Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje filc do wiertarki bo musze szybe wypolerowac. gdzie takie cos tanio dostane?

http://www.pielegnowacauto.pl/materialy-polerskie/filc-polerski.html?limit=all

lub na maszynkę rotacyjną

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/polerowanie-szk-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Upalny dzionek ? :mysli: , jestem w cieszynie i sie zastanawiam jak wysiasc z auta by nie zmoknac jak pies . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cały dzień 33 stopnie w cieniu i nie ma czym oddychać, co wypiłem piwo to zaraz je wypociłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cały dzień 33 stopnie w cieniu i nie ma czym oddychać, co wypiłem piwo to zaraz je wypociłem :decayed:

dokładnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

ryzykanci :>

a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykanci :>

Czwarty rok pod rząd jedziemy nad Bałtyk , jak teraz pogoda nie dopisze to więcej tam nie jadę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

ryzykanci :>

a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek :blink:

a byl taki grad byl :blink: i nawet takim odebralem pare razy :disgust:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________robert z tego co na pogodzie widzialem to pogoda ma byc nad morzem :cool1:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:42_________________________________________________no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

Udanego urlopu :good::wink4: ... Nie przysmaż se jajek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

niech ci Bułgarki chętne będą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek daj mi proszę jutro znac co z tymi katami u mnie ,czy to też da rade zrobić ten gościu .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:07_________________________________________________Pierwsze zakupy pod remont łazienki zrobione :) -kaloryfer zakupiony,do końca tygodnia misze skompletować resztę gratów, junkers,wanne,umywalke,kibelek, i..........kafle :disgust:,chyba popłyne lepiej jak na skrzyni i silniku :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek daj mi proszę jutro znac co z tymi katami u mnie ,czy to też da rade zrobić ten gościu .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:07_________________________________________________Pierwsze zakupy pod remont łazienki zrobione :) -kaloryfer zakupiony,do końca tygodnia misze skompletować resztę gratów, junkers,wanne,umywalke,kibelek, i..........kafle :disgust:,chyba popłyne lepiej jak na skrzyni i silniku :confused4:

jak nie bierzesz na to faktury to możesz na mnie wziąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie bede widzial z ksiegowym i go zapytam jak to zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykanci :>

Czwarty rok pod rząd jedziemy nad Bałtyk , jak teraz pogoda nie dopisze to więcej tam nie jadę :wallbash:

głupi :no:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...