Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

po weselichu...raczej zabawie weselnej :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:hi: ja polerowałem takim rudym proszkiem co go zdobyłem u szklarza za free, rozcieńczasz to to z wodą i polerujesz filcem aby nie przegrzać bo więcej szkody narobisz niż pożytku :wink4:
Opublikowano

Gdzie wytne kata w okolicy, najlepiej od reki ? Oprocz goreckiego w swierklanach.

Opublikowano

Gdzie wytne kata w okolicy, najlepiej od reki ? Oprocz goreckiego w swierklanach.

ja bede w przyszlym tyg. wycinoł u kumpla bo mo wolne a tak nimom pojęcia
Opublikowano

Gdzie wytne kata w okolicy, najlepiej od reki ? Oprocz goreckiego w swierklanach.

jesteś pewny że zatkany, kat podobno 250tyś wytrzymuje :cool1:
Opublikowano

Podobno :polew: ,moj ma prawie 3 z przodu :gwizdanie:

Opublikowano

Podobno :polew: ,moj ma prawie 3 z przodu :gwizdanie:

a to insza inszość :kox:
Opublikowano

Gdzie wytne?

!

Opublikowano

Gdzie wytne?

!

w Radlinie za skrzyżowaniem po lewej jak lecisz na Pszów
Opublikowano

umówiłem sie w sjz na piątek ,2 katy będą usunięte ,zamiast nich pójdzie strumienica prawdopodobnie

jeszcze muszę poczytać :gwizdanie: co tam wrzucić na ich miejsce :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 16:31_________________________________________________

no to skoro większość leje na spoty to może zaprzestaniemy wogóle spotykać się w Rybniku i wrócimy do tego co było 2 lata temu...... temat można w każdej chwili usunąć bo po co to ciągnąć na siłe.......

Ja byłem w Uciekajce :wink4: 435 km od Rybca piłem z kumplem z woja :decayed:
Opublikowano

umówiłem sie w sjz na piątek ,2 katy będą usunięte ,zamiast nich pójdzie strumienica prawdopodobnie

jeszcze muszę poczytać :gwizdanie: co tam wrzucić na ich miejsce :wink4:

Ja bym Ci polecał po prostu wstawić rury w miejsce katalizatorów albo tłumiki przelotowe.

Opublikowano

umówiłem sie w sjz na piątek ,2 katy będą usunięte ,zamiast nich pójdzie strumienica prawdopodobnie

jeszcze muszę poczytać :gwizdanie: co tam wrzucić na ich miejsce :wink4:

Ja bym Ci polecał po prostu wstawić rury w miejsce katalizatorów albo tłumiki przelotowe.

A przegląd? Zostawisz puste atrapy?W escorcie cabrio miałem strumienicę wrzuconą i przechodził bez problemowo :wink4:
Opublikowano

umówiłem sie w sjz na piątek ,2 katy będą usunięte ,zamiast nich pójdzie strumienica prawdopodobnie

jeszcze muszę poczytać :gwizdanie: co tam wrzucić na ich miejsce :wink4:

Ja bym Ci polecał po prostu wstawić rury w miejsce katalizatorów albo tłumiki przelotowe.

Ok,dzieki

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

no sam bym chcial sprobowac, refleksy jakies mnie tam nie dotycza bo to tył, a ryski sa drobne ale duzo jak to klapa ze szrotu, jedno o drugie ocieraja i potem tak jest ;/

:hi: ja polerowałem takim rudym proszkiem co go zdobyłem u szklarza za free, rozcieńczasz to to z wodą i polerujesz filcem aby nie przegrzać bo więcej szkody narobisz niż pożytku :wink4:

Nie dasz rady zorganizować jak sie to nazywało? I jakie efekty osiagnaleś?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Artur jak będziesz wycinał katy to wspawaj w ich obudowe rurke i tak je załóż, nie daj sobie wspawać samych rurek bo będziesz miał "zabawy" na przeglądzie

Opublikowano

Na większości stacji diagnostycznych nie ma problemu po wstawieniu rurki. Sam kiedyś wstawiłem rurkę zamiast kata, na przeglądzie diagnosta spojrzał na rurkę uśmiechnął się, spojrzał na dwururkę przy włączonym silniku, przetarł oczy bo szczypało w oczy jak cholera i wszystko ok. Później jednak kolega któremu nie chciało się dorabiać rurki chciał odkupić cały odcinek z rurką za fajną kasę i sprzedałem, ja zaś kupiłem zamiennik kata z tłumikiem przelotowym od Gruchota i teraz jest taki wynalazek. Trochę mniej ordynarnie to przynajmniej wygląda i w razie sprzedaży nie wali tak po oczach że czegoś brakuje, dlatego jestem bardziej za jakimś tłumikiem przelotowym. Można też wspawać rurkę w puszkę po kacie ale jest z tym strasznie dużo zabawy żeby to jakoś wyglądało i było szczelne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.