Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadac wpadac i sie nie zastanawiac :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo by sie w sumie też przejechoł do SGL :gwizdanie:

ale jadymy pomalu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

musisz sprecyzować ile to pomału je :naughty: :naughty:

160 :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 12:03_________________________________________________

wpadac wpadac i sie nie zastanawiac :hi:

A bydzie jako biba powitalno :naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 12:04_________________________________________________Artur takie heble mosz u siebie? http://allegro.pl/audi-s4-a4-b5-1994-2000-r-i1776393136.html

Opublikowano

on mo chyba 312mm

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Nie chyba tylko na pewno :wink4:

Opublikowano

Robert jak się nazywają te odświeżacze do auta w tych puszkach ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 14:42_________________________________________________Jest to to ? http://www.all4auto.pl/california-scents-satna-barbara-berry-p-950.html

Opublikowano

ale w roju leje i grzmi :blink:

Opublikowano

:hi:

Kurde też bym pojechał do SG gdybym wiedział wczesniej :confused4: bo już 2 piwa w dupce mam :disgust:

Opublikowano

:bry::hi:

Wreszcie urlop :naughty::drunk::kox:

A jutro wesele szwagra :drunk::kox:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:38_________________________________________________

Robert jak się nazywają te odświeżacze do auta w tych puszkach ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 14:42_________________________________________________Jest to to ? http://www.all4auto.pl/california-scents-satna-barbara-berry-p-950.html

Dokładnie to jest to i właśnie ten kosmetyk i ten zapach zajął I miejsce na "kosmetykaaut" i "detailingworld" :good:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:40_________________________________________________Teraz idę pograć na PS w FIFA11 :wink4:

Opublikowano

ale wiesz ze ta FIFA yny palce porozciaga, na basyn idz :cool1:

Opublikowano

Tomek sorki ten zapach zajął I miejsce http://www.all4auto.pl/california-scents-coronado-cherry-p-951.html :wink4: ... ale w all4auto na razie wykupiony , coś to znaczy , te zapachy pojawiły sie w tym sklepie jakieś 2/3 tygodnie temu i już "Coronado Cherry" jest wykupiony :naughty:

Tu masz dostępny http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/adsad/zapachy.html?p=3

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:51_________________________________________________

ale wiesz ze ta FIFA yny palce porozciaga, na basyn idz :cool1:

Palce też trzeba od czasu do czasu porozciągać :naughty::decayed:

Opublikowano

to se bierki z Marzeną pogrej :naughty:

Opublikowano

Jutro po poludniu wracamy do chaty :confused4:

Opublikowano

Jutro po poludniu wracamy do chaty :confused4:

koniec lebrowania :tongue4: a ja we wtorek bulgarzy witaja, tylko szkoda ze z orteza na nodze ;(

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

U Was też tak zimno i wietrznie ? :co:

Opublikowano

:hi:

w przeciagu to az zmarzlem :D

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jutro po poludniu wracamy do chaty :confused4:

o kerej dokładnie to podjade a-ziben :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

U Was też tak zimno i wietrznie ? :co:

:hi:

Cieplutko :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

U Was też tak zimno i wietrznie ? :co:

U nas 30 stopni w Ravdzie :decayed:

:hi:

Jutro po poludniu wracamy do chaty :confused4:

o kerej dokładnie to podjade a-ziben :gwizdanie:

Nie wiem raczej bardzo pozno :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.