Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: 21biegów :naughty:
Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: :polew: 21biegów :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Talib współczuję ;(

Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?:

Trza bylo sobie kupic :P

kupiłbym gdybym miał go na ten weekend :tongue4:

Parę dni temu kupiłem HIDy i nie wiem czy nie przekombinowałem bo teraz się waham czy to ustrojstwo założyć i ryzykować czy odpuścić. Jak to wygląda u nas na drogach z pałkarzami? Oczywiście mają być zamontowane do oryginalnych soczewek Valeo.

nic się nie bój, pałkarze mnie jeszcze ani razu nie sprawdzili, a na przeglądzie pan tylko stwierdził że przydałyby się spryskiwacze ale i tak podbił przegląd :)

Opublikowano

:hi:

Pies od sevesa :decayed:

600-0368.jpg

on jest zazwyczaj spokojny,

a ta fotka byla zrobiona jak go Hammer zawolal :decayed:

kajs Ty to znodl :kox:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Talib współczuję ;(

Panowie ma ktoś pożyczyć miernik lakieru na weekend :?:

Trza bylo sobie kupic :P

kupiłbym gdybym miał go na ten weekend :tongue4:

Jakbys tyle nie zwlekał to byś miał :P Może Ci sie spodoba i sobie kupisz :P

Opublikowano

:hi:

Pies od sevesa :decayed:

600-0368.jpg

on jest zazwyczaj spokojny,

a ta fotka byla zrobiona jak go Hammer zawolal :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 19:15_________________________________________________<a href="http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,207237,iTime,1,iSort,2,iAId,2"><img src="http://i.iplsc.com/fotosy/0000T1P3R8VPVC4K-C303.jpg" alt="Fotosy" /></a>

ciekaw jestem jak długo będzie łapał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 19:37_________________________________________________

:hi:

Pies od sevesa :decayed:

600-0368.jpg

on jest zazwyczaj spokojny,

a ta fotka byla zrobiona jak go Hammer zawolal :decayed:

Sie bydle ucieszyło :naughty::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ludziska a może jutrzejszy spot zrobimy o 18ej albo i wcześniej, bo jest 20:15 i jest ciemno, a ja po godz. stania nie chcę z latarką latać ??!!

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

mnie jutro na spocie niestety nie będzie ale mogę zmienić godzine na wcześniejszą bo dni coraz krótsze :kwasny:

Arturoo powiedz mi jak ty jutro z czasem stoisz do południa :?: masz jakieś plany :?:

Opublikowano

Arek jestem od 12 do 17 w pracy .

Opublikowano
  • Autor

Arek jestem od 12 do 17 w pracy .

:kwasny:

Opublikowano

Arek jestem od 12 do 17 w pracy .

SWD czy SJZ ?
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 21:00_________________________________________________no i pipka z jutrzejszym spotem :gwizdanie: Jutro mamy turniej w noge -o 10:20 wyjeżdżamy z pod firmy busem i jedziemy do Wodzia -Jodłownik ,o 12 zaczynamy grac tak do 15 ,potem oczywiscie :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: z wyżerką.Tak ,że nie wiem o której w ogóle dotrę na chatę.Jak będzie młoda godzina to wstąpię-pieszo :decayed: :decayed: :decayed::evil:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czyli jutro może być bieda z obecnością na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

W sjz m3rvin[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________

czyli jutro może być bieda z obecnością na spocie :gwizdanie:

Coś mi się też tak wydaje :mysli: ,najwyżej możemy się spotkać na jakąś kawkę pod makiem .

Tomek efekt po tym wosku jest mega :notworthy: ,normalnie urywa cycki :kox:

Opublikowano

Wiesiek Twoja honda :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

fotoprikoly64.jpg

Tomek ona byla w ukryciu jako jedyna w swoim rodzaju a tys to puscil w swiat :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.