Dobra km/h jak chodzi o scisłosc :cool1: A licznik dobrze pokazuje :tongue4:

nie wierza :cool1:

chyba że z górki było :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:hi: ponownie nowy rekord za kółkiem 242 :evil:

Pioter dej se licznik skalibrować :gwizdanie: :cool1:

Standart 16 nawet w zimie :tongue4: :gwizdanie:

:tongue4:

Chociaż z drugiej strony na Twoich 13" wszystko możliwe :decayed:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:41_________________________________________________

Dobra km/h jak chodzi o scisłosc :cool1: A licznik dobrze pokazuje :tongue4:

nie wierza :cool1: Do 250 spokojnie by się bujnął na dłuższym odcinku :naughty:

chyba że z górki było :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:42_________________________________________________Roberto , jak nie Wierzysz ,to Siednij Cie przewieza :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:44_________________________________________________Pojadymy na a4
Opublikowano

Pioter te cytaty :facepalm:

:kox:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:44_________________________________________________

Pojadymy na a4

Dobra , ale wyjeżdżasz 10 minut wcześniej bo nie chce mi się czekać na Ciebie :decayed:

:kox::tongue4:

Opublikowano

no masakra :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________Musiałbys na total chipsa podjechac najpierw :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.