Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dzwieku nie jezdzisz :D juz dawno powinienes sie zglosic do Pretora na czyszczenie skoro nie szlo, a w ogole robileś logi jakiekolwiek?

były robione są na forum - chyba 4 :P

daj linka

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na dzwieku nie jezdzisz :D juz dawno powinienes sie zglosic do Pretora na czyszczenie skoro nie szlo, a w ogole robileś logi jakiekolwiek?

były robione są na forum - chyba 4 :P

daj linka

zaroz Ci znejda :)

sam mosz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201809.msg2382130#msg2382130

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek i jak tam co tam :decayed:

porno i duszno :>

:hi:

Panowie jaki polecacie warsztat w Rybniku ??? dla Audicy ? pilne :wink4:

Sebastian, Rybnik-Popielów ul.Konarskiego

Opublikowano

:hi:

Arek i jak tam co tam :decayed:

porno i duszno :>

:hi:

Panowie jaki polecacie warsztat w Rybniku ??? dla Audicy ? pilne :wink4:

Sebastian, Rybnik-Popielów ul.Konarskiego

masz piwko :wink4:

Opublikowano

Wchodzi Ci auto w tryb awaryjny?[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 01:32_________________________________________________badboy napisz do sevesa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Dzisiaj znowu będzie porno i duszno, że akurat musiało mi trafić na drugą zmianę :wallbash: .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zaraz idę spróbować naprawiać wgniecenia po gradobiciu, ciekawe co z tego wyjdzie :naughty: .

Opublikowano

Hello Synki :hi:

Opublikowano

Siemanko seves :hi:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają :polew:

Opublikowano

W Tychach facet wyciąga takie wgniotki za "drobne" :wink4:

Tel. 607 115 430

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają :polew:

:good:

Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem :naughty:

wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc ;)

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają :polew:

:good:

Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem :naughty:

wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc ;)

Masz AC ? :cool1:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają :polew:

:good:

Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem :naughty:

wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc ;)

Masz AC ? :cool1:

Stanley raczej mo :gwizdanie:

a jo ni mom bo caly czas czekom na pewien maly drobiazg :wallbash: ktory jest niezwykle potrzebny podczas zawierania AC i robienia zdjec :tongue4::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 12:00_________________________________________________

W Tychach facet wyciąga takie wgniotki za "drobne" :wink4:

Tel. 607 115 430

Siemanko seves :hi:

Arturo jak tam Twoja?

wycinasz katy?

powiedzcie mi bo ja oczywiscie sie nie znam :gwizdanie: wywalac kata u mnie? bo jestem umowiony z gosciem ma mi koncowki zakladac i jak go o kata zapytalem to ja pierd :rolleyes: ale wywod strzelil ze jak wywale kata to mi turbina raz dwa padnie :gwizdanie: ze to mi badania nie przejdzie bo nowe przepisy wchodza :rolleyes: ze to i ze tamto ze ile mam koni.. ze jak 190 to co ja chce fruwac :rolleyes: no normlanie ... tylko mi do głowy cha ikonka przychodzi -> :rolleyes:

:tongue4:

Opublikowano

Co do katow to sie waham jeszcze ,......czekasz na .........rns'a :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

wiem cos o tym.. moja tez dostala :confused4:

kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure :rolleyes: no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(

Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają :polew:

:good:

Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem :naughty:

wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc ;)

Masz AC ? :cool1:

mam AC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.