Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heloł Wiesław :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I co tam Arturze, ja już powoli kończę robotę i na piwo a później do chaty.

Jeszcze jutro na II zm :kwasny: i w niedziele na Kujawy, najpierw trochę roboty ale później :drunk::beach::pali::beach::pali::drinks:

Opublikowano

ja do 21 w pracy jestem ,piwa nie pijam więc będzie wieczorny drink :slina::decayed:

Opublikowano

ja do 21 w pracy jestem ,piwa nie pijam więc będzie wieczorny drink :slina::decayed:

:good:
Opublikowano

Tobie również zimnego kapselka życzę :drunk:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:49_________________________________________________do domku lecę :kox::hi:

Opublikowano

Jeszcze jutro na II zm :kwasny: i w niedziele na Kujawy, najpierw trochę roboty ale później :drunk::beach::pali::beach::pali::drinks:

Wiesiek graty emeryturki :!: :!: :!: :!: :drunk: :drunk: :drunk:

Ale z tym jutrem przesadziłeś , pierwszy dzień pynzyji i już do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze jutro na II zm :kwasny: i w niedziele na Kujawy, najpierw trochę roboty ale później :drunk::beach::pali::beach::pali::drinks:

Wiesiek graty emeryturki :!: :!: :!: :!: :drunk: :drunk: :drunk:

Ale z tym jutrem przesadziłeś , pierwszy dzień pynzyji i już do roboty :gwizdanie:

Robert no problem z :drunk: tylko litrarz trza zmniejszyć do jutra :hi:

Opublikowano

Gratki Wieśku,

ja już też niedługo .......jeszcze ze 32 latka i też pójdę :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Do :bry::hi:

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 09:35_________________________________________________

... tylko litrarz trza zmniejszyć ...

Dokładnie :good: 0.7 na łeb to troszku za dużo :bag: ( chociaż :przebiegly: ) :evil:

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 09:36_________________________________________________Artur jest i trans. ( czy jak to tam nazwałeś ) ( fotek wszystkich ogólnie jest jakoś 45 )

43175698.jpg

27322367.jpg

Opublikowano

:hi: :hi:

>>>--------> :decayed:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Co jest złamasie :decayed:

Zaś mosz wjebane :baseball:

:decayed:

Opublikowano

Co jest złamasie :decayed:

Zaś mosz wjebane :baseball:

:decayed:

Odpuść mu bo z tego gipsu nigdy nie wyjdzie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kolejny weekend w pracy, pogoda za***ista :heat:,lepiej by było gdzieś nad wodą się ulokować ale cóż do emeryturki trzeba jakoś dociągnąć :>

Opublikowano

:hi:

I do roboty :disgust:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________ :hi:

I z roboty

Opublikowano

:hi: :hi:

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 14:57_________________________________________________

:hi:

I do roboty :disgust:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________ :hi:

I z roboty

no i tak sie pracuje :decayed:

i gratuluje emeryturki :kox:

a ja...jakby sie nie zmienilo mic...JAKBY...to za 20 lat :gwizdanie:

Opublikowano

pierwszy dzien dobrej pogody nad morzem ... jak tam Panowie :) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.